Slorg tournament

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Wybierz slorga nr. 1

slorg slorg (Elia)
8
62%
                                                                                         Alain Xeren Angar Makkaru Aven Bart Denarsk Okka'rin Ulfur Rh'annix Ursu Zosh Slorkan
rak slorg (Bart)
5
38%
                                                                                         Elia Fell Mohrgan Gluppor Neil Danadris Tanna Saarai

Liczba głosów : 13

Slorg tournament

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 25 lis 2018, 23:31

Kiedyś było na steamowej grupie takie coś: https://steamcommunity.com/groups/slorg ... 353473646/ ale się nie przyjęło, no i w sumie to ciężko się dziwić, bo mimo że były "Steam Ogłoszenia" o tym, to super ciężko zauważyć. Więc wrzucam tutaj nową edycję tego, bo dzisiaj mnie tak naszło xP

Jak nagroda Barta jest po tym czasie nieaktualna, to ja wymyślę nagrodę niespodziankę dla właściciela zwycięskiego slorga.

Są tu wszystkie slorgi, jakie ktoś miał kiedyś na profilu spośród "kanonicznych" XD i autorskich. Niektóre mogły przepaść, bo niektórzy wymazali sobie starą historię nicków.

Mamy 26 slorgów, w tym 7 autorskich. Najpierw eliminacje, 2 grupy po 13. Odpada 6 slorgów z najniższą pulą głosów. Skład "grup" wylosowałem.

Lista slorgów: https://onedrive.live.com/?authkey=%21A ... 66&o=OneUp

Archiwum głosowania, wszystkie posty:

Ukryte:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Re: Slorg tournament

Postautor: Siad Avidhal dodano: 29 lis 2018, 0:17

PRECZ Z SZUFLADKOWANIEM SLORGÓW I ROBIENIEM Z NICH LEPSZYCH I GORSZYCH SLORGÓW NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ SABOOTAAAAAŻŻŻŻŻŻ PRECZ Z PODZIAŁAMI SLORGÓW PRECZ Z ROBIENIEM SLORGÓW FAJNYCH I FAJNIEJSZYCH LEPSZYCH I LEPSIEJSZYCH ZADEN SLORG NIE JEST GORSZY I MNIE JFAJNY BOJKOOOTTTTTTTT
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Siad Avidhal dodano: 12 gru 2018, 2:32

PRECZ ZE SZUFLADKOWANIEM SLORGÓW.
''JA I MOJE SLORGI NIKT GORSZY NIKT LEPSZY. JESTEM PO TO BY PRAWDĘ PRZYNIEŚĆ CI. ANTYSLORGOWE ŚCIERWO TO WRÓG NAJWIĘKSZY.''
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 22 gru 2018, 19:18

slorg slorg: 7 głosów
rak slorg: 5 głosów

Koniec! Wygrywa slorg slorg. Slorg tournament zakończony, oto zwycięzca XD 8 dni leżała ostatnia runda, więcej się nie wyciśnie. Oto oficjalny koniec, gratulacje dla slorg slorga i właścicielki XD

Pełne wyniki.

1 miejsce: slorg slorg (Elia)

2 miejsce: rak slorg (Bart)

3 miejsce: bantha slorg (Alor)

4 miejsce: gold slorg 2.0 (Siad)

5 miejsce: yuuzhan slorg (Binol)

półfinaliści: slorg-class assault cruiser (Bart), plushie slorg (Denarsk)

ćwierćfinaliści: eventide slorg (Bart), snow slorg (Alor), hanz slorg (Brostalt), elderly slorg (Tauns), pirate slorg (Aven), ice slorg (Binol), stealthy slorg (Neil)

wyeliminowani: halloween slorg (Tauns), black slorg (Siad), electric slorg (Fenderus), royal slorg (Baraka), dung slorg (Elia), rainbow slorg (Siad), white slorg (Siad), custard slorg (Fell), invisible slorg (Namon), water slorg (Fenderus), red slorg (Siad), darigan slorg (Edgar)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Elia dodano: 23 gru 2018, 12:18

Chciałam tylko przypomnieć, że projektantem slorg slorga jest Bart. Slorg slorg reprezentuje wszystkie slorgi świata. Jego zwycięstwo jest zwycięstwem samej esencji slorga, która drzemie w każdym slorgu.

Ave slorgi!
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 15 lut 2019, 19:45

Uroczyście przedstawiam nagrodę! Długo zajęło, bo długo zeszło zanim mogłem zgrać się z kumplem umiejącym Photoshopowanie XD

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Elia dodano: 15 lut 2019, 21:34

Wooooooo :D

Slorg slorgów, śluzacz światów, najslorgowszy ze slorgowych! Boski! <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia