Na wizji - Mistyk Jedi Elia Vile, Uczeń Jedi Tanna Saarai

Na wizji - Mistyk Jedi Elia Vile, Uczeń Jedi Tanna Saarai

Postautor: Bart dodano: 19 lut 2018, 16:32

Dane dotyczące misji:

Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Głębokie Jądro, Sektor 5, system Prakith, planeta Prakith - Miasto Prak, Studio Prakith-NEWS

{Przekaz z: Baza Jedi od: HDR-1}
Obrazek
Protokół: Szyfrowany
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 15
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Radno Vile, jestem w pełni gotowy na operację, której plany zostały mi przedstawione. Posiadam pełną mapę okolic budynku i jego wnętrza zapisane w swej pamięci. Wykalkulowałem już wszystkie 21 potencjalnych dróg ucieczki wroga lub wtargnięcia posiłków. Będę w pełni gotów na państwa operację odzysku sir Leeckena z rąk wroga.

Proszę posłać w moją stronę wszelkie wrogie siły.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Przedostać się na miejsce wystąpienia publicznego majora Redge'a Leeckena
- Powstrzymać kult przed skrzywdzeniem żołnierza i wyrwać go z rąk "Starszego"
- Dodatkowy: Unicestwić "Starszego"

Dostępny sprzęt:
- Prom klasy Sentinel wraz z pilotem-niewolnikiem
- Myśliwiec Y-Wing
- Strzykawka z senflaksem
- Obręcz neuronowa Wojskowych Służb Komandosów
- Dwa amulety z łuski taozina
- Granaty kriobanowe
- Dowolne wyposażenie Jedi

Uczestnicy Misji:
- Mistyk Jedi Elia Vile
- Uczeń Jedi Tanna Saarai

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Namon-Dur Accar
- Padawan Alora Valo
- Rycerz Jedi Gluppor
- Rycerz Jedi Siad Avidhal
- Rycerz Jedi Ezequiel Thaxton
- Rycerz Jedi Fenderus (końcówka)

Misja powstała ściśle w oparciu o plany postaci na podjęcie określonej wyprawy, płynnie pochodzi z RP i obecnej sytuacji. Proszę uczestników i osoby zainteresowane pomocą o podanie terminów; misja nie powinna być zbyt długa, w każdym scenariuszu nie zakładam powyżej 2,5h dla wszystkich pomocników poza jednym/dwoma. Potrzebuję jednak absolutnie jak najwięcej osób. Brak limitów. Organizacja potrwa raptem pół godziny.

Szczególnie mile widziani byliby Rycerz Siad i Rycerz Ezequiel, z czego drugi ze względu na potencjalny pośredni udział własnej postaci.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Na wizji - Mistyk Jedi Elia Vile, Uczeń Jedi Tanna Saarai

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 19 lut 2018, 17:31

Pomogę w dowolny wieczór.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Edgar Alexander dodano: 19 lut 2018, 18:51

W tym tygodniu mogę pomóc tylko we wtorek i środę - godziny dowolne. Niedziela jest niepewna. Od przyszłego tygodnia zaczynam semestr, ale na razie mogę podać wyłącznie wstępne terminy - mogą ulec zmianie.
Wstępnie - wtorek od 21:00, środa od 19:00, czwartek dowolnie, piątek od 20:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 19 lut 2018, 20:38

Najlepszy termin 22.02 czwartek w dowolnych godzinach wieczornych.

22.02 czwartek godziny dowolne, wieczorne.
23.02 piątek po godzinie 21.00. Z tych dwóch terminów o wiele lepszy byłby dla mnie czwartek. W sobotę rano mam pracę, zawsze fajniej mieć parę chrapnięć więcej :')
24.02 sobota odpada całkowicie.
25.02 niedziela w ostateczności po godzinie 21.30 - tu zapewne będę bardzo zmęczony, a przydałby się w miarę trzeźwy umysł. Generalnie weekendy zawsze mam zajęte i angażujące :')

Następny tydzień jedynie 26.02 poniedziałek. Reszta tygodnia zajęta. Ponownie 04.03 niedziela po godzinie 21.30 - również w ostateczności. Dalej to w większości czysta loteria w chwili obecnej...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Alora Valo dodano: 19 lut 2018, 21:13

Pomogę w dowolny wieczór.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Ashtar Tey dodano: 19 lut 2018, 22:54

Na podstawie terminów Tanna - najbliższy czwartek i piątek dla mnie OK, sobota odpada, niedziela OK.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Elia dodano: 20 lut 2018, 0:46

Ja generalnie codziennie około 20:00 powinnam być dostępna - z tym, że na najbliższy czwartek niestety mam już plany. W weekend jestem do dyspozycji dowolnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Bart dodano: 20 lut 2018, 0:50

Ustalam misję na piątek, 23.02, godz. 21:00 - pomocnicy na 20:30, byleby w pełni punktualnie, 5 minut spóźnienia to przy tak krótkiej organizacji problem. Zapraszam kogo tylko się da na wpisy.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 23 lut 2018, 0:03

Będę, ale na 100% nie na długo przez sobotę pracującą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Neil Danadris dodano: 23 lut 2018, 0:42

Będę.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Bart dodano: 24 lut 2018, 14:59

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Prezydent federalny Zarroth Vandelis pisze:Drodzy obywatele, dobrze wiem, że przez ostatnie kilkanaście godzin nie sposób było oderwać się od myśli o wstrząsających wiadomościach o Upadłych Jedi na naszym Prakith. Mogę powiedzieć proste słowa - nam też. Wystąpienia majora Redge'a Leeckena wstrząsnęły podwalinami tego świata tak dla mnie, jak i dla was. Mówię to jako człowiek taki jak wy, który dowiaduje się, że pod jego nosem rozwijały się źródła takich donosów i zadaje tylko to samo pytanie, co wy wszyscy drodzy państwo. "Jak?"

Wszystkich pragnę uspokoić, że od szczebli ministerstw federalnych po komendy miejskie, wszyscy na całym Prakith reagujemy na to, co wstrząsnęło nami przez ostatnie tygodnie z wczorajszą kulminacją.

Wiem, że decyzja o zdjęciu dokumentów żołnierza Leeckena może wzburzać. Ja też chciałbym, aby wszyscy mogli usiąść nad tymi dokumentami w zaciszu własnego domu i przeanalizować co mówią o naszym Prakith, samemu dojść do sedna tych wydarzeń, zamiast słuchać punktów widzenia każdej z dziesiątek stron. Ale problem w tym, że nie każdy to zrobi. Wielu poleci w miejsca wskazane w tych dokumentach, niesionych ciekawością... którą doskonale rozumiem! Też nie mógłbym się powstrzymać! Jednak musimy wszyscy zastanowić się nad tym, czy bardziej cenimy sobie swoją ciekawość, czy nasze Prakith i rozwiązanie tej sprawy. Deptanie dowodów, łowcy tropów skuszeni funduszem uruchomionym szlachetnie przez naszych przedsiębiorców, nawet łowcy głów - to wszystko nie pomoże naszym służbom w ciężkiej pracy nad dojściem do sedna tego dramatu.

Czołowe głowy pracują już nad tą sprawą i na razie mogę państwu powiedzieć, że grupa z relacji oficera Sojuszu porzuciła oczywiście swoją lokację, to nie może dziwić... Zdziwiłbym się, gdyby po napadzie na agenta w swych szeregach nadal tam byli. Dochodzi tutaj jeszcze wątek konfliktów wewnętrznych, który poruszył major, a nad którym należy bardziej się pochylić. Konflikty wewnętrzne nie biorą się znikąd i pośród Mrocznych Jedi mogą kryć się innowiercy i na odwrót. Ta sprawa wymaga wyjątkowo długiej pracy. Kontaktujemy się już z komórkami Sojuszu Galaktycznego celem nawiązania bliższych kontaktów z majorem Redgem Leeckenem.

Proszę nie mieć obaw. To, że dowiadujemy się o tym tak późno, mówi tylko o tym, jak trudno takim grupom działać na Prakith, że poznajemy te historie po tylu latach. Obecnie proszę wszystkich o cierpliwość i pozwolenie naszym fachowcom zająć się swoją pracą. Nawiązujemy kontakt z Sojuszem Galaktycznym, staramy się też zyskać łączność z tajemniczym Zakonem Jedi, który według naszej wiedzy istnieje od kilkunastu lat w dalszych regionach kosmosu.

Ilość PD:

[ (Trudny - 4000 PD) - 1000 PD (start kryzysu medialnego) * ranga uczestników (Mistrz Jedi - 3; Uczeń Jedi - 2) : liczba uczestników (3) = Mistrz Jedi - 3000 PD; Uczeń Jedi - 2050 PD

Rany uczestników:

- Mistyk Jedi Elia Vile - lekkie

Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Tanna Saarai - wejście; audycja

- Mistrz Jedi Elia Vile - starcie; ewakuacja

- Uczeń Jedi Tanna Saarai - pałac prezydencki
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania