Skiny/miecze - zamówienia

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Rada Jedi dodano: 05 mar 2013, 19:53

Ideą tematu jest proste i wygodne zamówienie skina przez rekruta, ale także w razie potrzeby przez naszych członków. Zawiera on listę osób zainteresowanych pomocą nowym członkom z tego typu pracami wraz z dokładną listą ich możliwości.

Potrzebująca skina osoba może pozostawić w nim posta z opisem tego, czego by potrzebowała - a zainteresowany pomocą także o tym informuje.

Prośby osób nieznających możliwości Jedi Academy powinny być tym prostsze i ogólniejsze, im mniej ktoś jest obyty. W wypadku, gdy nieszczególnie znamy się na tym, co jest możliwe do zrobienia, zapewnia to potencjalnemu twórcy swobodę działania. Na tak starej platformie istnieją liczne techniczne ograniczenia samych modeli - im bardziej życzenia są szczegółowe, tym większa jest szansa, że będą albo niewykonalne, albo zbyt czasochłonne, by ktoś mógł podjąć się wykonania.


Zestawienie zdolności:

Uczeń Jedi Tanna Saarai
 • Skiny - wyciąganie modeli z gotowych dużych paczek. Sklejanie elementów kilku gotowych skinów na identycznych modelach. Tworzenie, rozległa edycja tekstur twarzy, włosów, szat, rekolor tekstur.
 • Modele - łączenie elementów modeli w jeden, dodawanie ubrań z innych modeli do wybranych głów, etc. Zmiana wymiarów części w gotowym modelu. Edycja kształtu modelu (głowy, włosów etc.) Usuwanie nadmiarowych części w przeładowanym pliku.

Uczeń Jedi Alora Valo
 • Modele - tworzenie części modelu od podstaw, konwersja wyeksportowanych z innych gier/programów części modelu na działające JKA, edycja modelu, łączenie elementów z różnych modeli w jeden - ubrania, głowy, dodatki etc.
 • Miecze - tworzenie od podstaw nowych modeli mieczy świetlnych.

Padawan Arelle Deron
 • Skiny - rozległa edycja gotowych tekstur i rekolor.
 • Modele - łączenie ze sobą części różnych modeli w jedno. Podstawowa edycja kształtów gotowych części.

Padawan Khad Llyn'han
 • Skiny - rozległa edycja gotowych tekstur, rekolor, tworzenie i edycja plików .skin, wyciąganie i przenoszenie skinów z gotowych paczek
 • Modele - łączenie różnych części modeli w jeden, zmiana wymiarów i kształtów różnych elementów
 • Miecze - edycja tekstur, rekolor, łączenie części mieczy w jeden

Mistrz Jedi Elia Vile
 • Skiny - tworzenie, rozległa edycja tekstur twarzy, włosów, szat.

Rycerz Jedi Siad Avidhal
 • Skiny - recolor oraz remodeling tekstur twarzy, szat i wzorów "cywilnych". Kompilacja skinów - w tym wyciąganie z różnych paczek. Shadering.
 • Modele - łączenie ze sobą części różnych modeli w jedno. Podstawowa edycja kształtów gotowych części.
 • Miecze - zmiana tekstur, kolorów oraz prosty re-texturing.Chętnych do dołączenia do listy zapisanych prosimy o PW do Radnych z podobnie ułożoną listą umiejętności.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rada Jedi
 
Posty: 440
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Aetharn dodano: 08 maja 2013, 20:28

Jestem w stanie przenieść dowolną część z jednego modelu do drugiego - pod warunkiem, że jest to model z JA (a nie z JO, poprzedniej gry). Obejmuje to zarówno garderobę (dodanie płaszcza, kaptura), poszczególne części ciała (głowę, ręce), jak i dodatki (torby, plecaki, kabury). Cały procesy zostanie znacznie przyśpieszony, jeśli dostanę odpowiednie materiały do pracy.
Możliwe są również zmiany w samej budowie modelu, na przykład wydłużenie płaszcza, zmiana długości włosów.
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek
 
Posty: 115
Rejestracja: 14 lip 2010, 14:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Quiss dodano: 18 maja 2013, 16:10

Cześć, chciałbym zapytać czy pomógłby mi ktoś zmodyfikować tego skina http://www.moddb.com/company/jedi-knigh ... oshan-head
Chodzi dokładnie o to, aby wstawić tam trzy szaty treningowe z paczki Jedi Customization.
Szaty, które chciałbym tam wstawić zaznaczyłem na tym obrazku http://wstaw.org/h/d02b494c056/
Quiss
 
Posty: 10
Rejestracja: 09 maja 2013, 16:54

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Falan dodano: 22 lip 2013, 17:43

Proszę o pomoc w znalezieniu/stworzeniu skina dla mojej postaci. Jedyny skin nautilianina jaki znalazłem nie nadawał się na 15latka :(

Modele Nautolan nie mają zbytnio możliwości oddawać wieku. Głowy nie będą świadczyć o nim w najmniejszym stopniu, nie na silniku Jedi Academy, który po prostu nie pozwala na bardziej subtelne przebudowy rysów twarzy. Teksturę można jednak niewątpliwie odpowiednio wygładzić, zmodyfikować kolorystykę i cieniowanie, choć nadal sama budowa modeli JK3 będzie ogranicznikiem, w wielu wypadkach subtelności po prostu nie są możliwe do uzyskania.

Każdy model jest skalowany via modelscale w taki sam sposób, więc tu już kłopotu nie ma. Mogę pomóc, gdyż kiedyś już montowałem podobny, niezastosowany skin. - Bart
Awatar użytkownika
Falan
Były członek
 
Posty: 82
Rejestracja: 08 lip 2013, 19:14

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Kal'Nar dodano: 16 wrz 2013, 18:50

Chciałbym prosić o pomoc z modelem. Normalnie na base moja postać posiada charakterystyczne włoski na głowie dla swej rasy. Podczas grania z wami, patrząc z lewej strony ów włosów nie widać, a z prawej widać rozciągnięty czerwony prostokąt. Wiec jeśli, ktoś by umiał prosiłbym o:
- Naprawienie włosów mojej postaci, poprzez sprawienie, że będą widziane normalnie, lub usunięcie.
- Usunięcie (szaty typowe dla jedi - Kal/h, Kal/2h, Kal/3h) czułków i innych wystających elementów spod kaptura. (uszy i czułki)
Awatar użytkownika
Kal'Nar
Zbanowany
 
Posty: 14
Rejestracja: 19 sie 2013, 23:08

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Ragnar dodano: 07 gru 2013, 20:15

Witam. A więc część z was m.in Lee powinna mnie kojarzyć. Za kilka dni złożę podanie, ponieważ trochę zatęskniłem za role-play w JK3. Potrzebował bym przeróbki tego skina: http://jediknight3.filefront.com/file/;5181 według tego co widać na tym screenie: http://screenshot.xfire.com/s/72763547-4.jpg.

Skiny wykonuje się, co dosyć oczywiste, dla osób już przyjętych, nie na zapas, czy dla osób z zewnątrz, ale nic nie szkodzi, że zgłaszasz to wcześniej, będzie Ci wygodniej po przyjęciu.

Mimo to, ważna adnotacja. Po pierwsze, dla osób z polskim IP w 90% jest niemożliwym ściągnąć coś z Filefronta, więc przydałoby się przerzucić ten plik na jakiś serwis uploadowy. Po drugie - mam tego skina akurat z innych paczek i zupełnie nie widzę różnicy w ubraniu postaci na tym screenie a w wersji, którą mam na dysku. Jeśli z kolei chodzi o twarz widoczną na ikonce, to o ile to możliwe - na pewno dla wykonawcy jakieś lepsze źródło byłoby przydatne, choćby dowolne zdjęcie frontalne.
~Bart
Ragnar
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2013, 19:35

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Ripper dodano: 12 cze 2014, 18:04

Ogólnie potrzebuję kogoś kto ze mną zrobi model mojego Zabraka. Póki co nie mam żadnych plików, które mógłby ktoś wykorzystać, ale o ile coś mi wpadnie to od razu wyślę.

Obrazek
Dokładnie tak wygląda moja postać i jeżeli chodzi o głowę to właśnie coś w ten deseń. Ubiór to zwykła czarna szata z jakimiś fajnymi czerwonymi wzorkami. Wersja z płaszczem i bez płaszcza. Jeżeli ktoś się chce podjąć tego to w sumie większe szczegóły omówię to poprzez rozmowę prywatną. Dziękówka, pozdrawiam.
Ripper
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 cze 2014, 23:00
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Hope Novastar dodano: 16 cze 2014, 16:16

Szukam pomocy kogoś chętnego w zrobieniu Skina. Kompletnie się na tym nie znam, ale gdyby znalazł się ktoś chętny, podałbym mu informacje co do kolorystyki, czy wyglądu ubioru/ciała. Zostało to wyszczególnione w moim podaniu. Chciałbym, aby twarz mojego skina prezentowała się następująco :
http://img233.imageshack.us/img233/3707 ... opyrr0.jpg

Chciałbym też, aby włosy były dłuższe (mogą być podobne do fryzury młodego Boby Fetta), skórę lekko rozjaśniono ,oczy zmieniono na niebieski kolor i dodano tę bliznę, przecinającą wargi pod kątem 20 stopni. Dobrze by było, by strój cywilny był w barwach purpurowych bądź granatowych. A jeśli chodzi o szaty treningowe, to dobrym pomysłem byłoby, gdyby były w prostym, białym kolorze, z dodatkiem w postaci czaszki Mitozaura umiejscowionej na rękawie prawego ramienia.

Z góry dziękuję za pomoc, wszelki odzew na PW, bądź na moim Xfire.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept
 
Posty: 534
Rejestracja: 05 cze 2014, 17:59
Nick gracza: Angar

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Falan dodano: 19 lis 2014, 15:35

Hejho!

Poszukuję kogoś kto mógłby zrobić dla Falana strój cywilny gdyż będzie mi potrzebny na zbliżającą się misję :) Ze względu na charakter misji szukam czegoś pomiędzy strojem codziennym a lekką zbroją - czyli jakieś drobne utwardzane wstawki które chroniłyby raczej przed obiciami niż czymkolwiek innym a nie ograniczały ruchu, ewentualnie jakaś skórzana kurtka czy coś w tym guście.
Awatar użytkownika
Falan
Były członek
 
Posty: 82
Rejestracja: 08 lip 2013, 19:14

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Hope Novastar dodano: 19 lis 2014, 22:16

Spróbuję coś sklecić, ale nic nie obiecuję.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept
 
Posty: 534
Rejestracja: 05 cze 2014, 17:59
Nick gracza: Angar

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Blank dodano: 03 sty 2015, 23:47

Jako, że na filefront'cie nie działają mi zdjęcia, a na JKHubie nie znalazłem niczego interesującego...
Poszukuję skina młodego mężczyzny (zależy mi na tym, aby po prostu nie było zarostu) o jasnej cerze, białych włosach i srebrnych tęczówkach. Zależy mi także, aby miał na sobie najzwyklejsze w świecie ubrania, bez żadnych części pancerza, czy niczego takiego. Nie pogardziłbym też dodatkowymi wariantami z płaszczem i kapturem.
Posiada ktoś, lub jest w stanie wykonać coś takiego?

Edycja: Zgłosił się Padawan Fenderus, dziękuję :)
Blank
Były członek
 
Posty: 15
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:12

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Zoktur dodano: 18 kwie 2015, 8:55

Mógłbym prosić o wykonanie dla mnie skinu żółtego zabraka? Moja wizja na to jasno szara szata, z czarnymi butami bo takie najlepiej będą pasować. Jeśli ktoś się ma jakiś fajny skin zabraka, bo ja takowego nie znalazłem jeszcze niestety to wystarczyłoby zrobić tylko jakiś rekolor.
Awatar użytkownika
Zoktur
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 kwie 2015, 19:14

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Siad Avidhal dodano: 18 kwie 2015, 14:36

Jasne. Odezwij się do mnie na xfire.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi
 
Posty: 1791
Rejestracja: 15 lip 2010, 9:20
Lokalizacja: Ukraina, Kijów
Nick gracza: Vinax

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Pag Akyat dodano: 14 lip 2015, 7:13

Cześć :)
Potrzebuję skina do postaci - nie znam się, nie grałem wcześniej w taką formę RPGa, więc podam tu tylko parę ogólników, jak to zasugerował w pierwszym poście Bart i zapytam czy ktoś mi może pomóc.

Moja postać jest Calamarem, ma błękitną skórę, typowe dla rasy żółto-złote oczy. Jeśli chodzi o szaty, to jestem ograniczony regulaminem, więc zostaje tylko ich kolorystyka - brązowy i kremowy będą chyba ok. Skin powinien obejmować jeszcze miecz, prawda? Tu nie wydziwiam wystarczy jakaś broń o niewielkiej rękojeści i klasyczne niebieskie ostrze.

Czy ktoś z Was mógłby mi z tym pomóc? :)
Pag Akyat
 
Posty: 6
Rejestracja: 08 lip 2015, 9:22

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Siad Avidhal dodano: 14 lip 2015, 11:42

Oczywiście. Dzisiaj się za to zabiorę. Miecz póki co nie jest Ci potrzebny z racji tego, że własne buduje się dopiero na randze Padawana.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi
 
Posty: 1791
Rejestracja: 15 lip 2010, 9:20
Lokalizacja: Ukraina, Kijów
Nick gracza: Vinax

Następna

Wróć do Kantyna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości