Szpony Choki - Mistyk Vile, Rycerz Fenderus, Uczeń Saarai

Szpony Choki - Mistyk Vile, Rycerz Fenderus, Uczeń Saarai

Postautor: Bart dodano: 22 lis 2018, 3:31

Dane dotyczące misji:

Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo trudny
Ilość uczestników: 3
Miejsce misji: Koordynaty przekazane przez flotę Yuuzhan Vong

{Przekaz z: - od: Hras Choka}
Obrazek
Protokół: Przekaz bezpośredni
Kanał: Bezpośrednie użycie przekaźnika HoloNet
Kod: brak
Sektor: brak
Świat: brak

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Jeedai.

Mój lord zgodzi się na dokonanie transakcji tylko pod warunkiem obecności czwartego... podmiotu. Genetyka "Kultu Andeddu" jest, jak wiemy, skrzywiona, wypaczona. To ryzykowny i niepełn... niepełno, niepełno kompletny materiał. Trzech Jedi za czterech członków kultu pozostaje optymalną transakcją. To nadal dla was korzystne, wszak nie wymieniacie swojego.

Ufam, że zdobędziecie czwarty podmiot, lub ktoś z was postanowi się poświęcić za Jeedai Vile. Za kilka dni prześlę pierwsze koordynaty, w które udacie się swoją maszyną. Unikajcie zbędnych ruchów i zbędnej komunikacji. Lecicie na miejsce, aby dokonać z nami wymiany i w spokoju zaczekać na otrzymanie swojego przywódcy powrotnie. Rozumiem wszystkie powody, by nie wierzyć, że pilot powróci bezpiecznie z Jeedai Vile. Ufam, że mimo to wiecie, że każdym zamachem przeciwko nam ryzykujecie jej życiem. Rozstrzygnijmy to bez niepotrzebnej krwi. Ta barbarzyńska wojna przelała już wiele.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Podążyć za wskazaniami Hrasa Choki i udać się na miejsce wymiany więźniów z flotą Yuuzhan Vong.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Frachtowiec YT-2000 pozbawiony uzbrojenia
- Android HDR-1
- Kontener ludzkich wymiarów wykonany z radioaktywnych odpadów neuranium - w wypadku zdobycia na czas
- Dowolny sprzęt z bazy Jedi
- Lokalizator z części HDR-1 lub zakupiony - w wypadku zdobycia na czas

Uczestnicy Misji:
- Mistyk Jedi Elia Vile
- Rycerz Jedi Fenderus
- Uczeń Jedi Tanna Saarai

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Gluppor
- Padawan Alora Valo
- Adept Brostalt Greaseith
-

Proszę uczestników o podanie swoich terminów, tak jak osoby zainteresowane pomocą. Absolutnie minimalnie potrzebuję dwójki osób.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Szpony Choki - Mistyk Vile, Rycerz Fenderus, Uczeń Saarai

Postautor: Elia dodano: 22 lis 2018, 3:35

Dostępna codziennie od 17.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Fenderus dodano: 22 lis 2018, 15:08

Każdy wie, jaka to ze mną porażka, dlatego pomyślałem, że po prostu zróbmy to tak, żeby oszczędzić Bartowi łamania głowy, a reszcie niecierpliwienia. Ten tydzień odpada, ale ustalcie w przyszłym tygodniu co tylko chcecie. Od dawna zalegam z paroma badaniami powikłań jednej kontuzji, więc po prostu na przyszły tydzień wezmę sobie L4 i zrobię wyjazd zdrowotny, w trakcie którego będę miał laptopa i się dogadamy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fenderus
Rycerz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 22 lis 2018, 16:54

Skoro mowa o przyszłym tygodniu to 1.12 mi odpowiada, tak by się umówić. Godziny dowolne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Fell dodano: 22 lis 2018, 18:15

Kiepsko stoję z przyszłym tygodniem. Cały tydzień załatwiamy z narzeczoną różne problemy związane z nowym mieszkaniem, planami na ślub, wieloma sprzedażami i powyżej 1 godziny nie wygospodaruję, a w weekend wyjeżdżamy. Jeśli na coś się to przyda, mogę te 1 godzinę wygospodarować pn-pt xd
Awatar użytkownika
Fell
Adept

Postautor: Gluppor dodano: 22 lis 2018, 20:54

W następnym tygodniu powinienem być dostępny codziennie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gluppor
Rycerz Jedi

Postautor: Alora Valo dodano: 22 lis 2018, 21:22

Jak będzie termin z wyprzedzeniem dwóch, trzech dni, to powinienem się dostosować bez problemu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Nick gracza: Oem

Postautor: Bart dodano: 22 lis 2018, 21:47

Wobec tego sobota, 1 grudnia, o 18:00, pomocnicy typowo godzinę wcześniej, ale w razie potrzeby poprzesuwamy godziny. Im więcej pomocników, tym lepiej!
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Brostalt Greaseith dodano: 28 lis 2018, 18:19

Pomogę.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Brostalt Greaseith
Adept

Nick gracza: Fr4nsis

Postautor: Siad Avidhal dodano: 28 lis 2018, 21:27

50-50 jak dla mnie. Postaram się być, ale niczego nie obiecuje. Więcej informacji pewnie będę miał w piątek już na 100%.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Gluppor dodano: 03 gru 2018, 23:01

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Zadanie okazało się łatwiejsze, niż przypuszczano - nowy poziom trudności to Trudny. Mistyk Jedi Elia Vile otrzymuje połowę stawki ze względu na uczestnictwo w części misji.

Specjalista Mobis Denel pisze:Niech będzie Ashla pochwalona!

Pewnie nawet mnie nie kojarzycie, Jedi, ale jestem jednym z tych, których uratowaliście z tej przeklętej pseudo-planety. Chłopaki wyznaczyły mnie do napisania tej wiadomości, bo ponoć jestem wygadany, ale... nawet nie potrafię znaleźć słów, które wyraziłyby skalę naszej wdzięczności za to, czego dokonaliście. Po miesiącu nawet najwytrwalsi stracili wszelką nadzieję na ratunek, a gdyby nie Wasza Mistrzyni, to kto wie, jak by się to skończyło. Swoją drogą, strzeżcie jej i pilnujcie jak największego skarbu. Gdyby nie ona, już dawno bylibyśmy martwi. Nigdy nie zdarzyło mi się spotkać tak wielkiej i... cholernie dobrej osoby.

Muszę też złożyć moje szczere gratulacje za zniszczenie tego statku Vongów. Nie wiem i nie rozumiem jak tego dokonaliście, połowy nie widziałem, w drugą nie uwierzyłem. Będziemy o tym opowiadać każdemu, kto śmiałby mieć jakieś wątpliwości jeśli idzie o Jedi i to, co potrafią. Jeśli rozpieprzenie statku na orbicie z powierzchni planety za pomocą działa starszego niż moja babka ich nie przekona, to amphistaff im w dupę.

Podroż powrotną może przemilczmy. Najgorsza i najlepsza w moim życiu jednocześnie. Na razie odesłali nas na Odik, także w razie czego wiecie gdzie nas szukać.

A, no i dobra robota z tym kamykiem, który został u Mistrzyni. Tego to już w ogóle nie czaję, ale jak to się mówi, lepszy kamień w garści niż Choka na dachu. Hehe.

Niech Moc będzie z Wami!

Ilość PD:

(Trudny - 4000 PD) * ranga uczestników (Uczeń Jedi - 2; Rycerz Jedi - 2,5; Mistrz Jedi - 3) : liczba uczestników (4) = Uczeń Jedi - 2000 PD; Rycerz Jedi - 2500 PD; Mistrz Jedi - 3000 PD

Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Fenderus - średnie

- Uczeń Jedi Tanna Saarai - lekkie

Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Tanna Saarai - całość
Obrazek
Awatar użytkownika
Gluppor
Rycerz Jedi

Wróć do Zadania