Sieć wewnętrzna

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Siad Avidhal dodano: 08 kwie 2019, 0:32

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Odik II
Współrzędne planetarne: D-09
Nadawca: Kapitan Vreyx

Data wydarzenia: 07.04.19
Priorytet: niski


Kod: Zaznacz cały
Dobra ludziska, sprawa wygląda następująco. Czuję się już nieco lepiej, chociaż trochę gniję na plecach przez brak środków odpowiednich do leczenia. Ale nie jest źle, bo jutro mam operację. Pewnie chcielibyście wiedzieć jak przedstawia się nasza aktualna sytuacja na Odiku i ja wam wtedy powiem, że bardzo dobrze - dla mizantropa. Czyli generalnie równie chujowo, jak kariera polityczna Baraki i Namon-Dura. Wiem, suchy żart już po tylu razach. Szczerze wierzę, że przyszłe, światłe pokolenia dostarczą mi nowych porcji nowotworu.

Dość powiedzieć, że Pierwsza i Druga Flota Patrolowa Szlaku Byssańskiego zostały rozwiązane, bo nie było już statków, które mogłyby je reprezentować. Dla zobrazowania...Przed rozpoczęciem konfliktu, mieliśmy do dyspozycji:
- 25 ciężkich krążowników - zostały raptem 4
- 32 krążowniki - zostało 9
- 14 szturmowów i lotniskowców - pozostały 3
- 81 fregat - pozostało 25
- 43 korwety - mamy 19
- myśliwców to nawet szkoda liczyć dokładnie, bo z 4,2 tysiąca mamy jakieś 1,9 tysiąca. Za dużo tego było i zdechło, żeby oszacować do do joty.

Dalej moi drodzy... Sama sytuacja poszczególnych flot też prezentuje się - że tak powiem lekko - słabo.
- Odik -

C. krażowniki -  0/5
Krążowniki - 5/12
Lotniskowce - 1/6
Fregaty - 9/24
Korwety - 7/11

Gówno mamy okrętów flagowych - okrągłe zero. Teraz lekkie krążowniki muszą pełnić ich rolę. Bilans jest po prostu tragiczny. Z 57 statków zostały raptem 22, co daje nam straty ilościowe na poziomie 61,4% całej floty planetarnej. Nie liczę tutaj nawet potencjału siłowego, bo 0 ciężkich krążowników jasno sugeruje, wpierdalamy gruz i to zdrowo - zajadamy się nim ze smakiem. I to taki - wiecie - z kawałkami kurwa zbrojenia, że się przeżuć zbytnio nie da, jak się nie jest Edgarem. Ale jako, że floty Szlaku Byssańskiego zostały rozwiązane, to najpewniej mamy z nich do tego co wspomniałem jeszcze jednego Belarusa i jedną Agave. Ja-cie-kurwa-kręcę.

- Pierwsza Flota -

C. krażowniki -  2/8
Krążowniki - 2/9
Lotniskowce - 2/5
Fregaty - 6/16
Korwety - 3/6

Pierwsza Flota o tyle zjebała, że mają korwety nieparzyście i psuje trochę koncept. 65.9% jednostkowo floty poszło w pizdu. Główna flota Sojuszu to złom i szmelc, którym będzie ciężko cokolwiek obronić i przejąć. Pieprzone 50 milionów zamieszkałych systemów ogarnianych przez statki, którymi bym se nawet na własną chatę nie najechał. Co daje jasny obraz tego, jak kurewsko źle jest po wojnie i ja teraz będzie trzeba pilnować się... Dosłownie wszędzie. Dozbrajajcie wszystkie statki czym macie, bo piraci mają od końca wojny dosłownie raj i swobodę. Szczerze to teraz mamy taką sytuację, że jest co najeżdżać jakby się chciało wywołać wojnę, ale nikt nie ma totalnie czym. Każdy ma takie floty, że już szczelniejsze są obrony orbitalne. Teraz się zacznie wyścig zbrojeń i kto napierdoli więcej okrętów, ten sobie na stołek wskoczy.

