Święta 29 ABY

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Święta 29 ABY

Postautor: Tanna Saarai dodano: 24 gru 2017, 0:38

Wszystkiego świątecznie i nie dobrego :)
Tradycji staje się zadość. 24 grudnia, świątecznie, życzeniowy temat!

Szlaki to miejsce, w którym każdy z nas może poczuć się jak w domu. Miejsce ciepłe i przytulne, w którym spędzamy bardzo, bardzo dużo czasu. To masa przygód, emocji, radości i pozytywnej energii. Miejsce magiczne, jak żadne inne. I tego życzę i sobie, i wam. Byśmy dalej potrafili utrzymywać Moc naszych Szlaków, byśmy dalej czerpali z tego radość, by nasza Szlakowa rodzina trwała i trwała.

A prywatnie wam wszystkim życzę szczęśliwego odpoczynku, wspaniałej atmosfery, gdziekolwiek spędzacie te święta. Bez stresu, bez nerwów, kłótni i smutku. Bądźcie dalej tak wspaniałymi ludźmi, jakimi zdążyłem was poznać. Wszyscy!

Wesołych świąt!
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Re: Święta 29 ABY

Postautor: Bar'a'ka dodano: 24 gru 2017, 9:53

Obrazek

WIECIE O CO CHODZI!
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Aetas Hyenn dodano: 24 gru 2017, 10:25

Pragnę życzyć wam wszystkim ciepła rodzinnego w tym szczególnym dniu, dużo zdrowia oraz spokoju.
Każdy z nas przez cały rok ma dużo na głowie, to studia, to praca i inne zajęcia, nie zawsze jest czas aby spotkać się, porozmawiać z bliskimi. Dzisiaj mam nadzieję, że wszyscy usiądziemy przy tym większym lub mniejszym stole z rodziną i spędzimy razem trochę czasu.

Chciałbym również wam podziękować.
Z każdym mniejszym, większym problemem mogłem się do was zwrócić. Jestem tutaj kilka miesięcy i może pomimo tego, że przed większością jakoś prywatnie bardziej się nie otworzyłem to czuję się z wami bardzo dobrze. Uśmiechnięty spędzam z wami po kilka godzin nad naszym wspólnym, małym światem i mam nadzieję, że stanę się większą częścią tego co tutaj robimy.

Jeszcze raz bardzo wam dziękuję, za to że po prostu daliście mi szansę, no i WESOŁYCH ŚWIĄT.
Awatar użytkownika
Aetas Hyenn
Były członek

Postautor: Elia dodano: 24 gru 2017, 14:55

Wesołych świąt, Szlaczki! Cieszę się, że mogę Wam złożyć życzenia już po raz czwarty - i nic nie zapowiada, by w najbliższych latach coś miało się zmienić. Wciąż jest tu tak samo sympatycznie, wciąż kocham Was wszystkich i jestem dumna, że mogę być jedną z Was. Dawni czy nowi, Rycerze czy Adepci, tworzymy razem coś niesamowitego. Dziękuję Wam :) Odpocznijcie i wybawcie się w te święta! Udanych prezentów :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Edgar Alexander dodano: 24 gru 2017, 15:38

WESOŁYCH ŚWIĄT, PRZYJACIELE JEDI!!! :D

Ponad dwa lata spędzone z Wami były pełne niesamowitych przeżyć, genialnych rozgrywek i emocjonujących przygód. Cieszę się, że zawsze możemy liczyć na swoje wzajemne wsparcie, że zawsze jesteście otwarci i szczerzy, oraz że umiemy tworzyć tak genialny świat, że potrafimy się tak dogadywać i współpracować ze sobą. Ze zniecierpliwieniem czekam na kolejne sesje wspólnej zabawy z wami, pełnej porażek i zwycięstw, głębokich lordów Sith i prostolinijnych meneli, starych i nowych postaci do zgłębienia. Życzę, aby było albo równie dobrze, albo i lepiej - o ile się da.

Oby każdy z was mógł spędzić ten czas z tymi, których kocha, oraz żebyście mogli znaleźć czas zarówno na to nasze wspólne hobby, jak i na wszystkie inne rzeczy, które bawią was, i/lub nadają waszemu życiu sens. A jeżeli ma być praca, to żeby była tak pasjonująca, żeby wywoływała jak najmniej znudzonych westchnień. Żeby prezenty były udane, bliscy w komplecie i karp smaczny. I żeby wasza podróż przez życie dała wam wszystkiego, czego od niej potrzebujecie.

Jeszcze raz, bo nigdy za mało Wszystkiego Najlepszego!!!
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 24 gru 2017, 19:26

Kurczę, a ja tutaj już 4 lata jestem x)

Bez jakiś fanaberii z mojej strony bo wszyscy wiecie że jestem zbyt prostym człowiekiem na sentymentalne wylewy i to dla mnie wielogodzinne wyzwanie, co udało mi się podjąć rok temu i za bardzo nie mam pojęcia co bym mógł dodać do tego. Wesołych Świąt wam wszystkim po prostu, jak najfajniejszego czasu i jak najlepszego nowego roku, bo po prostu tak zarąbistej ekipy ludzi na takim poziomie nigdy nie spotkałem. Od Mistrzów do Adeptów, od aktywnościowych Elii i Alorów po Glupporów i Denarsków, od tych co grają rp odkąd gimbazy do nowych rekrutoadeptów x)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Alora Valo dodano: 25 gru 2017, 13:45

Również się dołączę. Wesołych i szczęśliwych świąt dla całej szlaczkowej załogi. Niezależnie od osób, z którymi je spędzicie, czy miejsca. By ten czas, jak i cały nowy rok był pełen pozytywnych doświadczeń w życiu codziennym, pracy, studiach, jak i wśród naszej małej, lecz wspaniałej, pełnej wyjątkowych osób społeczności. Byśmy mieli okazje jeszcze wspólnie bawić się i czerpać radość z naszych Szlaczków przez kolejne lata. Wszystkiego dobrego!
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Siad Avidhal dodano: 26 gru 2017, 17:50

Trochę spóźnione, ale jak niektórzy z Was wiedzą i pewnie widzieli xD Byłem przez święta nieosiągalny.

No... To ja Wam nie życzę zdrowych i szczęśliwych Świąt Bożego narodzenia, bo za świętami nie przepadam :) Ja Wam wszystkim z osobna życzę zdrowia i szczęścia w całym życiu - aż do jego baaardzo późnego końca. Żebyście mieli zawsze tyle zapału jak do tej pory do pracy nad Szlakami i mieli z tego masę fun'u. Aby na krytyku kość GM rzadko losowała Wam ucięte kończyny... Czy inne elementy ciała typu szczęka XD No i rzecz jasna wielu sukcesów personalnych, abstrahując od wszelkiej tematyki szlugowo-społecznościowej... Rodzinnych, towarzyskich, zawodowych i - chyba najbardziej - życzę Wam, żebyście zawsze byli ludźmi dla osób Wam najbliższych i nigdy nie musieli żałować, że z kimś świąt już spędzić nie będziecie mogli i *czegoś* powiedzieć/naprawić. Pełni życia i wszystkiego, co najlepsze dla Was - wedle własnego uznania.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Fenris Ladd'ar dodano: 26 gru 2017, 22:10

Zrobiłem falstart. Tamten filmik w starym temacie miał wylądować tutaj, no ale już trudno. A tak poza tym, to Wesołych Świąt wszystkim (raczej już resztki) i szczęśliwego Nowego Roku, aby nie brakowało zapału w tym co tutaj wspólnie tworzycie. Zabrzmi to może patetycznie, utopijnie ale żeby było jak najmniej zgonów postaci. W życiu prywatnym zaś zdrowia, spokoju, szczęścia i pieniędzy i aby ten nadchodzący rok był lepszy od mijającego w szeroko pojętym rozumieniu :)
Awatar użytkownika
Fenris Ladd'ar
Były członek

Postautor: Gurd dodano: 26 gru 2017, 23:50

Szczęśliwego 2018, w którym już wpadnę z podaniem mam nadzieję :).
Gurd

Postautor: Hope Novastar dodano: 31 gru 2017, 1:30

Spóźniłem się, ale to nie szkodzi.

Niech się wam spełnią marzenia i niech ten przyszły rok co się jutro zacznie, będzie jak najbardziej owocny! Cały czas o was pamiętam!
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Były członek

Nick gracza: Angar

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 01 sty 2018, 15:17

Obrazek

Wszystkiego szlaczkowego w nowym roku!
Namon-Dur Accar
Były członek