Na odsiecz Dremulae - Padawan Saarai, Padawan Accar

Na odsiecz Dremulae - Padawan Saarai, Padawan Accar

Postautor: Bart dodano: 03 gru 2017, 20:15

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca
Poziom trudności: Średni
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Głębokie Jądro, system Dremulae, planeta Dremulae

{Przekaz z: Archiwa Jedi od: Mistyk Jedi Elia Vile}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Nowy Zakon Jedi
Kod: 49-1
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Musicie wyruszyć na Dremulae jak najszybciej, nie ma czasu do stracenia. Waszym głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa Yammoskowi - nie musicie strzec go personalnie, jeśli dostaniecie inne rozkazy, ale Waszym obowiązkiem będzie dopilnowanie, żeby wrócił stamtąd cało, nawet jeśli Dremulae zostanie zdobyte.

Flota z Christophsis dostanie nasze mapy, musi poruszać się po Głebokim Jądrze jak najsprawniej. Traktujcie ją jak naszą osobistą małą armię i dbajcie o nią w podobny sposób - to Wasi ludzie.

Mam nadzieję, że Rycerz Fenderus zdąży do Was z ładunkiem - to będą dwie torpedy z Alphą Red. Sentinel nie będzie brał udziału w bitwie, tak samo nie powinien myśliwiec Kaana. Jeśli Khsats Choka będzie używał tego samego szyku, trzy największe jednostki na tyłach floty to nasz cel. Pierwszy po prawej, największy statek to statek yammoska. Najmniejszy z trzech, tuż za nim, to również statek yammoska. Równolegle do niego, po lewej stronie, znajdzie się statek Mistrza Wojny. Wykorzystajcie układ planet. Zwabcie ich w pułapkę wewnatrz systemu, rozbijcie szyk, wprowadźcie zamęt. Macie Yammoska, macie dość ludzi, macie Alphę Red. Wierzę w Was.

Powodzenia.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Dotrzeć nad planetę Dremulae wraz z yammoskiem z Lorrd i garnizonem Christophsis.
- Zapewnienie yammoskowi przetrwania niezależnie od wydarzeń.
- Zrealizować powstałe plany obrony Dremulae autorstwa Jedi i odeprzeć inwazję.

Wskazówki:
- Garnizon na Dremulae jest jednym z niewielu w Głębokim Jądrze - przy ogromnym stopniu fortyfikacji Jądra i wykorzystywania jego sił granicznych w niezliczonych operacjach, mimo całych setek tysięcy żołnierzy, ciągle brakuje sił. Sam garnizon nie angażuje się, naturalnie, w typowo wewnętrzne sprawy planetarne, ingerując jedynie w sprawach zagrożeń terrorystycznych i innych kwestiach przerastających regularne siły porządkowe.
- Skład osobowy sił wojskowych na Dremulae wyceniano dwa lata temu na 558 917 żołnierzy służących w Armii i 611 055 we Flocie, a także łącznie 217 085 w innych strukturach. Obecny status jest jednak nieznany, typowo dla trudno dostępnych danych ledwo zwiedzanego Jądra.

Dostępny sprzęt:
- Myśliwiec M-Wing lub kradziony Y-Wing z obrzeży Światów Środka
- Dowolna broń z wyposażenia Jedi
- Dowolna broń ze zbrojowni garnizonu z Christophsis.

Uczestnicy Misji:
- Padawan Tanna Saarai
- Padawan Namon-Dur Accar

Pomocnicy:
- Padawan Edgar Alexander
- Rycerz Jedi Gluppor
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Padawan Alora Valo
- Rycerz Jedi Siad Avidhal

Proszę uczestników o podanie swoich terminów, tak jak każdą osobę zainteresowaną pomocą. Potrzebuję jak najwięcej ludzi, zapraszam wszystkich - obecność gracza "Nawigatora" jest z oczywistych powodów konieczna.
Tekst briefingu pisany przez Mistrzynię Elię ze względu na fakt, że to jej postać postanowiła wszystko zorganizować i wysłać ludzi.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Na odsiecz Dremulae - Padawan Saarai, Padawan Accar

Postautor: Ashtar Tey dodano: 04 gru 2017, 19:59

Pomóc będę mógł dopiero od 14 grudnia, wcześniej raczej nie ma na to szans. Po tym terminie przez kilka następnych dni bez żadnych ograniczeń.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Edgar Alexander dodano: 04 gru 2017, 20:07

Myślałem, żeby zaczekać na uczestników z terminami, ale się chyba nie doczekam :D

Mniej więcej jak w terminach:
PN: teoretycznie zajęty, ale najczęściej od 20/21 wolny;
WT: wolny;
ŚR: wolny;
CZW: mniej chętny, bo następnego dnia na wczesną godzinę, ale w sumie tak do 01:00 może być;
PT: W tym tygodniu raczej wolny, ale bardzo niestabilny termin, zwykle przeznaczony na kwestie towarzyskie;
SB: W tym tygodniu zajęty, dalej trudno powiedzieć;
ND: W tym tygodniu zajęty, dalej trudno powiedzieć;
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 04 gru 2017, 20:13

Mogę w dowolny wieczór, z pominięciem 8-11 grudnia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Alora Valo dodano: 04 gru 2017, 20:15

Pomogę, wieczory.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Tanna Saarai dodano: 04 gru 2017, 20:40

Ja mam obecnie wolne jedynie dwa terminy pewne w najbliższym czasie - 07.12 i 15.12 w dowolnych godzinach.
Jeszcze względnie jutro, ale zdaję sobie sprawę, że to prawdziwy hardcore zorganizować to na jutro ^^'
14.12 prawdopodobnie też, ale to będę wiedział dopiero w ten dzień, więc zapowiadanie tego dnia może stwarzać więcej problemów niż to warte.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Elia dodano: 05 gru 2017, 3:52

W tygodniu jest u mnie teraz naprawdę różnie - potrafię kończyć pracę o 18, potrafię o 21, jeśli akurat dzień jest ciężki. To zwykle nie do przewidzenia i nawet o 15 danego dnia nie jestem pewna o której tak naprawdę będę mogła wyjść.

W weekend jestem w stanie dostosować się do każdej godziny. W tygodniu - chętnie pomogę każdego dnia, ale pojawię się, kiedy po prostu będę wolna. Na pewno nie przed 19.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 05 gru 2017, 9:45

Pomogę. Nie daję konkretnego terminu by ułatwić dobór właściwego. W razie czego poinformuję gdyby trafił się taki, który odpowiadać mi nie będzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Aetas Hyenn dodano: 06 gru 2017, 13:11

Chętnie pomogę, jednak też jest u mnie bardzo różnie z konkretnymi terminami ostatnio - dużo pracy, dużo nauki. Jeśli pojawi się jakiś ustalony termin to postaram się do niego dostosować, potwierdzę obecność komentarzem.
Awatar użytkownika
Aetas Hyenn
Były członek

Postautor: Tanna Saarai dodano: 17 gru 2017, 11:49

Wybaczcie, że tyle to trwało i potrwa jeszcze chwilę. Ten miesiąc jest szalony ;')
Dostępny jestem dopiero w tygodniu 25.12-30.12 w dowolnych godzinach. To tydzień świąteczny i co prawda mam zamiar zrobić parę wycieczek, ale jeśli dogadamy się wcześniej to nie w dzień misji ;')
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Edgar Alexander dodano: 17 gru 2017, 16:15

25.12 i 29.12 odpadają w 100%. Kwestie towarzyskie i rodzinne.
Pozostałe dni w tym przedziale są na razie w pełni dostępne i nie ma żadnego problemu z zarezerwowaniem któregokolwiek z nich.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 17 gru 2017, 16:26

Czas ściśle świąteczny jest dla mnie kompletnym wykluczeniem - wiadome powody. 28.12 trochę odpada, bo 29.12 praca. Sam 29.12 dopiero od ok. 19:00. Z jednej strony mam urlop, z drugiej strony nie wiem jak się potoczy. Nie mam pojęcia czy i kiedy będę jechał do rodziny, do Wrocławia. Dawanie więc przeze mnie konkretnych terminów danego miesiąca jest więc nieco... Orientacyjne i niesprecyzowane. Po prostu postaram się pomóc wedle tego, co uda się Wam ustalić. Na moje więc zbytnio nie patrzcie przy ustalaniu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Ashtar Tey dodano: 17 gru 2017, 16:52

Najwcześniej będę mógł pomóc w środę 27, w przedziale mniej więcej 19-1 (max 2).
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Elia dodano: 17 gru 2017, 18:41

25 i 26 odpadają. Od 27 normalnie pracuję, więc będę dostępna najwcześniej o 19, najpóźniej o 21:30 (spory rozrzut, ale tak to niestety wygląda).
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 18 gru 2017, 23:16

W okresie świątecznym od 26 (włącznie) do końca roku powinienem być dostępny we wszystkie wieczory.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Następna

Wróć do Zadania