- Zwierzaki -

C. krażowniki -  2/8
Krążowniki - 0/4
Fregaty - 10/15
Korwety - 8/15

Tu mamy najlepszy wynik strat jednostkowych, bo "tylko" 47,6% - ale za to stracili w cholerę tych Bothańskich krążowników, które były kluczem do drzwi naszego sukcesu - nie licząc oczywiście Viscounta, który te drzwi wypierdolił zbutawjeżdżam. Mimo wszystko teraz Bothawui spokojnie ściga się na tym wózku inwalidzkim razem z nami i trochę nas wyprzedza.

Tego Waszego Christopsis nawet nie wliczam jako flotę, bo to tylko jeden statek i garść myśliwców - ale za to jakich. Nie wiem jak Wy ludzie, ale chyba czas się powoli ulatniać z Odika, bo będzie się robić kurewsko niebezpiecznie. Może i Yuuzhan już nie ma, ale jak byli - to byli jedynym zagrożeniem. Teraz przy stanie obronności Jądra będzie można wliczać w koszta podróży haracze dla skurwysynów, które mają wolną drogę do robienia co im się żywnie podoba. Bez pomocy z zewnątrz - Jądro będzie pierdoloną Przestrzenią Huttów. Zaczną się polowanka na cywili, potem na większe dostawy, planety będą biednieć, będzie się pojawiała coraz to większa patologia z biedy i głodu... I tak się będzie kręcić nasz mały świat dalej. Słabo to widzę wszystko.

I teraz bez jakiegokolwiek śmiesznego, żartobliwego i uszczypliwego komentarza, ludzie. Nad Odikiem zmarło 900 000 osób, z czego 250 000 to cywile. Mamy około 2 000 000 rannych, z czego 650 000 stanowią cywile. Spośród tych 2 000 000 rannych, jakieś 300 000 już umarło od ran - a liczba cały czas rośnie. Od bitwy minęło 21 dni, co przy 300 000 śmierci od ran - daje nam około 14 286 osób dziennie. Idąc dalej... Godzinowo  umiera wobec tego 595 rannych, czyli jakieś 10 osób na minutę. W trakcie nagrywania tej wiadomości wobec tego, śmierć poniosło około 150 osób.

Niech Moc Będzie z Wami.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi
 
Posty: 1632
Rejestracja: 15 lip 2010, 9:20
Lokalizacja: Ukraina, Kijów
Nick gracza: Vinax

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Alora Valo dodano: 09 kwie 2019, 19:47

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 08.04.19
Priorytet: niski


Kod: Zaznacz cały
Wczorajszego wieczoru znaleźliśmy... prawdopodobnie droida Pana Fehra Almana. Chciał coś przekazać odnośnie trasy jaką przebył, ale... Ani binarnego nie znam, ani MD mógł mi pomóc z wiadomych przyczyn. Ostatecznie zdezaktywował się i znajduje się teraz pod kocem w magazynie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi
 
Posty: 565
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Tanna Saarai dodano: 11 kwie 2019, 10:04

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 10.04.19
Priorytet: niski

Kod: Zaznacz cały
Porozmawiałam wczoraj z droidem Fhera Almana; nazywa się FHR. Droid przybył na Prakith z planety Ixtlar w systemie o takiej samej nazwie. Od dłuższego czasu nie dostał sygnału od swojego pana Fhera Almana, więc przybył do ostatniej znanej lokalizacji, z której ów sygnał został nadany.

