Do trzech razy sztuka - Padawan Alora Valo

Do trzech razy sztuka - Padawan Alora Valo

Postautor: Bart dodano: 01 sty 2019, 19:14

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Głębokie Jądro, Sektor 5, system Prakith, planeta Prakith - kwadrat G4, posiadłość Rahadio Sanarisa

{Przekaz z: Komenda Główna Skoth od: Komisarz II stopnia Tarin Varr}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 14-C
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Drodzy państwo, możemy mówić o sukcesie. Wybory zostały zamknięte, a prakithańska ludność z wielkim zadowoleniem powitała współpracę ze Zjednoczonymi Klanami Bothawui i perspektywę zostania pod kierunkiem obecnego rządu narodem bohaterów wojennych, których udział w wojnie to produkcja zapasów i handel. Z uwagi na wysokie zaufanie publiczne do Galaktycznej Federacji Niezależnych Sojuszów, historia pana Sarsta została łatwo przyjęta, także przez holonetowe społeczności, które skrupulatnie sprawdziły wiarygodność tożsamości i karier oficerów z Dremulae. Sprawa Sarsta została zamknięta bardzo łatwo. Wykształcona ludność Prakith błyskawicznie pojęła funkcjonowanie osób chorych psychicznie, takich jak pan Sarst. Oczywiście fundamentem sukcesu było obalenie katastrofy, którą sprowadził “major Redge Leecken”.

“Stabilność dla Prakith” osiągnęła wynik 39,78%, co w prakithańskiej ordynacji przełożyło się na zdobycie 237 mandatów na 509 możliwych. Obecna władza tworzy więc rząd mniejszościowy, co w innych warunkach byłoby trudne do nazwania sukcesem, lecz z racji katastrof i walki z terroryzmem w postaci panów takich jak pan Accar czy pan Niihlian, to wielkie osiągnięcie państwa i rządu starań z ostatnich kilku miesięcy.

Co za tym idzie, rząd może odetchnąć spokojnie, a my działać bez strachu o upadek całej planety wraz ze zmianą rządu. Pani Valo, która miała przyjemność pracować ze mną 2 lata temu, poznała już pewne szczegóły od moich mocodawców.

Wojskowe Służby Komandosów zbadały cały teren jaskiń, których odkrycie to także niejako zbiorowy sukces. Zbadane przez panią Saarai, odkryte dzięki wiedzy wyciągniętej przez pana Avidhala i pana Greaseitha, z kobiety, którą odnalazł pan Sul. Sekta dawno ewakuowała wszystkie tamtejsze konstrukcje, często wydrążone nawet jaskiniowe domy i zasypała większość tuneli. Znaleziono jednak produkty używane przez sektę, oczywiście nieoznaczone, lecz dzięki wysiłkom agencji federalnej na podstawie składu produktów, użytych materiałów, zdobyto twarde dowody, że jest to materiał, który mógł zostać wyprodukowany tylko przez Rahadio Sanarisa, posiadającego monopol na wydobycie niektórych substancji.

Innymi więc słowy, prosze państwa, przed Wami trzecia próba. Rahadio Sanaris to jedyny cywilny łącznik z grupą, jedyna osoba, która może dokądś doprowadzić, z uwagi na magiczne zdolności reszty tego zakonu. Tak jak moi niekompetentni, martwi poprzednicy z tego budynku, tak i ja wyślę osobę najbardziej przez lata poprzedzające kulminację zaangażowaną, aktywną i obytą, to jest w tym wypadku panią Alorę Valo. Liczę, że nie powtórzy się dramat panów Luure, Makkaru i tym podobnych.

Rozważano udział pana Alexandra, lecz przez wzgląd na jego angaż, zadecydowano, że byłoby to nierozważne.

Z panią Valo odbyło się już spotkanie i zna ona podwaliny, koncepcje, problemy i analizy. Gdy tylko wyruszymy z jakimikolwiek oficjalnymi działaniami, pani Valo zostanie wysłana. Operację sygnuję w imieniu Komendy Głównej Skoth ja, z poparciem Agencji Policji Federalnej - wynika to z różnych kwestii polityczno-prawnych, którymi nie będę zawracał głowy. Niestety, co odkryto dzięki panu Thaxtonowi i Accarowi, a o czym raportował pan Alexander, w agencji federalnej najwyraźniej są wtyczki, co uwzględniamy organizując aresztowanie jak najszybciej.

Uprzejme pozdrowienia.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Aresztować Rahadio Sanarisa.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Mundur policyjny
- Dokumenty z upoważnieniami
- Nakaz aresztowania Rahadio Sanarisa

Uczestnicy Misji:
- Padawan Alora Valo

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Adept Fell Mohrgan
- Rycerz Jedi Siad Avidhal
- Rycerz Jedi Gluppor

Proszę uczestnika i osoby zainteresowane pomocą o podanie terminów. Obecność Elii będzie niezbędna, bez niej misja nie może się odbyć. Wyjątkowo cenny byłby też Siad. Potrzebuję przynajmniej trójki osób.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Do trzech razy sztuka - Padawan Alora Valo

Postautor: Alora Valo dodano: 02 sty 2019, 15:40

Na ten moment dowolny wieczór z kilkudniowym wyprzedzeniem, najbardziej preferowane weekendy. W razie zmian będę informował na bieżąco.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: konto_do_usunięcia dodano: 02 sty 2019, 17:49

Chętnie pomogę, ale niezmiennie pozostają u mnie wolne tylko środy i czwartki.
(W razie jeżeli udałoby mi się załapać, poproszę o pomniejsze role)
konto_do_usunięcia
Były członek

Postautor: Elia dodano: 04 sty 2019, 1:04

Pomogę w dowolny wieczór.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 04 sty 2019, 4:22

Od przyszłego tygodnia, pomogę w dowolny dzień.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Bart dodano: 04 sty 2019, 18:33

Nie chcę kolejny raz sabotować Adeptów i robić im problemów, więc czwartek odpada. Misja w poniedziałek, 7 stycznia, o 19:30. Pomocnicy na 18:30 (spóźnienie Fella nie będzie przeszkodą). Zapraszam na pomocników, im więcej, tym lepiej.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 04 sty 2019, 19:58

Będę, ale spóźniony bo pracuję do 19:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Ashtar Tey dodano: 06 sty 2019, 21:45

Pomogę, aczkolwiek istnieje możliwość, że nie wyrobię się na 18:30 - dam znać w ciągu dnia.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Tanna Saarai dodano: 07 sty 2019, 11:52

Przepraszam, ale nie będę mógł się dziś jednak pojawić. Miałem dzisiaj wracać do Krakowa, ale obudziłem się z gorączką i nie mam siły wstać nawet z łóżka.
Piszę tylko dlatego, że widzę, iż wymagana ilość pomocników jest i mogę odpuścić.
Raz jeszcze przepraszam za kłopot.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Elia dodano: 09 sty 2019, 6:33

Misja zakończona porażką, jej cel nie został spełniony.

Rahadio Sanaris pisze:Jeżeli otrzymali Państwo tę wiadomość, moje plany nie potoczyły się tak, jak bym sobie tego życzył. Najprawdopodobniej nie żyję bądź zostałem pozbawiony władzy nad umysłem i ciałem, co jest dla mnie nawet gorsze od śmierci.

Praca mojego życia jednak nie może zakończyć się w ten sposób. Nie teraz, kiedy jestem tak blisko zwycięstwa. Kiedy trzymam ich w garści. Kult nauczył się ufać mi i polegać na mnie. Mam ich pełną akceptację. To coś, na co pracowałem przez blisko dekadę. Szczerze wierzę, że będę mógł to Państwu powiedzieć osobiście. Gdyby jednak coś poszło niezgodnie z planem, z tą wiadomością przekazuję mapy, które kompletowałem przez te lata. Mapy pokazujące tysiące kilometrów podziemnych sieci pod powierzchnią Prakith. Kultyści... prowadzą działania na skalę, o której nawet nie śniłem, gdy zacząłem z nimi tę grę. Są o wiele bardziej niebezpieczni. Lepiej zorganizowani. Sprytniejsi. Posiadając środki, reputację i pewną niezależność, mogłem wejść z nimi w układy. Podejść ich.

Przekazuje również pełen stan ich uzbrojenia, do którego przyłożyłem rękę, jednak w dobrej wierze. Udało mi się w ten sposób oszacować ich liczebność oraz zlokalizować miejsca, w których się skupiają. Znam ich kanały przerzutowe i drogi, którymi transportują Starszych. Jaskinie, w których prowadzą... główną hodowlę, a przynajmniej prowadzili ją, kiedy byłem tam pięć lat temu. To przerażające miejsce.

Musicie zrozumieć, że choć moje działania mogły wyglądać kontrowersyjnie, nauczyłem się, że najważniejszą bronią jest wiedza. Świadomość. Bez świadomości, z czym walczymy, nie będziemy w stanie tego pokonać.

To piąta wiadomość, którą nagrywam. Być może ostatnia, bo zbliża się wielki finał. Wcześniejsze cztery okazały się niepotrzebne. Od tego czasu postęp w gromadzeniu danych jest ogromny.

Proszę z wielką ostrożnością dopuszczać ludzi do tych materiałów. Podejrzewam, że wśród Jedi jest ktoś, kto prowadzi ścisłą współpracę z Kultem. Zbyt wiele poszlak na to wskazuje. Nie wiem jakiej może być rangi - niski rangą brzmi równie prawdopodobnie co wysoki, w obu przypadkach mógłby skutecznie maskować swoje działania. Być może to wcale nie jest Jedi per se, a ktoś, kto blisko ich wspiera.

Ilość PD:

Porażka = 0 PD

Rany uczestników:

- Padawan Alora Valo - średnie

Sprawozdania:

- Padawan Alora Valo - całość
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania