Święta 26 ABY

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Święta 26 ABY

Postautor: Elia dodano: 24 gru 2015, 14:51

Czy obchodzicie Boże Narodzenie, Yule czy po prostu czas obżarstwa i lenistwa - bawcie się dobrze. Oby jak najmniej babć chciało się z Wami całować, oby ilość dostanych pieniędzy przewyższała ilość skarpet i majtek. Oby na stole było tylko to, co lubicie.

Wesołych świąt, Szlaczki!
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Re: Święta 26 ABY

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 24 gru 2015, 15:58

No to w tym roku zaszaleję i każdemu według zasług! XD

Bart - przede wszystkim zdrowia, żebyś dalej nie poddawał się chorobom tak jak zawsze i żebyś dożył pójścia na Żoliborz na grób Kaczyńskiego wyśpiewać Odę do Radości. Szlakowo nie ma ci już co życzyć teraz x)

Elia - żebym za rok też nie miał Ci czego życzyć, bo wszystko u Ciebie gra... i oby w przyszłym roku nie było dziesięciu godzin roboty dziennie przez nadgodziny. Szlakowo żebyś się mnie szybko pozbyła i poszła po dawno zasłużonego Mistrza. :D

Neil - żeby nowe studia szły jak trzeba, żebyś był z tego dalej zadowolony, żeby Łódź Ci szybko minęła i żeby broda rosła jak trzeba. Szlakowo żeby wreszcie dożył Ci jakiś fajny Uczeń i żeby Soren mógł pojednać się ze swoją dawną rodziną.

Gluppor - żebyś zawsze miał dużo towarzystwa i żebyś nigdy nie spotykał się ze swoją dziewczyną z jedną osobą więcej, bo zestaw para & trzecia osoba do towarzystwa to najgorsza rzecz na całym świecie, pamiętaj XD Szlakowo żeby dociągnąć wreszcie 50 lvl i też ruszać na Mistrza x) (no przynajmniej OOC, bo Gluppor to taki Mistrz jak Fenderus XD)

Siad - żebyś znalazł wreszcie porządną robotę, naprawdę stary, czemu ta gówniana piekarnia? Żebyś wyleczył te pieprzone płuca do końca i spał spokojnie w nocy. Szlakowo żeby ruszyć na dawno zapracowanego Rycerza, bo dawno wyrosłeś z roli studenta XD

Tranquil - powodzenia z nowymi podyplomówkami, żeby robota była w normalnych godzinach i żebyś mógł sobie pozwolić na normalne życie prywatne i towarzyskie. Szlakowo żebyś tym razem się zgrał na te ćwiczenia z Obrony II i to wreszcie zdał. :D

Alain - żeby opłaciło Ci się to co teraz masz w życiu i żebyś wyszedł na swoje z daleka od tego co wcześniej. Szlakowo... żeby było miejsce do gry i komputer i żebyś dalej był taki wytrwały.

Brealin - żebyś przyzwyczaił się do studiów i nowego miasta i dalej miał taki niesamowity dystans do siebie i ochotę na walkę z wadami. Żeby dalej człowiek miał wiarę w świat jak się patrzy na Ciebie 2 lata po tym jak Elia tłumaczyła Ci proste ludzkie sprawy jak dziecku a teraz jesteś swój chłop i część "rodzinki" szlakowej. Szlakowo, żeby Brealin pozostał tak samo rozgarnięty. x)

Angar - żebyś cieszył się szkołą średnią póki trwa, bo nie ma luźniejszego czasu w życiu, żebyś to wykorzystał jak się da. Szlakowo, żeby poszedł wreszcie niebieski nick. x)

Baraka - żeby Cię już cyganie nie gonili i szlakowo, żebyś dalej miał z tego tyle frajdy i pomysłów co teraz.

Naiiv - żebyś dalej był takim genialnym nabytkiem Szlaczków z zamiłowaniem do naszej fabuły i świetnym podejściem.

Binol - żebyś dalej potrafił traktować wszystko szczegółowo i z dystansem na raz i żebyś dalej trzymał w tym taką dobrą linię... i żeby nie skończyła Ci się fantazja. Szlakowo, żeby Twoja postać dalej nie znała rozmów Elii i Fenderusa o niej XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 24 gru 2015, 17:07

Wszystkiego spokojnego przede wszystkim. Abyście odpoczęli w te święta i znaleźli kompromis między zmianą rozmiaru spodni, a ilością pochłoniętych pierogów :) Wszystkiego dobrego i trzymajcie się szlaku.
Niech Moc będzie z Wami.

PS. A po świętach, kto nie był, do kina na Przebudzenie Mocy ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Tranquil dodano: 24 gru 2015, 17:22

Będę oryginalny... znalazłem temat z poprzedniego roku :D

Wszystkiego dobrego Siad ELIA ZNACZY SIĘ - to najpierw.

A co do reszty, razem ze Siadem zresztą, podjedzcie trochę, popijcie sobie, przebywajcie z rodziną, cieszcie się świętami. Wszystkiego najlepszego, wesołych świąt!