FHR jest przybity, smutny z powodu utraty swojego pana i celu istnienia. Bez Fhera nie otrzyma nowych zadań, a bez zadań jego egzystencja nie ma wg niego sensu. Obiecałam mu, że udam się na Ixtlor, odnajdę schematy jego konstrukcji i zmienimy mu oprogramowanie; oczywiście, gdy będzie to możliwe.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi
 
Posty: 912
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Binol

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Edgar Alexander dodano: 14 kwie 2019, 8:31

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Edgar Alexander

Data wydarzenia: 09.04.19
Priorytet: średni


Kod: Zaznacz cały
Szkoda, że nikt o tym wcześniej nie napisał. Mieliśmy gościa w bazie, chociaż nie powiem wam, czym był. Gadaliśmy sobie w kantynie, kiedy jeden z amphistaffów zaczął odwalać - zrobił się agresywny i poprowadził nas do wejścia. Wydawał się wyczuwać jakąś obecność. Jednocześnie, droidy wykryły jakiś ruch - unoszący się kurz, jakby coś kręciło się po terenie na zewnątrz bazy. Coś dużego, niewidzialnego.

Tanna i Alora wykryły obecność Ciemnej Strony. Denarsk wyciągnął miecz świetlny i postanowił to sprawdzić. Wyszedł na zewnątrz.... i upadł. Wszedł w to coś i momentalnie upadł, omdlały, a to coś nagle uciekło - z własnej woli, jak tylko Denarsk zemdlał.

Gdy wiedzieliśmy, że jest bezpiecznie, wybiegłem na zewnątrz i natychmiast wciągnąłem Denarska. Zabraliśmy go do ambulatorium. Nic mu nie było - żadnych ran zewnętrznych, ani wewnętrznych. To było.... jakby ta istota, cokolwiek to było, wyssała z niego energię Mocy. Nasyciła się, najadła jego życiem, a potem uciekła. Jednocześnie była gigantyczna, zdolna do takich czynów i niewidzialna - coś bezprecedensowego, to na pewno.

Podobno tamtą grupę kultystów i najemników których zbombardowaliśmy miało coś wesprzeć w ataku na nas. Być może właśnie na to natrafiliśmy? Nie mam pojęcia co to jest - moim obecnym przeczuciem jest, że to efekt wspólnych prac Vongów i Kultu. Być może jeszcze przed Odikiem prowadzili jakieś chore eksperymenty na organizmach żywych - w końcu Vongowie umieli tworzyć istoty wrażliwe na Moc, nie tylko Uśmiercicieli, ale i Voxyny. Co jeśli połączyć by takie stworzenia z alchemią Kultu?

Spekulacje zostawiam bardziej doświadczonym. Jedno jest pewne - samemu NIE WOLNO wychodzić poza bazę. W okolicy może się kręcić niewidzialny drapieżnik, więc bardziej niż kiedykolwiek bez eskorty musimy trzymać się bezwzględnie wnętrza bazy. Nieautoryzowane, samotne wyjście może być tym ostatnim.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi
 
Posty: 618
Rejestracja: 18 wrz 2015, 12:09

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Alora Valo dodano: 16 kwie 2019, 17:44

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: D-9
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 16.04.19
Priorytet: niski


Kod: Zaznacz cały
Razem z Rycerzem Fenderusem odebraliśmy nasz nowy myśliwiec. Dwumiejscowego składaka Y-TIE. Znajduje się już w hangarze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi
 
Posty: 565
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Alora Valo dodano: 17 kwie 2019, 17:37

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 13.04.19
Priorytet: niski


Kod: Zaznacz cały
Kilka dni temu odwiedził nas pewien... Powiedzmy sobie szczerze - mało trzeźwy Gran. Jeden z ugrupowania z którym przed laty układał się Namon. Szukał pracy, chciał nam - Jedi pomóc jako specjalista informatyk, informator, który jak własną kieszeń zna "ciemny holonet". Miejsce, gdzie m.in. rozgłaszane są zlecenia na naszą głowę. Do samej bazy jednak przyjąć go nie mogliśmy. Zdecydowaliśmy z Fellem, że ewentualna współpraca powinna zacząć się zdalnie, w zamian za koszt wynajęcia jego piwnicy na miesiąc - 50 Kredytów. Sądzimy, że może wyniknąć z tego coś pożytecznego, a cena nie jest jak na razie duża. Przelew już czeka na autoryzację.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi
 
Posty: 565
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Elia dodano: 25 kwie 2019, 13:19

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 25.04.19
Priorytet: niski


Kod: Zaznacz cały
Rycerz Fenderus, Uczennica Tanna Saarai i ja wróciliśmy wczoraj z długiej wycieczki. Udało nam się odwiedzić miejsce, w którym myśliwiec Kaana był serwisowany. To Gwiezdna Kuźnia, jeden z reliktów Nieskończonego Imperium, który Kaan postawił na nogi jakieś dziesięć lat temu. Na resztkach zasobów Gwiezdna Kuźnia produkowała droidy i myśliwce, które broniły zewnętrznych części Galaktyki przed Vongami. Nie wiedzieliśmy o tym, być może mieliśmy się nigdy nie dowiedzieć.

Gwiezdna Kuźnia jest w stanie powielić dowolny mechanizm, dowolne urządzenie. Wystarczy jeden sprawny procesor dla HD, by wyprodukowała nam więcej identycznych. Zasobów stacji jest jednak przerażająco mało, sięgają tysięcznych procenta względem czasów jej świetności. Nasz myśliwiec i HD mogą być jej ostatnimi produktami.

Spróbuję naprawić myśliwiec Kaana przy pomocy części, w które nas wyposażono. Jeżeli mi się nie uda, co przewidywał główny komputer stacji, zawieziemy myśliwiec na miejsce - w całości lub częściach.

Koordynaty stacji są ściśle strzeżone.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
 
Posty: 1966
Rejestracja: 03 lip 2011, 13:29

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Fell Mohrgan dodano: 27 kwie 2019, 2:07

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: C-4
Nadawca: Adept Fell Mohrgan

Data wydarzenia: 26.04.19
Priorytet: wysoki

Kod: Zaznacz cały
Odebrałem paliwo. Zapas powinien wystarczyć na co najmniej półtora miesiąca, a maksymalnie na trzy. Wszystko zależy od lotów kosmicznych, które były przez ostatni okres tak intensywne, jak nigdy w historii grupy, według rejestrów.

Odebrałem też żywność z magazynów rządowych. Ona również powinna wystarczyć przynajmniej na kilka tygodni. Przez najbliższy czas możemy ze spokojem żyć nie bojąc się o dach nad głową.

Podczas całej tej długiej wyprawy natrafiłem na łowców, którzy polowali od dawna na naszą grupę po sprawie morderstwa potomka jednego z Aderbeenów. Mam coś w rodzaju dobrych wieści. Łowca nawet nie próbował na mnie zapolować. Atmosfera była gorąca i nerwowa, ale łowcy już dawno zrezygnowali z wykonywania tego zlecenia. Wieści o tym, że z bazy zostali wyplenieni "Mroczni Jedi", są na Prakith już publiczne i powszechne, tak jak to, że poza ściganymi terrorystami i mordercami jak Namon Accar, Angar Makkaru, Bar'a'ka i Liann, są też na Prakith różni bohaterowie Jedi tacy jak Elia Vile i Tanna Saarai. Łowcy sami zaczęli w swoich gronach dochodzić do wniosku, że zleceniodawca musiał pomylić ze sobą grupy Jedi, albo pogubić się w czasie, albo kręcić i kombinować, albo też doszło do bardziej skomplikowanych przetasowań. Przy tej niepewności wolą już dłużej nie mieć z nami do czynienia, nie chcą ryzykować problemów z "prawdziwymi" Jedi. Choć zostałem boleśnie zaszczuty, z lufą blastera przy głowie, przesłuchanie w wykonaniu rzezimieszka opierało się na tym, że chciał dorwać jakiegoś "słabszego pracownika" i potwierdzić to, o czym mogliście przed chwilą posłuchać. Udało mi się wybrnąć z tego żywym, a weequayowego śmiecia utwierdzić w przekonaniu, że wygląda to tak jak powyżej. Oczywiście trochę pomogłem mu to samodzielnie złożyć do takiego scenariusza. Te kriffolone śmieci powinny dać nam spokój, ten Weequay sprawdzał teorie, które były wśród nich już maksymalnie popularne i wspierane i chciał postawić nad tym oficjalną kropkę nad i. Mieszanka propagandy rządowej, podtrzymywania ustalonych oficjalnych wersji i legendy z Odika razem wzięte odpłaciły się nam epilogiem tego ścierwa.

Koniec z łowcami. A ja wracam dopiero nad ranem, jestem skonany fizycznie i psychicznie po tym czymś. Zdrzemnę się w schronisku dla bezdomnych. Jeśli ta wiadomość jest niezrozumiała, przypomnę, że przed chwilą miałem blaster przy łbie. Dopytać, gdy odeśpię...

Aha. Kontaktował się jeszcze Major Leecken. Odbija mu od samotności i tego, co spotkało Odika, na którym do dzisiaj trwa piekło.
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Padawan
 
Posty: 117
Rejestracja: 24 kwie 2018, 20:33

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 15 maja 2019, 17:17

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: brak
Współrzędne planetarne: brak
Nadawca: Rycerz Jedi Fenderus
Data wydarzenia: 11.05.19
Priorytet: wysokiKod: Zaznacz cały
Wiadomość przesyłana z podróży z Odika na Prakith, pewnie dojdzie z ostrymi opóźnieniami jak zwykle... Zabrałem Mistrzynię Elię i Alorę na Odika żeby odwiedziły Redga wreszcie po całym tym czasie. O wizycie nic nie wiem i nie zamierzam pytać i wy też nie pytajcie. Chyba łapiecie czemu.

Za to w drodze powrotnej... Zdarzył się mały problem. Podczas przesiadki z jednego tunelu w drugi zaczęło nas ostrzeliwać działo jonowe. Nie będę za bardzo przeciągał... Wszystko gra, ale Sentinela usmażyli na długo działami jonowymi i dokonali abordażu starym wrakiem YG-5000. Wrak i badziewie, ale zaszli nas od tyłu i zaskoczyli i mieli broń jonową. Mimo długich starań niewiele z tego wyszło.

Schowaliśmy się w ładowni, potem wyszła Mistrzyni kombinować, co dalej zrobić. Wyszło, że jest ich tylko dwóch... Mistrzyni udało się ściągnąć i drugiego na Sentinela, a wtedy ja i Alora gładko dorwaliśmy ich obu. Po długim czasie udało się połączyć z Sojuszem, przysłali mały holownik i po miłej rozmowie z jednym sierżantem wróciliśmy do domu. Na naszym koncie wylądowała już nagroda, taka jak po wyprawie Alory. Z Sentinelem z grubsza nic nie jest poza stratami w paliwie. Pewnie zdążyłem dolecieć, zanim wiadomość została odczytana przez systemy...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi
 
Posty: 500
Rejestracja: 16 wrz 2013, 20:33

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Elia dodano: 16 maja 2019, 1:43

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 10.05.19
Priorytet: niski


Kod: Zaznacz cały
Bothanin-dezerter został zabrany z bazy. Otrzymalismy rekompensatę za jego dwumiesięczny pobyt. Bothanie nie gardzą nami tak drastycznie, jak resztą Sojuszu. Wciąż chcą prowadzić swoją krucjatę przeciw Vongom, ale potrzebują czasu, by odbudować flotę. Dadzą nam znać, gdy dopadną wroga... żebyśmy mogli ponegocjować pierwsi. Zasługa Edgara, Yammoska i rozwalonego Światostatku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
 
Posty: 1966
Rejestracja: 03 lip 2011, 13:29

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Elia dodano: 17 maja 2019, 0:47

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 16.05.19
Priorytet: średni


Kod: Zaznacz cały
Dzwonił konstabl Hajen. Odszukał tylko jedną osobę, która się zgłosiła z tajemniczymi zasłabnięciami. Jej objawy pasują do objawów Denarska. Wróciła do szpitala dwa razy, przyczyna zasłabnięć nieznana, żadnych cięższych dolegliwości, 25 lat. Jutro ją wypisują. Jeśli ktoś chce ją zobaczyć i dyskretnie przesłuchać czy zbadać pod katem midichlorianów, to Neimoidian o imieniu Sovar Qor. Przebywa w Szpitalu Klinicznym imienia Rodu Antillesów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
 
Posty: 1966
Rejestracja: 03 lip 2011, 13:29

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Alora Valo dodano: 20 maja 2019, 15:17

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-11
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 19.05.19
Priorytet: niski


Kod: Zaznacz cały
Pojechałyśmy z Mistrzynią przesłuchać osobę, która ma takie same objawy jak Denarsk po spotkaniu z tym dziwnym tworem. Wszystko to wygląda bardzo podobnie. Mistrzyni udając dość zabobonną osobę zasugerowała, by też spróbował zastawić na to pułapkę. Mamy pozostać w kontakcie w razie konieczności.

Co jednak równie dziwne. Po ta sama osobę przyjechał jakiś inny Jedi. Rycerz z Prakseum, Rzemieślnik Jedi, Quarren - Zosh Slorkan. Ponoć chodził po szpitalach na Prakith, szukając osób wymagających pomocy. Wiedział o nas, lecz powiedzmy - nasze zabezpieczenia zniechecily go do kontaktu. Jakkolwiek dziwnie to nie wygląda, ostatecznie chciał do nas dołączyć. Mistrzyni się zgodziła. Razem z nami wrócił do bazy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi
 
Posty: 565
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Tulkkin dodano: 23 maja 2019, 0:48

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Odik
Współrzędne planetarne: brak
Nadawca: Adept Ulfur Rh'annix

Data wydarzenia: 29.03.19
Priorytet: wysoki

Kod: Zaznacz cały
Cześć.
Przedwczoraj wyruszy... Udało mi się złapać... om na Mir...
... czasu byłem cicho, ponieważ dostałem wez... Więc rozumiecie, że musiałem polecieć i spraw... odzi dokładnie.
Jedynie mogę przeprosić, ż... ybrałem inną misję, prywatną.
...ócę najszyb... ak się da. 
Obrazek
Awatar użytkownika
Tulkkin
Zbanowany
 
Posty: 71
Rejestracja: 11 wrz 2018, 14:09

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Tulkkin dodano: 23 maja 2019, 0:50

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak danych
Planeta: brak danych
Współrzędne planetarne: brak danych
Nadawca: Adept Ulfur Rh'annix

Data wydarzenia: 30.04.19
Priorytet: wysoki

Kod: Zaznacz cały
Halo!
...szy mnie kt... Potrzeb... po... ocy! Statek znajduję s...
Hal...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tulkkin
Zbanowany
 
Posty: 71
Rejestracja: 11 wrz 2018, 14:09

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Tulkkin dodano: 23 maja 2019, 0:53

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: Illisurevimurasi
Planeta: brak danych
Współrzędne planetarne: brak danych
Nadawca: Adept Ulfur Rh'annix

Data wydarzenia: 23.05.19
Priorytet: niski

Kod: Zaznacz cały
Cześć, ma... dzieje, że mog... rócić do was. Nie dostałem żad... powiedzi na wcześniejsze wiadomoś... Jestem już... odze powrotn... do was.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tulkkin
Zbanowany
 
Posty: 71
Rejestracja: 11 wrz 2018, 14:09

PoprzedniaNastępna

Wróć do Informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości