Temat

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Temat

Postautor: Ogrorec dodano: 25 lis 2019, 19:57

Cześć, jak wszyscy wiedzą, po drugim nieudanym wprowadzeniu tak się złożyło, że sobie poszedłem, bo nie wiedziałem, co na prawdę mogę powiedzieć, było wiadomo, że nie wyszło i się nie nadaję i nie wiem, co szło powiedzieć, dlatego po prostu poszedłem, ale ostatnio sobie o Was przypomniałem i postanowiłem jeszcze raz tu zajrzeć i coś napisać, sądzę, że głównie dlatego, że tak by wypadało, poświęciliście mi tutaj mnóstwo czasu i trochę dziwnie, że po przegraniu sesji tak sobie po prostu poszedłem :).

Jak to wyszło, każdy na pewno wie, otóż za drugim wprowadzeniem szło mi tak samo do niczego jak za pierwszym i czytając zdjęcia po odespaniu za pierwszym jak i drugim razem, dokładnie widziałem, że to co gram i piszę jest żałosne i do niczego się nie nadaje, nawet język jakim piszę na żywo czasem mnie wpędzał w łapanie się za głowę, czytając to później.

Mimo wszystko, chciałbym bardzo podziękować główkom stojącym za postaciami Fella Morgana i Alory Valo za poświęcenie mi czasu na zrobienie moich skinków, mam nadzieję, że to że starałem się być przyzwoity i prosiłem wyłącznie o kubraczki z basejka trochę pomogło :). Wklejane do nich głowy były super, nadal bardzo mi szkoda główki Ogroreca, mam nadzieję, że przyda się Wam na coś jeszcze :).

I oczywiście Siadowi i Ashtarowi za czas na moje wprowadzenia, mam nadzieję, że nie zdołowało Was prowadzenie takiego piachu ;D.

Chciałbym także bardzo podziękować Fellowi za to, ile ze mną siedział, rozmawiał o RP i pomagał, a także Siadowi za chwilę fajnych rozmów i Elii Vile za takie jedno ogromne PW, które nieźle mi pomogło. Jestem pod dużym wrażeniem, jaka panuje tutaj atmosfera i ogromne zaangażowanie w pomoc i naukę RP, na GMP i Arma tylko nabijać się potrafią, a i tak sami nie są wiele lepsi i grają podobny piach jak ja i nierealistycznych bałwanów, tylko lepiej zwykle piszą ;D.

Bardzo mi miło, że mogłem tu z Wami tą chwilę posiedzieć, nie ma co nigdy mówić nigdy, może kiedyś trochę poprawi mi się, na razie widać, ze nie dam rady grać na poziomie i nie potrafię trzeźwo myśleć na RP i grać logicznej postaci, może za bardzo rzuciło mi się na głowę RP na innych platformach. Myślę, że kiedyś spróbuję ponownie, a na razie chciałbym serdecznie podziękować :).
Awatar użytkownika
Ogrorec

Re: Temat

Postautor: Ashtar Tey dodano: 30 lis 2019, 9:09

Nikt raczej nie uznaje gry z Tobą za zmarnowany czas, bo jesteś po prostu spoko gościem, co zresztą widać choćby po fakcie napisania tego posta :P. Szkoda, że nie wyszło, ale niestety taka forma RP ma to do siebie, że wielu osobom jest ciężko w nią wejść i od razu poczuć klimat, jednocześnie będąc w stanie nadążyć za wydarzeniami i reagować na nie. Fajnie jednak widać, że nie wykluczasz całkowicie możliwości kolejnego podejścia - gdybyś podjął decyzję o złożeniu kolejnego podania, to nikt nie skreślałby Cię z góry za grę na wprowadzeniach. Mam nadzieję, że kiedyś do tego dojdzie :).
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Re: Temat

Postautor: Tanna Saarai dodano: 30 lis 2019, 12:20

Szanuję za ten post :')
Miło się czyta takie rzeczy. Dzięki :')
Powodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai