Nalot - Rycerz Jedi Elia Vile, Uczeń Jedi Siad Avidhal

Nalot - Rycerz Jedi Elia Vile, Uczeń Jedi Siad Avidhal

Postautor: Bart dodano: 30 paź 2015, 18:01

Dane dotyczące misji:

Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 2
Termin odblokowania misji: 06.11.15
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, sektor Kessel, system Kessel, planeta Kessel - punkt obrony planetarnej

{Przekaz z: Siódma Regionalna Baza ANR od: Porucznik Odill}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Siły Obronne Nowej Republiki
Kod: 45-F
Sektor: Suolriep
Świat: Saleucami

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Jedi. Odbiór. Mam nadzieję, że mnie słychać, bo nie mam czasu powtarzać.

Kessel. Wiecie o czym mowa. Kessel i okoliczne systemy stały się teraz kluczem obrony Zewnętrznych Rubieży i ostatnim murem. Choć wiele sił Yuuzhan Vongów ruszyło dalej, a inwazja rozprzestrzenia się niczym czarna plama na mapie galaktyki... Coś ruszyliście. Dość dużo jak na tak małą grupę. Może nie ocalicie tym galaktyki, ale znacząco ich przetrzebiliście i opóźniliście ruchy na Środkowe Rubieże.

Nie bądźmy śmieszni - nie zbawicie galaktyki, ale jak na tak małą grupę, pieprzony skrawek Zakonu, zdziałaliście na Kessel bardzo wiele. Może nie zapewniliście tym zbawienia galaktyce... Ale kilku światom? Może, może. Dosyć, aby było warto o tym teraz mówić. Kessel i okoliczne systemy to teraz klucz dla dalszego opóźnienia starć. Jesteśmy na finiszu sprawy Kessel odkąd Rycerz Jedi Gluppor otworzył nam pole przez uwolnienie więźniów i rozpieprzenie całego dowództwa. Pewnie oddamy Kessel - nie mamy dość ludzi.

Ale możemy zrobić jeszcze jedną solidną dziurę w ich armii, zanim ustanowimy obronę w głębszych częściach galaktyki. Dorżnąć tutaj ich stado, a na dalsze systemy ruszą osłabione siły, które może zdołamy wygrzebać z tego gówna. Kilka planet, jeden procent galaktyki, ale kilka miliardów ludzi... Warto? Warto.

Nie mogę przekazać więcej w ten sposób. Mam nadzieję, że to oczywiste, że na miejsce musi trafić osoba z doświadczeniami z pierwszej ręki, która będzie zdolna kontynuować to co zaczęliście - z tego względu musi tam lecieć Rycerz Vile. Jako druga osoba najstosowniejszy będzie jedyny wasz członek korpusu Obrońców. Spotkamy się na miejscu.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Przedostać się na miejsce spotkania z siłami Nowej Republiki.
- Poznać sytuację i niezbędne do podjęcia działania.
- Wesprzeć Nową Republikę w zadaniu jak najdotkliwszych strat armiom Yuuzhan Vongów.
- Utrzymać wszystkie siły, środki bądź punkty, które staną w zagrożeniu.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Myśliwiec nieznanej klasy lub prom klasy Sentinel.
- Dowolne wyposażenie medyczne z bazy Jedi.
- Dowolna broń palna z bazy Jedi.
- Opcjonalne opancerzenie Nowej Republiki wraz z orężem do odbioru na miejscu.

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Elia Vile
- Uczeń Jedi Siad Avidhal

Pomocnicy:
- Adept Brealin Ub
- Adept Tanna Saarai
- Adept Naiiv Luure
- Padawan Angar Makkaru
- Adept Bar'a'ka

Misja zostanie odblokowana po zakończeniu misji na Ruusan. Po odblokowaniu proszę uczestników o podanie swoich terminów, tak jak każdą osobę zainteresowaną pomocą. Niezbędne minimum to trójka pomocników. Żaden górny limit nie istnieje - zachęcam każdego do wrzucenia sensownych dla siebie terminów do "zaklepania".

Z powodu scenariusza niezwykle ważny jest udział Adepta Brealina Uba w organizacji misji, lecz z uwagi na jego ostatnią nieaktywność, jeśli okaże się to niemożliwe, misja zostanie zorganizowana tak czy inaczej.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Nalot - Rycerz Jedi Elia Vile, Uczeń Jedi Siad Avidhal

Postautor: Siad Avidhal dodano: 08 lis 2015, 20:46

Może być ciężko fabularnie przez wgląd na rany rybiesza. Z mojej strony jednak wygląda to póki co według terminarzu, który pozwolę sobie wkleić dla wygody.

Pon Od 18:00 do 24:00
Wt Od 18:00 do 24:00
Śr Od 19:30 do 24:00
Czw Od 19:00 do 24:00
Pt Od 18:00 do [dowolnie] (dzień mocno plastyczny)
Sob [dowolnie] do 24:00
Nd Od 18:00 do 24:00

Zapewne odpada kompletnie, ale dla formalności dodam, że 10.11.08 mam całkowicie wolny z racji święta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Edgar Alexander dodano: 08 lis 2015, 21:03

Jestem gotowy pomóc przez praktycznie cały ten tydzień, od godziny 18 do późna. Od następnego tygodnia będę w stanie pomóc w każdy dzień, wyłączając poniedziałki, środy i czwartki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Elia dodano: 08 lis 2015, 21:08

W tygodniu jestem dostępna codziennie od około 19:30. Sobota i niedziela odpadają.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 10 sty 2016, 18:43

Odkopujem. Styczeń jest mi pod tym kątem kompletnie obojętny. Jestem wolny od poniedziałku do czwartku, od 18:00 do 23:00. Z zaznaczeniem, że jeśli misja musi się przedłużyć albo mieć przez godz. zakończenia cięższy do wybrania termin - mogę oczywiście zostać dłużej. Piątki wolałbym pozostawić na użytek własny. Sobota jest stosunkowo plastyczna jeśli chodzi o godziny rozpoczęcia z racji wolnego - jednak godzina zakończenia tak jak poprzednio 23:00 z podobną adnotacją. Niedziela od 16:30 do 23:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Tanna Saarai dodano: 13 sty 2016, 21:49

Chętnie pomogę. Przyklejam czas z innego tematu:

Mój czas w chwili obecnej jest niezmienny od stałego mego grafiku, z małymi zastrzeżeniami. Dla przypomnienia:
Godziny wyłączone:
Poniedziałek: BRAK
Wtorek: 18.00-21.00
Środa: 18.00-21.00
Czwartek: BRAK
Piątek: 18.00-21.00
Sobota: BRAK
Niedziela: BRAK

A teraz zastrzeżenia:
16.01.16 - wieczór mam zajęty.
17.01.16 - rano mam spektakl, od 16.00 próbę, mógłbym od 19.30/20.00 (strzał).
22.01.16 - gram trzy spektakle w Warszawie (zatem wieczór 21.01.16 również jestem niedostępny, gdyż wyjeżdżam. Aczkolwiek tu adnotacja, iż jest to bardzo niepewny termin - zatem prawdopodobnie wypadnie i będę dostępny. Piszę pro forma).
24.01.16 - mam spektakl w Kielcach (zatem wieczór 23.01.16 również jestem niedostępny, gdyż wyjeżdżam).
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Brealin Ub dodano: 14 sty 2016, 13:21

Jak na tą chwilę mam cały weekend (16,17 stycznia) wolny, także jestem dostępny. Dalej jestem wolny dopiero 21 i 22.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Edgar Alexander dodano: 14 sty 2016, 14:33

PN: Brak czasu;
WT: 20:00 - cała noc;
ŚR: Brak czasu;
CZW: 20:00 - 24:00;
PT: 20:00 - cała noc;
SB: 23:30 - cala noc;
ND: Cały dzień;

Praktycznie bez zmian. Gotowy do pomocy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Bart dodano: 15 sty 2016, 1:38

Bardzo chętnie zaryzykowałbym z tą niedzielą, 17 stycznia - z organizacją o 19:30 i misją od 20:30. To jednak tylko wstępna propozycja - wchodzi w rachubę także np. organizacja od 19:00 i misja od 20:00 (Binolowi pokażę mapy wtedy wcześniej, a wszystkim innym ew. spóźnionym dałbym logi z organizacji).

Potrzebuję jednak jeszcze jednej osoby, minimalnie - a najlepiej dwóch. Czekam więc jeszcze na wpisy.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 15 sty 2016, 1:40

Jeżeli wypali w te niedziele - postaram się być jak najwcześniej :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Edgar Alexander dodano: 15 sty 2016, 1:42

Jakże mógłbym odmówić? :D Na pewno będę obecny w niedzielę, bardzo chętnie pomogę. Mogę być już o 19, albo i wcześniej, jeśli będzie trzeba.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Brealin Ub dodano: 15 sty 2016, 15:51

Przepraszam za ekhm... błąd w rachubie? Nie wiem jak to nazwać dokładnie. 17 mam wolne (w pracy), ale 18 już mam na 1 zmianę, także posiedziałbym max. do 23.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Hope Novastar dodano: 17 sty 2016, 11:11

Mogę pomóc. Nie wiem, jak to będzie, ale wstępnie jestem dostępny od godziny 21:00. Jeśli uda mi się pojawić wcześniej, już skontaktuję się z organizatorem.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Bar'a'ka dodano: 17 sty 2016, 19:23

Dość późno wpisuje się na pomocnika.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Bart dodano: 18 sty 2016, 19:04

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Trudność misji przerosła przypuszczenia - zmieniony poziom to Trudny.

Aurbere Vin pisze:Oddział Nexu odebrał wiadomość od Mistrzyni Jedi podczas waszego wylotu do Kessel. Pewnie z wielkim opóźnieniem. Tak czy inaczej, nasz niepełny skład natychmiat ruszył na wsparcie na Yavina IV. Zawiadomiliśmy nasze "imperialne wygnajewo" w postaci sprzedanego garnizonu z Cristophsis. Mistrzyni Vile i Naiiv na pewno cieszą się, że ich krew pomogła kupić wartościową pomoc.

Nie zdążyliśmy dotrzeć po was na czas - droga wyniosłaby minimum dobę. Zdołaliśmy dolecieć do Światów Środka i przekazać prośbę o pomoc do Cristophsis. Dopiero dziś odebraliśmy wieści.

Znamy już pełne wiadomości. I chyba nie umiem na nie zareagować i odpowiedzieć. Cieszę się, że wasze wcześniejsze działania pozwoliły przetrwać Kessel. Ale wasza zmiana planów... Sytuacja Yavina IV... Nie umiem jednak tego skomentować. Nie umiem. Księżyc, o którym wiedzieli tylko Jedi i wojsko, Prakseum Jedi, ukryty bastion obrońców galaktyki - przepadły. Zakon Jedi być może przepadł. Mamy wstępne wieści, że najznamienitsi przedstawiciele Zakonu przetrwali - ale zniszczenie Prakseum Jedi to przerażający szok. Zniszczono niemalże święty bastion naszej cywilizacji.

Cieszę się, że nasi niespodziewani koledzy z Imperium pomogli wam wydostać niedobitków. Z tego co wiemy, Redge Leecken trafił do szpitala na Eriadu w ciężkim stanie i prawdopodobnie stracił swe kończyny. Wy - spoczywacie w szpitalach zakładowych przy Riflor, jeśli dobrze rozumiem. Zapewne wrócicie za dobę, jeśli dobrze pamiętam te wszystkie czasy podróży.

Kurwa. Yavin IV upadł. Prakseum Jedi upadło. Nie wiem nawet, jak wy dwoje wyszliście z tego piekła. Jakim cudem z tego uciekliście.

Ilość PD:

(Trudny - 4000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5; Uczeń Jedi - 2) : liczba uczestników (3) = Rycerz Jedi - 3350 PD; Uczeń Jedi - 2650 PD

Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Elia Vile - krytyczne

- Uczeń Jedi Siad Avidhal - krytyczne

Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Siad Avidhal - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania