Kierunek inwazji

Kierunek inwazji

Postautor: Bart dodano: 01 mar 2015, 3:36

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Strażnik
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 4
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże

{Przekaz z: Prakseum Jedi od: Mistrz Kyp Durron}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Nowy Zakon Jedi
Kod: 00-RF
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Mogę z całą pewnością powiedzieć, że zaczęło się. Nie mogę przesłać danych zdalnie. To za duże ryzyko. To nie wojna... Ale nie nazwę tego zagładą, póki część z nas coś robi, zamiast naradzać się w komnatach.

Sernipdal, księżyc na Zewnętrznych Rubieżach, przestał istnieć razem z milionami osób. Wojna jest faktem, ale ośmielę się dodać, że te proste sformułowania naszego Zakonu są bezwartościowym smętem w świetle tego, co się tu dzieje. Zakon rusza na prawdziwą wojnę – mam nadzieję. Nie mogę powiedzieć wiele, nie widzę teraz bezpiecznych dróg komunikacji.

Rhysode będzie ruszać na Bimmiel. Przyda się jednak rekonesans w innych zagrożonych terenach. Zapewne jesteście w tym dobrzy, jak sądzę... Przynajmniej Wasz profil działań to sugeruje. Tak czy inaczej, to nie czas na wybór wyprofilowanych zadań.

Dobrym pomysłem będzie sprawdzić okoliczne, mniej dogodne światy pod kątem aktywności Yuuzhanów. To planety, o których nie wiemy niczego, nie są częścią żadnej zwartej frakcji.

Lorrd, Ord Cestus, Cathar – to dobre tropy. Jeśli zajmiecie się choć jedną z tych planet, proszę, powiadomcie mnie. Jestem przeświadczony, że w przeciwieństwie do reszty zaczynam doskonale rozumieć kierunek inwazji.

Być może dzięki temu uda nam się to chociaż spowolnić.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Zweryfikować wskazane światy - Lorrd, Cathar i Ord Cestus pod kątem ewentualnej aktywności "Imperium Yuuzhan Vong".
- Zdobyć wszystkie możliwe informacje o działalności "Yuuzhan Vongów" w badanych miejscach, wszystko na temat jej charakteru.
- Potwierdzić w ten sposób, czy oceny Kypa Durrona na temat kierunku inwazji na Galaktykę od strony Zewnętrznych Rubieży są poprawne.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Dowolne wyposażenie budynku.

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Elia Vile
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Uczeń Jedi Siad Avidhal
- Padawan Fenderus

Pomocnicy:
- Rekrut/Adept Zozoped

Misja to nic innego, jak seria zorganizowanych już RP, na zasadzie identycznej do poprzednich RP uznawanych za misje po fakcie z uwagi na "rozmach", wagę, etc. - tu jedynie mówimy o kilku niezależnych RP. Także treść transmisji to zapis z gry.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Kierunek inwazji

Postautor: Bart dodano: 01 mar 2015, 3:39

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Mistrz Jedi Kyp Durron pisze:Cathar jest nieaktualny. Nowa Republika odmówiła współpracy z Cathar z uwagi na brak członkostwa planety, która sama zdołała się z nami skontaktować. Są w środku obrony przed tymi mordercami, a nas pętają formalności członkowskie. Mam wam wiele do przekazania, spróbuję się skontaktować. Czekam na wasze raporty, mam nadzieję, że zbadaliście choć jedną z planet. Bez was nie uda nam się zatrzymać tej wojny.

Nowa Republika oficjalnie potwierdziła jej wybuch. Pewnie wasz HoloNet już wybucha od wieści...

Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Padawan - 1,5; Uczeń Jedi - 2; Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (4) = Padawan - 350 PD; Uczeń Jedi - 500 PD; Rycerz Jedi - 600 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Padawan Fenderus - część 1 (Lorrd)

- Uczeń Jedi Siad Avidhal - część 2 (Ord Cestus)
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Misje do wzięcia