Ogłoszenia

Re: Ogłoszenia

Postautor: Neil Danadris dodano: 10 kwie 2018, 0:12

Opublikowana na stronach producentów przeglądarek została wtyczka przeznaczona dla naszej organizacji.

Szlakiem Jedi Tracker - powstały na bazie pomysłu Rycerza Jedi Fenderusa - to dodatek sprawdzający ile osób przebywa aktualnie na serwerze, czyniąc to regularnie z dziesięciominutowym interwałem. Liczba graczy widnieje w rogu ikonki rozszerzenia, która po kliknięciu wyświetli pełny tracker w zminimalizowanej, poręcznej formie - niezależnie od aktualnie przeglądanej witryny.

Wtyczkę można pobrać z oficjalnych sklepów przeglądarek:


Z uwagi na rygorystyczną politykę publikowania dodatków prowadzoną przez twórców Opery i Microsoft Edge, dostępność wtyczki z oficjalnych źródeł dla tychże przeglądarek będzie opóźniona. Do tego czasu, po wersję dla Opery proszę zgłaszać się do mnie prywatnie, natomiast po wersję do Edge'a do Mistrza Jedi Barta.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek
 
Posty: 1163
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47

Re: Ogłoszenia

Postautor: Bart dodano: 29 lip 2018, 19:09

Od jutra nową formalną właścicielką szlakowych serwerów będzie Mistrz Jedi Elia Vile. Do tej pory formalnie serwer gry, hosting i domena były zapisane na mnie, od jutra to się zmieni. Nie oznacza to dla nikogo jakiejkolwiek zmiany w dowolnym aspekcie - to jedynie formalność, o której informuję dla zasady ze względu na to, że są to rzeczy należące po trochu do każdego, kto dopłacał do naszego sprzętu.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
 
Posty: 1251
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47

Poprzednia

Wróć do System RPG/Zasady

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości