10 lat RP Barta

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

10 lat RP Barta

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 15 lip 2018, 0:14

15.07.08 – Nowi Adepci: (...) Bart (...)

Doobra... Ktoś zdecydowanie taki temat musi walnąć, mimo że to aż nie wiadomo co dokładnie tu dać.

Dzisiaj z tego co widać po naszej kronice mija 10 lat od kiedy Bart zaczął grać RP. Kuźwa, 10 lat. Cała cholerna dekada. 2/5 życia dla większości z nas. Z reguły te daty gówno znaczą, bo ludzie biorą przerwy na np rok itd i staże są praktycznie nie do wyliczenia... no ale w tym wypadku zdecydowanie jest inaczej.

Chyba długo bym mógł pisać jakieś super peany, ale to się krępująco pisze i jeszcze bardziej krępująco czyta XD Powiem tylko krótko, 10 lat zabawy w to coś wbija człowiek, co nie tylko wysiedział w tym tyle lat, ale od pierniczonych 4,5 roku jakie sam widziałem był zawsze absolutnym numerem jeden. Człowiek, co stworzył 95 misji samodzielnie, a kolejne 29 współorganizował. Łatwo by było z tych 10 lat spędzić 8 jako jakieś zombie odwiedzające nas raz na miesiąc, ale tu mówimy o kimś, co przez te 10 lat stale się w tej pasji rozwija. Z roku na rok tworzy jeszcze bardziej kunsztowne rzeczy i stworzył historię, przy której 95 % EU to dziecinne opowiastki. Człowiek co odpowiada za całe tysiące godzin porywającej zabawy i nawet na moment nie zwalnia tempa. Wyjeżdża rąbać za granicą, załatwia skrajnie popieprzone rodzinne bagno, siedzi w dziesiątkach hobby naraz i zawsze znajduje dla nas tonę czasu. No po prostu taki temat musiał powstać, nie ma bata.

Myślałem jak spróbować jakoś fajnie coś ująć żeby nie popadać w klepanie jakiś wywodów na cześć Wiecznego Prezydenta i Wspaniałego Przywódcy i chyba ujmę to najprościej tak. Dzięki pasji Barta jesteśmy ekipą, w której gracze nie czekają na fabułę i wydarzenia. To fabuła i wydarzenia czekają na nas x)

Gratuluję ogromnej pasji twórczej i dzięki za wszystko co dla nas przez te lata tworzysz x)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Re: 10 lat RP Barta

Postautor: Denarsk Okka'rin dodano: 15 lip 2018, 12:57

Podziwiam, tyle lat z takim zaangażowaniem to najprawdziwsza pasja. Gratuluję i zazdroszczę energii i oddania.

A oto jubileuszowy slorg ode mnie :D.

Obrazek
Awatar użytkownika
Denarsk Okka'rin
Padawan

Postautor: Edgar Alexander dodano: 15 lip 2018, 17:05

Za każdym razem, kiedy ma miejsce wybór osób do Rady Jedi, kiedy przychodzi czas na komentowanie kandydatury Barta, wypowiedzi sprowadzają się do dwóch możliwych opcji:
- Nie ma co komentować, ZA;
- ZA;

I ma to miejsce systematycznie, praktycznie przy każdych wyborach - wszystkich, które przeglądałem :D. Kiedy ktokolwiek zakłada jakikolwiek rocznicowy, lub jubileuszowy temat, Bart jest jednym z pierwszych wspomnianych użytkowników. Niemal każdy dział ma w sobie działalność i zaangażowanie Barta - on kieruje zdecydowaną większością wątków, kreuje jedne z najlepszych postaci, a przy tym poziom tej twórczości nie spada. Albo to ciągły napływ weny twórczej, ale oznaka dużo intensywniejszej pracy w przypadku jej braku - tak czy siak, godne pochwały i podziwu.

Już pod ostatnim tematem, świętującym 5-lecie Szlakiem Jedi, napisałem
Do dziś zdarza mi się - ku [Barta] irytacji - przychodzić z jakąś niezwiązaną z nim pierdołą - tak mi się wrył w pamięć jako ktoś, kto ogarnia wszystko i doskonale zna szczegóły tego, co się u nas dzieje.
To wrażenie jest trwałe tak, jak było zawsze.

Fenderus skwitował wszystko na tyle, że ciężko mi dodać jeszcze coś bardziej wartościowego. Życzę jubilatowi dalszego potoku sukcesów i iście ubermensch'owego zakresu kompetencji. Powodzenia na dalszej części szlaku!!!
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Bart dodano: 15 lip 2018, 19:24

Dzięki wszystkim za inicjatywę i miłe słowa, w tym tym którzy pisali na Steam. :) Jeszcze jakieś trzy, cztery lata temu perspektywa 10 lat brzmiała niewiarygodnie, a później po prostu przestałem na to patrzeć, bo stało się jasnym, że to już coś, co jest dla mnie zupełnie naturalną częścią życia i sam się zaskoczyłem, gdy niedawno patrzyłem na szlaczkowe kalendarze i dotarło do mnie, ile to już lat.

Denarsk - świetny slorg, dzięki, genialny :DD
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 15 lip 2018, 23:44

Obrazek

Wszystkiego szlaczkowego. :D
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Tanna Saarai dodano: 16 lip 2018, 20:47

Krótko, podziwiam. Ogromnie. Tu nawet ciężko coś napisać... Po prostu szacun za wszystko i dzięki za wszystko!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Wróć do Kantyna