Onderon vs. Dxun - Uczeń Jedi Siad Avidhal, Padawan Bar'a'ka

Onderon vs. Dxun - Uczeń Jedi Siad Avidhal, Padawan Bar'a'ka

Postautor: Bart dodano: 25 wrz 2017, 1:01

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Wewnętrzne Rubieże, system Japrael, sektor Japrael, planeta Onderon

{Przekaz z: Pałac królewski od: Porucznik Cain Haart}
Obrazek
Protokół: Szyfrowany
Kanał: Sztab kryzysowy SOO
Kod: SPC-133-256
Sektor: Japrael
Świat: Onderon

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Będziemy pilnie państwa potrzebować. Mamy szczęśliwe wieści na temat państwa... stworzenia. Odnotowaliśmy ogromne postępy jak na nasze kiepskie położenie, a choć pełne rozwiązanie może zająć lata, mamy na karku całą serię problemów. Perspektywa hodowli stworzenia zrodzonego przez te zwierzęta, tych morderców, to plugastwo... nie pociesza zbytnio ludności, zwłaszcza w naszej sytuacji. Kreatura, nad którą pracuje wasze stworzenie, budzi bardzo zrozumiałe kontrowersje. Nam łatwo zrozumieć niezbędność tego czegoś, ludności zresztą też, ale mogą państwo zrozumieć, jak normalna osoba czuje się zdana na łaskę kontroli nad bestią Vongów. Zrozumienie sytuacji nie ma niestety nic do tego.

Mamy kilka scenariuszy, ale mamy też powody do mobilizacji. Wiele wskazuje, że przyjdą po nas - a raczej po waszego "y-a-m-m-o-s-k-a". Jesteśmy w pełnej mobilizacji, ale to już czas, aby pomogli nam państwo w finalizacji działań swojego sojuszniczego stworzenia i postawili ostatni akapit w naszej historii.

Potrzebujemy jak najstaranniej dobranego zespołu. Pana Avidhala nie trzeba przedstawiać żadnemu dziecku na Onderonie, pana Bar'a'ki zaś - żadnemu żołnierzowi.

Przepraszam za patetyczny ton i poważną mowę... w tej sytuacji umiem albo wysławiać się jak odrealniony orator, albo kląć jak zwierzę...

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Zapoznać się z sytuacją Onderonu.
- Poznać położenie yammoska i jego obecne możliwości.
- Przygotować Onderon do odparcia ataku.
- Zapewnić yammoskowi przetrwanie.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Dowolne wyposażenie bazy Jedi
- Dowolny myśliwiec bazy Jedi
- Wszelkie wyposażenie zbrojowni królewskiej Onderonu

Uczestnicy Misji:
- Uczeń Jedi Siad Avidhal
- Padawan Bar'a'ka

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Elia Vile (współorganizator)
- Padawan Edgar Alexander
- Padawan Namon-Dur Accar
- Padawan Alora Valo
- Padawan Tanna Saarai
- Rycerz Jedi Gluppor

Proszę uczestników o podanie swoich terminów, tak jak osoby zainteresowane pomocą. Wpisana z góry jest współorganizatorka i niezbędny do gry pomocnik. Potrzebuję łącznie 4 osób.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Onderon vs. Dxun - Uczeń Jedi Siad Avidhal, Padawan Bar'a'ka

Postautor: Bar'a'ka dodano: 25 wrz 2017, 6:39

Dla mnie dowolny termin oprócz najbliższej środy (27.10.2016), byle wieczorem około 18-20 start. Tak to się dostosuję.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Edgar Alexander dodano: 25 wrz 2017, 9:27

Wtorek i środa (26.09 i 27.09) odpadają. Tak to do niedzieli jestem w całości wolny. Na razie nie mogę określić następnego tygodnia, bo nie wiem, czy jestem na studiach jeszcze i jaki mam plan. W razie czego doinformuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 25 wrz 2017, 14:37

Pomogę. Termin jak zwykle dowolny, byle wieczorem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Elia dodano: 25 wrz 2017, 22:37

Jestem generalnie dostępna codziennie w okolicach 19:30. W weekend mogę zarezerwować czas od 17.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 26 wrz 2017, 18:22

Ten tydzień mam dość ciężki. Z racji wiedzy, że misja potrwa zapewne standardowo dłużej niż to jest planowane ciężko mi ustalić jakiś konkretny termin na ten tydzień. Na pewno nie kiedy jestem chory. Na pewno nie w ostatni tydzień miesiąca przez natłok rzeczy w pracy i irytację. Sobotę mam niestety w tym tygodniu pracującą również. Ja osobiście widzę jedynie przyszły tydzień jeśli chodzi o mój najbliższy terminarz.

Od 02.10 do 06.10 godz. 19:30/20:00 start. 07.10 i 08.10 raczej obojętnie jaka godzina.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Bar'a'ka dodano: 28 wrz 2017, 19:50

Nie będzie mnie w 6, 7, 8 października więc odpadają te terminy. Właśnie się dowiedziałem, że muszę wyjechać na te dni.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Edgar Alexander dodano: 28 wrz 2017, 20:16

Piątek, sobota i niedziela (6, 7 i 8 października) odpadają. Pierwszego jestem poza miastem, drugiego na weselu, a trzeciego będą poprawiny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Alora Valo dodano: 01 paź 2017, 13:03

Wieczory najbliższego tygodnia raczej będą mi odpowiadały, także jeśli będzie trzeba - pomogę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Bar'a'ka dodano: 01 paź 2017, 13:13

Wszystko bez zmian, tyle że mogę od poniedziałku grać dopiero od 20 jakoś.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 02 paź 2017, 21:36

Przyszły tydzień dowolnie od godz. 19:30, wyłączając piątek który mam cały zajęty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Bart dodano: 04 paź 2017, 10:42

Misja w poniedziałek, 9 października, o 20:00. Pomocnicy na 19:30, ale absolutnie punktualnie, przy skróconym czasie organizacji jakieś typowe opóźnienia o 10 minut to katastrofa.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 04 paź 2017, 11:05

Dopisuję się do pomocy :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Ashtar Tey dodano: 04 paź 2017, 14:23

Pomogę.

I tu koniec naboru, na więcej osób nie będziemy mieli już ról.
~Bart
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Elia dodano: 14 paź 2017, 22:06

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Kapitan Sevren Farrett pisze:Dzięki bohaterskiej postawie Padawana Avidhala wciąż jesteśmy wśród żywych. Onderon dotkliwie ucierpiał w tej wojnie, jednak jego mieszkańcy jeszcze nigdy nie byli tak zjednoczeni i pełni ducha, gotowi wspierać się i walczyć o przyszłość, jak teraz. Na gruzach starego, stabilnego życia powstaje właśnie nowy naród - naród, który wie, co to poświęcenie i walka do ostatniej kropli krwi. Naród, który wierzy, że nigdy nie jest za późno. Naród, który zobaczył, jak rękoma Jedi dokonuje się cud.

Teraz dokładamy wszelkich starań, by wrócić do normalnego życia. Dxun powoli oddala się, co jest niewątpliwą zasługą istoty, którą nam dostarczyliście. Według prognoz, za kilka tygodni księżyc powinien osiągnąć punkt równowagi z planetą, choć oba ciała niebieskie zostały trwale wybite ze swoich orbit. Specjaliści zapowiadają poważne zmiany klimatu, które mogą okazać się dramatyczne dla ocalałej fauny i flory, ale nie będą stanowić większego zagrożenia dla humanoidów. W kolejnych miesiącach planujemy skupić się na rekonstrukcji środowiska oraz przerzucie dzikich gatunków w dogodniejsze dla nich rejony. To pozwoli nam ruszyć z szeroko zakrojonym przemysłem rolniczym - pożywienie to najważniejsze, czego obecnie brakuje mieszkańcom Onderonu.

Mamy wobec Jedi ogromny, niemożliwy do spłacenia dług. Możecie mieć pewność, że jakiejkolwiek pomocy będziecie potrzebować - zawsze ją od nas otrzymacie. Pamięć o tym wydarzeniu przetrwa pokolenia, a Rycerz Jedi Avidhal zostanie uhonorowany pomnikiem w Hallu Głównym Pałacu Królewskiego.

Viva Onderon. Viva Jedi.

Ilość PD:

(Trudny - 4000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (1) = Rycerz Jedi - 10 000 PD

Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Siad Avidhal - ciężkie

Sprawozdania:

- Rycerz Jedi Siad Avidhal - całość

Adnotacja OOC
PD za finałowe Próby nie są dodawane z racji wykonania misji przed zdjęciem blokady poziomu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania