Rajd - Padawan Alora Valo

Rajd - Padawan Alora Valo

Postautor: Bart dodano: 16 lut 2019, 20:57

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Głębokie Jądro, Sektor 5, system Odik

{Przekaz z: Wosjkowy kurort wypoczynkowy ES od: Starszy sierżant Azronger Elm}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Siły Obronne Sojuszu Galaktycznego
Kod: 248-KE
Sektor: 5
Świat: Odik II

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Cześć, Mocowi koledzy.

Wróciliśmy przed chwilą z jednej dość typowej misji, typowa robota, ale podsunęła mi dobry pomysł. Skarżyliście się ostatnio na forsę, kolto, tego typu sprawy. Czytam sobie raport podporucznika Vid'hata i błysnął mi w głowie dobry koncepcik. Przyślijcie na Odika panią Alorę, to chyba całkiem niezła Padawanka i w sam raz się sprawdzi. Trzeba tu sensownego Jedi z głową, który w miarę sensownie macha mieczem, żadnych cudów. Wszystko opowiem na miejscu, świeżo wróciliśmy z roboty, biorę urlop na parę dni, wyłączam służbowy.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Spotkać się z Oddziałem Nexu na pokładzie frachtowca grupy.
- Wykonać zaplanowaną akcję.

Wskazówki:
- Maszyną domową Oddziału Nexu jest ubogo uzbrojony, dość stary, ale nieużywany GX1 Short Hauler.
- W swoim obecnym składzie Oddział Nexu ma zarówno osoby taszczące na różne sposoby ciężar liniowej batalii - jak kapitana Vreyxa, sierżanta Balgooda, specjalistę Sanleva, specjalistę Thorna, plutonową Freyę - jak i stratega-pilota bojowego Vid'hata, medyka Q'aaha, technika Stone'a, zwiadowcę Elma i pilota Brosso.

Dostępny sprzęt:
- Brak.

Uczestnicy Misji:
- Padawan Alora Valo

Pomocnicy:
- Padawan Edgar Alexander
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Uczeń Jedi Tanna Saarai (?)
- Adept Brostalt Greaseith
- Rycerz Jedi Siad Avidhal

Proszę uczestnika o podanie terminów, tak jak osoby zainteresowane pomocą. Ilość miejsc nieograniczona.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Rajd - Padawan Alora Valo

Postautor: Alora Valo dodano: 16 lut 2019, 23:53

W nadchodzącym tygodniu odpadają mi czwartek, piątek i sobota. W niedzielę i na początku następnego tygodnia powinienem móc, ale dalej niż to nie jestem w stanie powiedzieć, bo dużo się może pozmieniać. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Nick gracza: Oem

Postautor: Edgar Alexander dodano: 17 lut 2019, 17:14

W weekend jadę do Londynu, więc mnie na 100% nie będzie, ale od następnego tygodnia, czemu nie?
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Denarsk Okka'rin dodano: 18 lut 2019, 22:45

Jeśli będzie możliwość pograć mojego podporucznika Vid'hata, chętnie zajrzę. Spróbuję się dostosować do terminu. Poza Vid'hatem, raczej wolę screenować, co zapewne ucieszy i organizatora.
Awatar użytkownika
Denarsk Okka'rin
Padawan

Postautor: Elia dodano: 19 lut 2019, 0:38

Chętnie pomogę. Postaram się dostosować do terminu, choć najbliższy weekend (23-24) z dużym proawdopodobieństwem odpada.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 19 lut 2019, 11:38

Chętnie pomogę, choć nie mam pojęcia jeszcze, jak będzie wyglądał mój następny tydzień. Być może kompletnie nie będę w stanie pomóc... Dlatego na chwilę obecną jeśli już to zgłaszam się do mniej istotnych postaci ;')
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Brostalt Greaseith dodano: 19 lut 2019, 12:09

Pomogę z chęcią, jeśli to nie będzie problem. Co do terminów - tutaj jestem elastyczny. Dostosuję się.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Brostalt Greaseith
Adept

Nick gracza: Fr4nsis

Postautor: Bart dodano: 19 lut 2019, 12:16

Proponuję przyszły poniedziałek, 25.02, na godzinę 20:00, pomocnicy na 19:00. Jeśli ktoś przyjdzie później, czy wyjdzie dość wcześnie, nie ma problemu, napiszcie tylko we wpisach.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 23 lut 2019, 17:47

Będę, ale spóźniony bo praca do 19:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Edgar Alexander dodano: 25 lut 2019, 17:13

Złapało mnie małe zatrucie, więc chcę się ogarnąć przed graniem. Będę 19 30.
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Bart dodano: 26 lut 2019, 14:34

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Starszy sierżant Azronger Elm pisze:Okej, no, ładnie. Nie do końca siedzę w temacie sam, ale z kolegą z Korpusu Zamówień i po relacjach od kolegów nadążam, co się działo. Z wymianą pilotów i przewózkami nie było problemu, towarowiec Mark III dotarł bezpiecznie na Odika, Sojusz od razu rozpoczął swój typowy handel. To naprawdę wielki, ogromny sprzęt, 30 lat temu taki szedł za 400 tysięcy, ale teraz, to wiadomo, powyżej 200 by nie poszedł, a Sojusz takie zdobyczne rzeczy i tak odsprzedaje po taniości. Opylili to chyba gościom z Gildii Górniczej po rozbrojeniu, za 185 tysięcy. Uzbrojenie chyba leci dla rządu planetarnego gdzieś na Cambrię, bodajże, tylko tacy mają prawo to kupować.

W ciągu paru godzin powinien do państwa dotrzeć przelewik od Sojuszu, ogólnie:
- 37 000 kredytów, 20% za sprzedaż statku przez Sojusz; te drugie 20% to nasze, jak mówiliśmy,
- 2 160 kredytów, 40% za sprzedaż ich nielegalnego turbolasera W-34t,
- 3 600 kredytów, 40% za sprzedaż ich tak samo nielegalnych działek laserowych AG-2G,
- 9 600 kredytów, 40% za sprzedaż ich - cholera wie skąd takie cacko mieli - dział jonowych NK-7,
- 1 991 kredytów, 40% za sprzedaż resztek ich paliwa,
- 14 000 kredytów, 40% za sprzedaż ich ciężkiego generatora tarcz... pewnie tego gnoja mieli z jakiegoś trupa z tysięcy pobojowisk tam za Jądrem, eh,
- 360 kredytów, 40% za ich system kamuflujący, to akurat jakieś gówno sprzed 200 lat, ale wiadomo, to rekord na jaki może liczyć ktoś spoza legitnego wojska,
- łącznie 68 711 kredytów.

Dwóch z tych gości było poszukiwanych przez system Cambrii i Vulptera, więc tu jeszcze dla was chyba potem poleci przelew na kolejne 3150 kredytów.

No i teraz jeszcze te ich gnaty. Wiadomo, większość tego idzie do Sojuszu na materiał dowodowy, a potem na rozbiórkę, no inaczej się nie da, ale po znajomości część tego arsenału poszła dla nas. Z panem Qstrą, wiadomo o kim mowa, ogarniemy komu by to obalić żeby było bezpiecznie, że swój człowiek i niedługo wam kaskę puścimy.

A... I do was zasuwa cała ta sterta medycznych rzeczy razem z tym dziwakiem na Sentinelu, części jakieś i zapas narzędzi, ale tutaj to już nie wiem co z czym.

I uprzejmie by było podporucznikowi Vid'hatowi puścić chociaż tego jednego kafla od państwa. Na personalny wpiernicz i wystawianie głowy się nie pisał, a że jeszcze zarobił w biodro i musi to prywatnie leczyć, no to ten tysiaczek, no, to jest po prostu tak żeby było normalnie i uczciwie...

Bez obaw, puszczam to po szyfrowanym i to z przefiltrowanym głosem, więc żadnego problemu, ale wiadomo, bez szumu. Tylko taki pees na koniec. Rozumiem, wiem, naprawdę, nie wnikam, co pani w głowie siedzi, wiem, że ma pani swoje urazy, jak połowa ludzi spoza Jądra, ale proszę pamiętać o tym, że taka robota to trochę też wizerunek przed ludźmi. A teraz każdy na Odiku, kto załatwiał administrację sprawy, demontaż statku, zbieranie materiałów... No to widział te trupy i teraz i oni i ja wiemy, że ma pani uraz jakiś. Ja to naprawdę rozumiem, ale serio, piętnastu chłopa nie musi teraz rozpowiadać po swoich oddziałach, że Alora Valo ma schizy i wszystkim odrąbuje głowy. Trupy to tam trupy, nikt się żywych nie spodziewał, ale jak to wygląda jak jakaś psychopatyczna egzekucja, to... k-kurwa no, nie jest dobrze. No niech to następnym razem wygląda normalnie.

Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Padawan - 1,5) : liczba uczestników (1) = Padawan - 1500 PD

Rany uczestników:

- Padawan Alora Valo - ciężkie

Sprawozdania:

- Padawan Alora Valo - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania