Święta 25 ABY

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Święta 25 ABY

Postautor: Siad Avidhal dodano: 24 gru 2014, 12:20

Witam, w tym niespecjalnie ważnym dla mnie dniu pragnę życzyć Wam wszystkim sukcesów w szkołach, pracach i wszelkich przedsięwzięciach, jakie na siebie nałożycie. Pieniądze które zarobicie, oby były pokaźne i przede wszystkim uczciwe; choć w dzisiejszych czasach raczej nie ma to większego znaczenia dla zdecydowanej większości - mam nadzieję, że nie dla Was :) Ale chyba zdecydowanie najbardziej życzę Wam zdrowia - a raczej braku z nim problemów. W szczególności i wyróżnieniu tego zdrowia życzę jednej osobie i żywię nadzieję mimo wszystko, że tak właśnie będzie - czyli dobrze. To świąteczne słowa dla Was, dla każdego z osobna... Wypadałoby jeszcze złożyć coś dla ogółu - czyli samych Szlaków. Mam nadzieję, że z moją pomocą lub bez, Szlaczki dalej będą ciągnąć, rozwijać się i wyrabiać przysłowiowe "200% normy" na trackerze :)

Smacznego karpia, kapusty z grochem, BARSZCZU Z USZKAMI i chociaż chwili spokojnego czasu z rodziną; która - jak wiadomo - często bywa różna. Ma swoje wzloty i upadki - ale mimo wszystko to wciąż bliscy ludzie. Wesołej rocznicy moich 2014 urodzin (plus/minus siedem chyba).
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Re: Święta 25 ABY

Postautor: Elia dodano: 24 gru 2014, 16:33

Wszystkiego najlepszego moim Szlakersom :D Jedzcie dużo, odpoczywajcie na potęgę i niczego złego nie bierzcie do głowy. Przede wszystkim fajnych prezentów, żadnych skarpet i obciachowych swetrów. Zrównoważonej rodziny. Mniej deszczu i więcej śniegu.

Sto lat, Vinaxiej!
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Tranquil dodano: 24 gru 2014, 17:05

Wszystkiego dobrego Siad - to najpierw.

A co do reszty, razem ze Siadem zresztą, podjedzcie trochę, popijcie sobie, przebywajcie z rodziną, cieszcie się świętami. Wszystkiego najlepszego, wesołych świąt!
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Angar Makkaru dodano: 25 gru 2014, 1:50

Cóż. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy. Oby wam chociaż zdrowie dopisało, bo mnie już dopada artretyzm. Tłustego Karpia tak dalej, a Vinaxowi życzę, by w końcu przestał w żłobie świętować swoje urodziny. A poza tym, to niech świąteczna Moc będzie z wami! Wesołych świąt! :D
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Angar Makkaru
Adept

Nick gracza: Fr4nsis

Postautor: Bar'a'ka dodano: 25 gru 2014, 13:08

Szczerych świąt.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek