Szlakiem Jedi - Fell Mohrgan

Odprawy ze wszystkimi niezbędnymi danymi dotyczącymi wprowadzeń postaci rekrutów.

Szlakiem Jedi - Fell Mohrgan

Postautor: Siad Avidhal dodano: 15 paź 2018, 0:42

Dane dotyczące wprowadzenia:

Termin rozpoczęcia: 27.10.18 (sobota), godz. 19:00
Miejsce: Wewnętrzne Rubieże, sektor Japrael, system Japrael, planeta Onderon, miasto Iziz, Pałac Królewski

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
Połączenie jest szyfrowane dla Twojego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa naszej sprawy. Dla Ciebie może wydać się do dziwne, ale dla mnie - nie. Zboczenie zawodowe. Słyszałem, że szukasz informacji odnośnie bohaterów naszego Onderonu - Jedi. Tak się składa, że istnieje pewne prawdopodobieństwo, że będą dostępni w Pałacu Królewskim jacyś ich przedstawiciele - o ile przyjmą zaproszenie. Gwarancji Ci wielkiej nie daję i nie interesuje mnie, dlaczego chcesz z nimi porozmawiać. Domyślasz się zapewne, że jesteś jednym z milionów na Onderonie. Kto nie chciałby spędzić chwili z bohaterami, prawda? No ale... Nie robię tego dla Ciebie, tylko dla naszego wspólnego znajomego Sara, któremu jestem winien nieco kredytów po kumpelskich rundkach pazaaka.

Jak zapewne wiesz, niedługo zbliża się 24 dzień 5 miesiąca, który Dniem Rebelii rozpoczyna ponad dwumiesięczne obchody "Odzyskania Niepodległości". Dzień ten jest o tyle istotny, że nawiązuje do sformalizowania przez Jedi szerszej współpracy pomiędzy nami - byłą rebelią, która cztery lata temu opierała się terrorowi - a sojuszniczą Nową Republiką, która miała dość spory wpływ na dalsze wydarzenia. Dzień ma przypominać, że nie jesteśmy sami w Galaktyce i dążenie do dobrych stosunków z organami tego typu jest priorytetowe. W Pałacu Królewskim odbędzie się wobec tego coroczny bankiet, na który zaproszeni będą ważni przedstawiciele z różnych stron Galaktyki - w tym z Federacji. No i... Oczywiście zawsze wysyłane jest zaproszenie do Zakonu Jedi, który jest integralnym elementem naszej nowożytnej historii. No ale nie będę Ci o tym opowiadać, bo trochę już jesteś na Onderonie.

Sprawa wygląda tak, że szansa na spotkanie z Jedi jest bardzo niewielka. Jeśli przyjęliby zaproszenie, to pierwszy raz od... Zawsze. Wykruszył nam się ostatnio jeden z pracowników, który miał obsługiwać gości jako kelner i barman. Z Sarem doszliśmy do wniosku, że nawet jak nie spotkasz tam żadnego bohatera i nie dowiesz nic o inwazji (rozejrzyj się, sprawa jest prosta), to może sobie nieco dorobisz na tym święcie w obsłudze gości i może poobracasz się nieco w "wyższych sferach"; pozbierasz kontakty od bogatych i wpływowych no i ogarniesz coś, co da Ci solidny zarobek. Kontakty są zawsze ważne. A tam będą wojskowi, prokuratorzy, sędziowie, politycy, ambasadorowie, biznesmeni i tak dalej, i tak dalej. Cała śmietanka. Masz być grzeczny, miły, wyprostowany, ogolony, pachnący, przystrzyżony i ładnie ubrany. Być na każde skinienie gości. Dostaniesz ode mnie strój i kartę dostępu. Jeśli nie umiesz robić drinków, to masz jeszcze trochę czasu, żeby się nauczyć. Postaraj się. Jak już będą wstawieni, to pewnie nawet nie odróżnią szampana od czystej - ale musisz ogarnąć chociaż podstawy. No i ważna kwestia... Nie strzel gafy przed gośćmi, bo osobiście będę musiał Cię wyciągnąć za kudły - a tego nie chcemy. Jeśli Jedi się pojawią - nie bądź nachalny i narwany, bo będę musiał Cię ogłuszyć i wyprowadzić. Sar mówi, że dobry z Ciebie chłopak i wiele przeszedłeś. Sprawdziłem Cię na wszelkie możliwe sposoby i wiem, że nie jesteś kryminalistą - inaczej tej szansy by nie było. Może warto byłoby rozważyć moją propozycję jako szansę na życiowy rozwój, a nie ślepą, dziecięcą gonitwę z bajką o domniemanie utraconym życiu i emocjonalnej śmierci tego, kim byłeś. Tak. Sar mi o Tobie nieco opowiadał - znamy się szmat czasu. Po tej wojnie takich jak Ty są biliony - stracili wszystko. I nie każdy z nich ma taką możliwość jak Ty, by mieć ludzi, którzy Cię wspierają jak mogą i ułatwiają nowe starty. Ale zrobisz jak zechcesz. Prawda bywa dużo bardziej bolesna... Wiele osób musi patrzeć, jak ich własne dzieci gniją w ściekach obozów dla uchodźców i nie mogą zrobić z tym nic. Kompletnie nic. Bezsilność to najgorszy wróg i powinieneś coś o tym wiedzieć.

Służba Ochrony Onderonu
Porucznik Luar Brassi
(p.s. tak, tacy jak ja też mają kolegów i życie poza podejmowaniem trudnych decyzji)

Cel:
- Podążać szlakiem tajemniczych Jedi i nawiązać z nimi kontakt
- Nie dać się wyrzucić z Pałacu Królewskiego podczas przyjęcia

Uczestnicy:
- Fell Mohrgan

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Gluppor
- Uczeń Jedi Tanna Saarai
- Uczeń Jedi Namon Dur-Accar
- Padawan Alora Valo
- Adept Brostalt Greaseith

Proszę o potwierdzenie obecności przez kandydata w tym temacie. Nie ma limitu pomocników - im więcej, tym lepiej. Konieczna będzie jednak obecność Binola.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Re: Szlakiem Jedi - Fell Mohrgan

Postautor: Hope Novastar dodano: 15 paź 2018, 7:21

Pomogę
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Tanna Saarai dodano: 15 paź 2018, 8:40

Jestem zwarty i gotowy. Tyle czekałem na to wprowadzenie ^_^
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 18 paź 2018, 18:14

Pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Alora Valo dodano: 18 paź 2018, 18:16

Pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Siad Avidhal dodano: 24 paź 2018, 23:38

Przypominam o wprowadzeniu w sobotę. Przydałoby mi się mega więcej osób, więc jeśli ktoś może - byłoby ekstra.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Ashtar Tey dodano: 25 paź 2018, 14:55

Pomogę.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor