Stare błędy

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Stare błędy

Postautor: Kazdan dodano: 07 sie 2018, 0:11

Witajcie. Składałem do SJ kilka lat temu podanie jako Tash [zapomniałem hasła i maila]. Jestem świadomy, że ten nick może kojarzyć się bardzo źle.

Kilka tygodni temu natknąłem się w sieci na post na wasz temat jeszcze raz i zainteresowało mnie, że projekt prężnie funkcjonuje [rzadki widok]... Chciałbym tylko wiedzieć, czy jest sens, abym zaprzątał sobie głowę myśleniem o podaniu. 4 lata temu zachowywałem się jak gnojek tak żałosny, że powinienem pod tym słowem znaleźć się w encyklopedii. Wiem, że gdyby chodziło o bardziej skomplikowany konflikt, łatwiej byłoby na mnie spojrzeć i wiem, że wcale tak nie było, nie ma drugiego dna, byłem tylko ja postujący aroganckie, chamskie wyzwiska za krytykę podania, pocący się przed komputerem, jak pocisnąć drugiemu człowiekowi, aby zabolało go, że nie spotykam się z kultem jednostki. Zachowywałem się jak największy śmieć, dzisiaj mam nadzieję wydoroślałem, a na pewno nie przypominam kretyna, którego wtedy widzieliście, ale dobrze zrozumiem, jeśli uważacie, że dotarłem do najniższego dna, którego nie tłumaczy wiek i hormony. Prawdę mówiąc, sam tak nie uważam i brzydzę się tamtym sobą, nienawidzę tego, jakim człowiekiem wtedy byłem.

Proszę tylko o szczerą wypowiedź, jakie światło rzuca to na mnie dla was. Nie chcę niepotrzebnie myśleć nad ewentualnym składaniem podania, jeśli miałoby spotkać się z natychmiastową [całkowicie zasłużoną] odmową.
Kazdan

Re: Stare błędy

Postautor: Hope Novastar dodano: 07 sie 2018, 8:46

Co mogę powiedzieć - 4 lata to sporo czasu, choć proces zmian to stricte kwestia indywidualna. Wiem to sam po sobie, bo przez 7 miesięcy tak mocno walczyłem o to żeby coś zmienić, że teraz po prostu wiem, że walka była tego warta. Czytałem podanie i na pierwszy rzut oka widzę, że osoba która tam była, a osoba którą się tu teraz prezentujesz, to zdecydowanie odmienne persony. Jak dla mnie miałeś wystarczająco dużo czasu żeby się ogarnąć i możesz śmiało próbować.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Elia dodano: 07 sie 2018, 15:25

W tym wieku cztery lata to mnóstwo, żeby zrewidować swoje życie i podejście, ułożyć charakter i po prostu nauczyć się lepiej funkcjonować wśród ludzi. Dla mnie będziesz startował z czystą kartą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 07 sie 2018, 16:42

Musiałem sobie odświeżyć tamto podanie i rzeczywiście, aż zrobiło mi się gorąco z zażenowania, gdy to czytałem. Tak naprawdę wiek w żaden sposób tego nie usprawiedliwia, ale 4 lata to dużo czasu. Na pewno też nie powinno się oceniać człowieka po jednym incydencie i od razu go z tego powodu skreślać. Moim zdaniem sam fakt, że jesteś zdolny do takiej samorefleksji, a także potrafisz mówić o tym wprost, nie próbując w żaden sposób tego tuszować, mówi o Tobie wiele dobrego i jest to na pewno przez nas bardzo cenione. Nie widzę żadnych przeszkód, żebyś spróbował jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Tanna Saarai dodano: 09 sie 2018, 20:09

Przeczytałem sobie to podanie i faktycznie... uuu...

Ale ogromnie szanuję za ten temat. Nie jest prostą sprawą przyznać się do błędu, a ty w dodatku zrobiłeś to publicznie, narażając się nawet na opinie ludzi, których w tamtym czasie nie było na forum. Ogromny szacunek, bardzo podoba mi się taka postawa. Już samo to pokazuje, jak bardzo się zmieniłeś i wydoroślałeś.

O ile to ładniejsze niż zakładanie kolejnego konta, pisanie kolejnego podania pod innym nickiem i liczenie, że się nikt nie spostrzeże :')

Szanuję za odwagę i uczciwość!
U mnie nie tyle masz czystą kartę co startujesz z plusem, właśnie za postawę, jaką tu prezentujesz :')
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Wróć do Kantyna