Rekrutacja - składanie podań

Punkt składania aplikacji - stale otwarty.
Regulamin forum
Przy składaniu podania należy wykorzystać wzór pojawiający się przy zakładaniu nowego tematu w tym dziale. Można go pobrać jednak także ręcznie, z tego tematu.

Bezwzględnie proponujemy także zapoznanie się z tym tematem z największą dokładnością, wliczając w to lekturę Regulaminu.

Rekrutacja - składanie podań

Postautor: Rada Jedi dodano: 08 maja 2013, 22:08

Każda osoba zainteresowana naszą organizacją powinna dokładnie zapoznać się z tekstem O NAS, który poza wstępną opowieścią fabularną dokładnie opisuje istotę naszej organizacji i jej cel. To dość, aby zrozumieć, czym są podróże Szlakiem Jedi.

Jeśli nie jesteś jeszcze pewny formatu naszej rozgrywki, być może warto, abyś zapoznał się z „FAQ” jednego z naszych członków, Ucznia Jedi Fenderusa (obecnie - Rycerz Jedi Zosh Slorkan). Pisany z perspektywy doświadczonego gracza, który nie znał wcześniej rozgrywki w naszym stylu, jego tekst może niezwykle pomóc Ci w zrozumieniu podstaw naszego systemu gry. Odnajdziesz go pod tym odnośnikiem.

Osoba, która decyduje się złożyć podanie, ma przed sobą bardzo proste zadanie. Wpierw radzimy oczywiście zapoznać się z Regulaminem Szlakiem Jedi, przede wszystkim punktem dziewiątym. Po wejściu w ten link, można odnaleźć wzór podania.

Zamieszczenie ciekawego podania będzie od tego etapu Twoim jedynym zmartwieniem. W naszej organizacji na pierwszym miejscu stoi postać - bohater, który będzie współtworzył naszą historię, którego działania wpłyną na losy całych planet, a może i Galaktyki. Nie szukamy herosa z barwną przeszłością - Twoja postać ma w końcu dopiero przeżyć prawdziwą przygodę swojego życia. Szukamy osoby z krwi i kości, z zainteresowaniami, bolączkami, paletą zalet i wad. Przy tworzeniu charakteru postaci masz, oczywiście, pełną dowolność, ale postaraj się, by Twój bohater był kimś, kogo polubisz, z kim chętnie spędzisz dziesiątki godzin gry, kto otworzy Ci możliwości interakcji. Nikt nie lubi ponurych gburów, którzy za wszelką cenę chronią swoją prywatność i pragną świętego spokoju. Tworząc taką postać z góry skazujesz się na nudę - i na oglądanie wszystkiego z boku. A w końcu nie o to chodzi!

Jak opisano w Regulaminie, po zamieszczeniu podania, nie może być ono już edytowane, radzimy więc dobrze sprawdzić cały tekst! W głosowaniu nad podaniem decydują wszyscy członkowie od stopnia Padawana wzwyż. Po siedmiu dniach na podstawie sumy głosów przedstawiany jest werdykt.

Choć na dalszym etapie czeka Cię jeszcze kilka spraw, w ich przypadku nie potrzebujesz już żadnej wiedzy i umiejętności. Stoi przed Tobą przede wszystkim stworzenie karty postaci w naszym systemie RPG, przez co w razie potrzeby poprowadzi Cię na każdym kroku Rycerz Zosh Slorkan, a także stworzenie skina. Nie musisz rozumieć nawet, jak działają jakiekolwiek pliki w naszej grze – otrzymasz link do tematu, w którym możesz złożyć zamówienie na skina, opisując jedynie twarz postaci i preferencje co do ubioru. Twój osobisty, unikalny skin zostanie złożony przez jednego z naszych członków.

Gdy to wszystko jest już gotowe – zostanie Ci czekać na Twoje wprowadzenie, którym będzie indywidualna, osobista sesja RP w konwencji regularnej misji, na której Twoja postać trafi do naszego świata. Później już – przed Tobą wspólna przygoda na szlaku RP!

W razie potrzeby pozostawiamy trzy przydatne materiały:
- szczegółowe porady na temat tworzenia podania i pisania historii autorstwa Ucznia Jedi Edgara Alexandra,
- Spis Ras autorstwa Rycerza Neila Danadrisa, Rycerz Elii Vile i Padawana Angara Makkaru, przedstawiający dostępne do gry rasy świata Gwiezdnych Wojen,
- praca na temat kreacji postaci i natury udanego RP autorstwa Padawana Denarska Okka'rina.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rada Jedi
 
Posty: 466
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47

Wróć do Podania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości