Sieć wewnętrzna

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Fenderus dodano: 18 lis 2018, 15:42

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: Azure
Planeta: brak
Współrzędne planetarne: brak
Nadawca: Rycerz Jedi Fenderus
Data wydarzenia: 17.11.18
Priorytet: średni

Kod: Zaznacz cały
Pierwsza sprawa... Wracam do bazy po długich przeprawach. Wiozę YT-2000, który mamy pożyczony tylko na czas działań w sprawie szantażu Choki, potem muszę go oddać. To stary frachtowiec używany przez imperialnych w czasie, gdy wywieziono mnie tam na front, pożyczyli go za friko na pewien czas. Nie ma uzbrojenia, ale ma nowszy, świeży hipernapęd i porządne tarcze. To w miarę niezły statek, da radę.

Druga sprawa... Pomysł z podszywem HDR za jednego z więźniów odpada. Vongowie mają zbyt mocne wszystko w temacie wykrywania. Wczoraj wyrzuciło mnie z nadprzestrzeni, Sojusz rozstawia blokady na większości tras nadprzestrzennych i walczy z piractwem, miałem okazję połączyć się z ludźmi Wywiadu i podpytać w tym temacie. Za duże ryzyko według mnie, bo jestem absolutnie pewien, że przeskanują nasz statek pod każdym kątem i przepytają jak się tylko da. Zostaje nam kontener od Adepta Fella i przemycenie jednej nadprogramowej osoby w eskorcie. Czyli albo Bart, albo HDR. Stawiałbym na HDR, Bart jest bezdyskusyjnie wielokrotnie silniejszy, ale HDR to droid, co w razie takiej potrzeby ma wiele lepszy efekt psychologiczny przeciwko Vongom, a na miejscu, już po przetrzepaniu sensorami, jego zdolności kamuflażu mogą być zarąbiście cenne. Przeciwko Vongom obaj są równie skuteczni. Raczej nie mamy opcji na większy przemyt, tylko jedna dodatkowa osoba poza pilotem i "towarem".

Trzecia sprawa... Sojusz ma naprawdę pełne ręce roboty. Resztki floty ledwo dają radę opanować ustawienie jakiejś stabilnej obecności na różnych światach i opanowanie tras nadprzestrzennych. Jesteśmy zdani na nasze regionalne siły, reszta walczy codziennie z anarchią. Widziałem też wczoraj człowieka, co widział bitwę o Coruscant... Wrak, jakby sam widok skatował go psychicznie i wyprał mu mózg, przerażające...
Obrazek
Awatar użytkownika
Fenderus
Rycerz Jedi

Postautor: Elia dodano: 23 lis 2018, 0:10

Obrazek
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: SDK-01

Data wydarzenia: 22.11.18
Priorytet: niski

Kantyna została w 11,56% przemodelowana. Zmiany zostały przez nas wprowadzone w celu usprawnienia tras patrolowych. Uprasza się nie przestawiać umeblowania na pierwotne pozycje.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Denarsk Okka'rin dodano: 25 lis 2018, 1:59

Obrazek
Współrzędne planetarne: F-11
Nadawca: Padawan Denarsk Okka'rin

Data wydarzenia: 05.05.18

Dobry wieczór. Odebrałem z miasta zarówno zamówiony przez Was lokalizator, jak i części do reperacji śmigacza. Obie przesyłki złożyłem w magazynie. Oczywiście, jak przystało na osobę mego pokroju, w drodze wpadłem w problemy z własnej głupoty. Pojechałem przypadkową maszyną, okazało się, że należy do niejakiego Brostalta Greaseitha, oczywiście wiem, że ktoś taki ponoć tu mieszka i że kiedyś wpadł w tarapaty z policją, tak głupi nie jestem. Jako dyżurny idiota nie wiedziałem jednakże, że rysopis jego pojazdu także jest znany. Oszczędzę wam żenującej opowieści o typowej przygodzie takiego idioty jak ja, który tę niewinną pomyłkę i równie niewinne pytanie niewinnego policjanta rozdmuchał swoją głupotą do niepojętych poziomów. Ostatecznie udało mi się wyjść z sytuacji bez problemów dla kogokolwiek poza mną samym, a moja nędzna osoba nie ma prawa was obchodzić.

Obie przesyłki są nienaruszone. Wracam już do bazy.
Awatar użytkownika
Denarsk Okka'rin
Padawan

Postautor: Fell dodano: 25 lis 2018, 22:09

Obrazek
Nadawca: Adept Fell Mohrgan

Data wydarzenia: 25.11.18

Rycerzu Avidhal i wszyscy, którzy mogą pomóc. Odkąd tu przybyłem, spotkałem yammoska tylko jeden raz, tuż przed wyprawą na bitwę Exploratora i nie miałem czasu przedstawić mu Pana pomysłu w sprawie tego robaka. Nie wiem, czy będzie mógł pomóc go usunąć. Od kilku dni regularnie napadają mnie coraz większe bóle głowy, czuję się coraz gorzej. Pilnie potrzebuję pomocy w usunięciu go. Boję się, że coś zaczyna się dziać.
Awatar użytkownika
Fell
Adept

Postautor: Tanna Saarai dodano: 02 gru 2018, 2:29

Obrazek
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 01.12.18
Priorytet: najwyższy

Udało się. Odzyskaliśmy ją. Mistrzyni wróciła
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Fenderus dodano: 03 gru 2018, 19:48

Obrazek
Nadawca: Rycerz Jedi Fenderus
Data wydarzenia: 03.12.18

Wczoraj odezwał się do nas podkomisarz Vallerian Mander w sprawie Revina. W skrócie, Revin nic nowego nie powiedział co do koncepcji Rycerza Siada i Tanny, zero odezwu z jego strony, a już za parę dni wybory, więc oficjalnie kończymy tą sprawę i niedługo rozpoczynamy oficjalne zakończenie z ustalonym planem. Mamy tylko zdobyć jak najszybciej wsparcie od oficerów Sojuszu w realizacji planu, chyba wiecie wszyscy w jakiej roli. Podkomisarz naciska, żeby były tam przynajmniej jakieś papiery, albo jakiś podpis, od kogoś odpowiednio wysoko postawionego. Wiadomo, konsultacje z niezależnym rządem planetarnym musi prowadzić jakiś odpowiednio niezależny oficer, nie świeży podporucznik. Ale przede wszystkim oczywiście to musi być w pełni legalnie, żadnych podrabianych papierów i tak dalej. Wysłannicy Sojuszu robiący nam poświadczenia, że Revin to szeregowy z zespołem stresu pourazowego i leczony psychiatrycznie, muszą być "legitni".

Mamy to zrobić jak najszybciej, bo już niedługo wybory, a jak widać, nic nowego się nie ustali i nie powie.

Jest jeszcze inna kwestia... Za kilka dni... Lecę spotkać się z Hrasem Choką na... hmm... konsultacje. Więcej powiem jak wrócę. Może mnie trochę czasu nie być.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fenderus
Rycerz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 04 gru 2018, 1:28

Obrazek
Planeta: Dremulae
Współrzędne planetarne: Centrum komunikacyjne Sojuszu Galaktycznego

Priorytet: wysoki

Z przykrością muszę poinformować was, że porucznik Aurbere Vin zginął podczas ostatniej misji oddziału Nexu. Jego pogrzeb odbędzie się na Odik II, gdy oddział powróci wraz z jego ciałem. Poprosiłam o poinformowanie nas, w miarę możliwości, o dacie planowanego pochówku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Postautor: Fell dodano: 04 gru 2018, 20:32

Obrazek

Na prośbę droida-zdalniaka sprawdziłem frachtowiec YT-2000. Najlepiej będzie użyć słowa zużyty. Nie ma w nim jawnych usterek pojedynczych elementów. Trzy czwarte elektroniki i systemów zostały zużyte z powodu serii przeciążeń. Żeby to naprawić, należałoby wymienić większość statku. Nie mam czego naprawiać. Nawet gdybym miał umiejętności, oceniam, że potrzebowałbym kilku miesięcy codziennych prac, mając całą waszą kompanię do pomocy.
Awatar użytkownika
Fell
Adept

Postautor: Tanna Saarai dodano: 07 gru 2018, 3:41

Obrazek

Data wydarzenia: 07.12.18

Pod bazę przybył major Redge Leecken. Do bazy dowiózł go Adept Fell, wrzucił go do zbiornika z kolto.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Postautor: Brostalt Greaseith dodano: 08 gru 2018, 22:24

Obrazek
Nadawca: Adept Brostalt Greaseith

Data wydarzenia: 08.12.18

Padawan Denarsk przed chwilą próbował popełnić samobójstwo. Został spacyfikowany przeze mnie i przez Rycerza Fenderusa - własnie zostaje przypięty pasami do łóżka w Ambulatorium. Zdołał jednak odstrzelić sobie szczękę - przez co nie jest zdolny do artykulacji. Proszę brać Padawana pod szczególną uwagę. Nawet sobie nie wyobrażam, co musi w tym momencie przechodzić psychicznie.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Brostalt Greaseith
Adept

