Christopher - Odrzucone

Punkt składania aplikacji - stale otwarty.
Regulamin forum
Przy składaniu podania należy wykorzystać wzór pojawiający się przy zakładaniu nowego tematu w tym dziale. Można go pobrać jednak także ręcznie, z tego tematu.

Bezwzględnie proponujemy także zapoznanie się z tym tematem z największą dokładnością, wliczając w to lekturę Regulaminu.

Re: Christopher

Postautor: Christopher dodano: 26 lut 2019, 20:55

Witaj, dziękuję za przeczytanie, uważam, że umiem pisać dobre dialogi które mówię jedną postacią odgrywaną własną, nie umiem grać dwóch postaci naraz gdy pisząc dialog jedną postacią z drugą postacią innym graczem sądzę że bym sobie poradził, proszę to przemyśleć, pozdrawiam.
Christopher

Postautor: Neil Danadris dodano: 26 lut 2019, 23:11

Christopher pisze:Umiem zmieniać postacie Photoshopem i pisać skrypty do strony w języku HTML, proszę o przemyślenie, nie rozczarujecie się wiele zyskacie

Drogi Christopherze,

Doceniając Twój zapał pragnę nadmienić, iż HTML nie jest językiem programowania, a językiem szablonów, w związku z czym nie ma możliwości pisania w nim skryptów.

Sądząc po głosach poprzedników, każdy z nich bardzo wnikliwie przemyślał Twoją aplikację i wydał werdykt w oparciu o właśnie te przemyślenia; kolejne błagalne peany zdadzą się tu na nic. Proszę natomiast, byś wykorzystał określony w regulaminie interwał między składaniem kolejnych podań aby podszkolić swój literacki warsztat i wrócić z dopracowaną historią, która poderwie moich przedmówców z krzeseł i skłoni ich do oddania pozytywnych głosów.

Z pozdrowieniami,
Neil Danadris
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 27 lut 2019, 9:53

Podstawową cechą, którą powinieneś nabyć przed wstawieniem podania na pewno jest podszlifowanie budowy zdań i logiki wypowiedzi. Niestety, ale w tego typu rozgrywce wymagany jest język, który pozwoli w miarę precyzyjnie przelać własne myśli na papier. Że tak powiem... Ojczysty na C1 minimum. Nie ma w tym niczego złego. Nie każda rozrywka jest dla każdego. Budowanie zrozumiałych wypowiedzi to coś tutaj kluczowego, jak posiadanie nart w jeździe na nartach. To nie jest nic skomplikowanego, to nie jest wymagającego - serio. Tu nie chodzi o to, by człowiek pisząc podanie był jakimś językowym purystą, bo większość i tak rozwija się naturalnie przez taką zabawę - ale minimum musi być zachowane... No jak się nie ma nart, to się nie da zacząć nauki nawet, że tak powiem. No i to się przejawia nie tylko w samej historii, ale też wypowiedziach poza nią, co tylko mnie utrwala, że pomimo zaangażowania godnego podziwu - aktualnie nie jest to poziom zabawy, z którym niestety byłbyś w stanie sobie poradzić. Kopanie rudy to 1/100 ewentualnych wymogów, a one serio nie są nijak wysokie :/ I nie zrozum mnie źle. Powtórzę - nie ma w tym niczego złego. Po prostu nie jest to poziom zabawy dla każdego, a i pewne rzeczy - jak w każdym hobby - trzeba mieć przed przystąpieniem do niego. Do znaczków klaser, do chodzenia po górach dobre buty, do RP minimum językowe umożliwiające płynne i zrozumiałe wypowiedzi. Na obecną chwilę nie mogę dać głosu pozytywnego, ale może kiedyś?
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Christopher dodano: 01 mar 2019, 16:25

Witaj, bardzo mi przykro, że podanie nie jest ci dobre, przykro mi że piszę za słaby poziom, myślę, że na żywo piszę lepsze RP, niż na forum, rozumiem czemu uważasz że nie nadaję się do poziomu gry, dziękuję za przeczytanie, przykro mi że podanie jest wam zbyt złe.
Christopher

Postautor: Christopher dodano: 01 mar 2019, 16:26

Każda strona internetowa HTML uważam, że to w pewnym sensie skrypt, ponieważ można napisać pewne rzeczy, które powodują działanie na komputerze, pozdrawiam
Christopher

Postautor: Edgar Alexander dodano: 01 mar 2019, 21:49

Podstawowym celem opowiadania jest nie tyle przedstawienie umiejętności tworzenia poezji poziomu Mickiewicza. Chodzi tutaj przede wszystkim o składne, poprawne polonistycznie pisanie tekstu, oraz umiejętność skonstruowania i przedstawienia postaci w akcji. Te elementy są dosyć ważne w samym RP, ponieważ staramy się grać przede wszystkim wiarygodnie, aby stworzyć wrażenie rzeczywistego świata, w którym funkcjonują nasze postacie. Podanie w tym wypadku nakreśla nam niejako zakres tych zdolności u danego kandydata.

U ciebie widać bardzo duże problemy z prawidłową konstrukcją zdań, czymś naprawdę istotnym w samym role-playingu. RP jest czymś, w co się wczuwamy, gdzie wielokrotnie mają miejsce przyspieszające tętno wydarzenia, gdzie w czasie potrzebne jest czytelne pisanie wiadomości i opisów - tak, aby GM i pozostali gracze wiedzieli dokładnie, o co chodzi i mogli na tej podstawie reagować. Nie ma żadnego poganiania, ale wydarzenia dzieją się w czasie rzeczywistym, więc nakłada to z samej swej natury pewne wymagania.

W przypadku trudności porozumiewania się, bardzo łatwo o kulejące, frustrujące wszystkich wydarzenia. Trudno mi zatem uwierzyć, że podczas samej rozgrywki będziesz w stanie napisać czytelne opisy, oraz prowadzić dialog z innymi graczami.

Jasne, wszystkiego się można nauczyć, jesteśmy wyrozumiali - każdy z nas polepszył się niewiarygodnie od początku swoich przygód z RP i każdy miał daną szansę. Od tego też jest Wprowadzenie, aby w praktyce, na spokojnie wszystko zweryfikować. Jednakże w twojej sytuacji... no nie będę ukrywał, nie widzę choćby elementarnego poziomu, żeby zgodzić się na przeprowadzenie Wprowadzenia, które jednak wymaga poświęcenia czasu i przygotowań.

Jak wspomnieli pozostali - nie pisz na siłę kolejnych, słabo sklejonych komentarzy, bo naprawdę zniechęcają. Zerknij na dział pytań, oraz porady dotyczące RP, oraz przejrzyj kilka innych podań, które były zaakceptowane. Podejdź do tematu na spokojnie i spróbuj za miesiąc. Jeżeli zdążysz się "wypalić" w tym czasie... no, to trudno.

PRZECIW
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Elia dodano: 02 mar 2019, 13:48

Jestem przeciw.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Rada Jedi dodano: 02 mar 2019, 18:38

Podanie otrzymało osiem głosów negatywnych i zostało jednogłośnie odrzucone przez wszystkie osoby upoważnione do głosowania. Kandydat może złożyć następną aplikację po upływie miesiąca.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rada Jedi

Poprzednia

Wróć do Podania