Wzięło mi się na rozmyślanie nad sensem życia - postarajcie się, abyście nie czuli, że zmarnowaliście jakąkolwiek minutę w nadchodzącym roku ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 24 gru 2015, 20:10

Wszystkiego najlepszego Szlaczki. Pamiętajcie, że świętujecie dziś z bliskimi moje urodziny :) Żryjcie za moje, a co. Szacunek dla Fendereckiego za poszczególne życzenia dla każdego w formie listy.

Dziękuję wszystkim za kolejny rok (oczywiście tym, z którymi mam nadzieję spędzić pierwszy pełny - również) świetnie spędzonego czasu. Dla mnie nie ma bardziej zgranego, genialnego grona inteligentnych ludzi niż Wy... Stąd mam nadzieje, że w przyszłym roku i każdym następnym będziemy mieli okazję składać sobie te życzenia wciąż. Obyśmy obalili komunizm. Wszystkiego najlepszego!

Edit: Wykluczam z życzeń tego chama co zmienił mi sygnaturę na komitet wyborczy Stonogi. Wypierdzielać za bramę bo tym razem spotkamy się w prokuraturze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Neil Danadris dodano: 24 gru 2015, 21:25

Ze specjalną dedykacją dla Barta :)
Wesołych świąt, Szlaczki!
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Edgar Alexander dodano: 24 gru 2015, 22:17

Cóż, moi drodzy Szlaczkowicze ;) Życzę każdemu z was spełnienia marzeń i zdrowia - w imię oryginalności - oraz całej masy świetnych prezentów do otrzymania.

Ostatnie miesiące z wami były jednym z najlepszych doświadczeń w moim życiu, szczególnie, jeśli chodzi o gry wideo. Liczę i życzę wam wszystkim, aby każdy bawił się równie dobrze jak ja - ba, równie dobrze. Lepiej! - oraz żeby Szlaczki zawsze pozostały równie dobre, albo robiły się coraz lepsze. Choć przyznam, że nie wiem, czy to możliwe.

Każdemu z was z osobna życzę oczywiście mnóstwa czasu na zabawę z rodziną, zabawę z przyjaciółmi, ze swoimi lubymi - a jeśli ich nie ma, to żeby się pojawili i najlepiej, żeby podzielali wasze pasje :D - oraz oczywiście - żeby było mnóstwo czasu, byśmy mogli dalej rozwijać tą naszą małą przygodę tutaj. Jesteście absolutnie, niezaprzeczalnie i ostatecznie genialni ;)

I niech Moc będzie z wami! Zawsze!
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Tanna Saarai dodano: 24 gru 2015, 22:45

I jeszcze Lord Vader się dołącza do życzeń...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Postautor: Angar Makkaru dodano: 26 gru 2015, 2:28

Nie jestem zbyt dobry w składaniu życzeń, w dodatku prawie po świętach, ale chciałbym wam życzyć wesołych i spokojnych świąt, oraz szczęśliwego roku 2016. Oby w tym roku nikt nie zginął.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Angar Makkaru
Adept

Nick gracza: Fr4nsis

Postautor: Brealin Ub dodano: 26 gru 2015, 15:24

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i pomyślności :D. Dziękuję za życzenia, obyśmy jak najdłużej mogli grać w tak wspaniałym gronie!
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Tanna Saarai dodano: 31 gru 2015, 19:50

Coby nie tworzyć zbędnego bałaganu kolejnym życzeniowym tematem, podepnę tutaj swe życzenia noworoczne :)

Dla każdego z Was razem i z osobna, zdrowia, szczęścia, pomyślności (musiało być trochę sztampy, no ej ;))...
Bawcie się dziś dobrze i niegrzecznie, gdziekolwiek nie spędzacie tego notabene zwykłego dnia, lecz niezwykłego pod tym względem, że cały świat ma dziś jedną wielką imprezę. Zatem uczestniczcie w niej w sposób jaki wam tylko odpowiada... przed komputerem, z dwójką, polsatem lub zalewając się w trupa... W przypadku ostatniej opcji wracajcie szybko do świata żywych ;)

Aby w 2016 zwiększyła się nie tylko ostatnia cyferka lecz również szczęście i pomyślność wszystkiego czego się podejmiecie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Postautor: Edgar Alexander dodano: 01 sty 2016, 21:21

No to co, na Nowy Rok mogę życzyć tylko więcej wspólnej gry, więcej znakomitych graczy i żeby wszystko kwitło, tak jak kwitnie u nas, albo i lepiej.

Oczywiście, żeby Tranquil i Brealin zdołali rozwiązać kwestie osobiste i żebym mógł z nimi porządnie się wygrać, nadrabiając nieprzegrany czas :D

Może i lekko spóźniłem się przed Sylwestrem, więc jeśli się bawiliście kiepsko w ten, to żeby następny zwalił was z nóg, a jeśli był cudowny, to żeby kolejny był równie dobry, albo jeszcze lepszy :D
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Wróć do Kantyna