Nick gracza: Fr4nsis

Postautor: Fell dodano: 16 gru 2018, 13:43

Obrazek

Data wydarzenia: 15.12.18

Nina poprosiła mnie wczoraj o... Pozbycie się zwłok. Trup leżał na terenach kilka kilometrów od bazy. Usunąłem zwłoki powtarzając wyczyn starego Adepta, spuszczając je do wulkanu.

Nie mam pojęcia o co chodzi i skąd się wzięły. Umywam od tego ręce. Podobno Brostalt wie coś więcej, Nina spieszyła się, żebym jak najszybciej pozbył się trupa i powiedziała tylko, że "wszystko gra" i "Brostalt wie o co chodzi". Liczę na jakieś wyjaśnienia. Cokolwiek się stało, nie przyłożyłem do tego ręki.
Awatar użytkownika
Fell
Adept

Postautor: Brostalt Greaseith dodano: 16 gru 2018, 18:31

Obrazek
Nadawca: Adept Brostalt Greaseith

Data wydarzenia: 13.12.18

Po oddaniu kontenera z neuranium, droidy przekazały wieść o tajemniczej fomie życia rozbijającej namiot niedaleko naszej bazy. Naturalnie uzbroiłem się w cierpliwość (i blaster), no i zajechałem na miejsce. W obszarze treningowym stał mały namiocik. Po zbliżeniu się do niego, z wnętrza wyłonił się mężczyzna. Po wstępnej rozmowie, powiedział, że testuje pociski termojądrowe na pustkowiu i że bazie w oddali nic nie będzie. Naturalnie koleś próbował wkręcić jakąś bajeczkę, więc poprosiłem go o pokazanie blachy chociażby - bo skoro dla wojska testuje pociski, to ma upoważnienia. Nie zdziwił mnie fakt, że po okazaniu blankietu (podrobionego), przystawił mi blaster do klaty. Facet mówił, że nie ma mnie na liście celów, więc mnie nie zabije, jeśli wezwę tu kogoś z "młodszych". Sprawdził mój komunikator pod groźbą odstrzelenia dupska i nakazał wykonać połączenie. Nina je odebrała.
Próbowałem jej uzmysłowić, że coś jest nie tak. Mimo tego, że mężczyzna dał mi formułkę - ścigacz mi się zepsuł i potrzebuję narzędzi -  to barwą głosu próbowałem zasiać niepokój w tej rozmowie. Jak się później okazało - Nina wyszła do mnie z bazy okrężną drogą. Było dość czasu, by coś wykombinować.
Facet kazał mi się nie ruszać, najlepiej położyć się na ziemi - on w tym czasie mnie ogłuszy i schowa w namiocie, a potem napadnie Ninę i weźmie za nią okup, a ja spokojnie potem sobie wrócę do bazy jak gdyby nigdy nic. Tiaa...

Facet wycelował. Dobrze widziałem kiedy naciśnie na spust. W moment udało mi się uniknąć pocisku. Nawet sam do końca nie wiem jak to zrobiłem.
Rozpoczęła się walka. Facet miał pecha bo miałem karabin, a on tylko mały blaster. Nie długo potrwało moje szczęście, bo wyjął drugi. Wskoczyłem na śmigacz. Zacząłem nim manewrować między skałami, co chwilę wjeżdżając na pełnej k...prędkości w tego łotra, jednocześnie prując do niego z pukawki. W końcu facet padł - pocisk wybuchł jego głowę jak balon - nie było co zbierać. W końcu na miejsce przybyła Nina i zajęliśmy się tym co miał przy sobie. Okazało się, ze w namiocie miał jeszcze karabin snajperski, dwie pary kajdan, przenośny grzejnik i asortyment namiotowy - śpiwór i tak dalej. Przy sobie miał dwa gnaty - jeden zostawiłem, w razie gdyby ktoś się natknął na faceta mógłby stwierdzić, że samobójca. Oprócz tego komunikator i kupę kasy.
Z Niną spakowaliśmy cały dobytek niedoszłego łowcy i zabraliśmy do bazy. Będzie co świętować.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Brostalt Greaseith
Adept

Nick gracza: Fr4nsis

Poprzednia

Wróć do Informacje