Skiny/miecze - zamówienia

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Re: Skiny/miecze - zamówienia

Postautor: Pag Akyat dodano: 14 lip 2015, 11:56

Aha, to w porządku. W takim razie dzięki za informacje i pomoc :)
Pag Akyat

Postautor: Pag Akyat dodano: 14 lip 2015, 14:05

Zgaduję że we wprowadzeniu przyda mi się jeszcze jakiś strój cywilny. Jeśli mam rację, to prosiłbym jeszcze o to.
Pag Akyat

Postautor: Siad Avidhal dodano: 14 lip 2015, 20:41

Oczywiście. Prosiłbym o Twojego steama tutaj/na mojej prywatnej wiadomości - tam będziemy w razie czego ewentualne sprawy odnośnie skina omawiać. Rozmowa "na żywo" w tego typu sprawach czyni takie rzeczy nieco łatwiejszymi/szybszymi do załatwienia oraz pozwala często na rzetelniejszy przekaz informacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Edgar Alexander dodano: 30 wrz 2015, 15:25

Jako, że nie mam praktycznie żadnego doświadczenia w pracowaniu w Photoshop'ie (a muszę teraz skupić się na nauce innego oprogramowania), postanowiłem na początek zwrócić się o pomoc do osób bardziej obeznanych z obsługiwań tego oprogramowania. Gdy sam chciałem się tym zająć, przez dwie godziny starałem się zmienić kolor włosów na głowie -_-.

Zdaję sobie sprawę, że rozpoczyna się okres studiów, wiele osób ma pracę i szkołę, więc nie potrzebuje nader skomplikowanego zamówienia. Chciałbym uzyskać mężczyznę o jasnej cerze i krótkich, jasnobrązowych włosach. Same włosy nie muszą się niczym różnić od fryzury Alain'a, czy Tranquil'a - wystarczy zmiana koloru. Fajnie, jeśli udałoby się uzyskać efekt podkrążonych oczu i skupionego spojrzenia. Oczy oczywiście zielone. Cera powinna być bardzo jasna.

Domyślam się, że zrobienie blizny na ręce nie wchodzi w rachubę ;)

Jeśli chodzi o szaty Jedi i ubrania cywilne, nie mam wielkich wymagań - chciałbym, aby szata była biała w całości, wyłączając czarne spodnie, buty i pasek. Ewentualnie z jakimiś szarymi elementami, ale to tylko jeśli nie będzie zajmowało dużo czasu w przygotowaniu.

W przypadku ubioru cywilnego (domyślam się, że się przyda), chciałbym coś inspirowanego zwykłym ziemskim ubiorem - czarna koszula, ciemnogranatowe spodnie i czarne buty.

Oczywiście wszystko w miarę możliwości.
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Elia dodano: 01 paź 2015, 10:49

Blizna jest do zrobienia. Inna sprawa, że w grze tej części modelu nie będzie prawie w ogóle widać. Kiedy Fender złoży wszystko, bez problemu dodam bliznę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Angar Makkaru dodano: 01 paź 2015, 17:18

Zawsze gdybyś chciał, to mogę ci zrobić unikalny model. Co prawda ze sklejek, ale jest tyle kombinacji, że na pewno wyjdzie z tego coś nowego. Wal do mnie na PW.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Angar Makkaru
Adept

Nick gracza: Fr4nsis

Postautor: Edgar Alexander dodano: 01 paź 2015, 17:23

Zawsze gdybyś chciał, to mogę ci zrobić unikalny model. Co prawda ze sklejek, ale jest tyle kombinacji, że na pewno wyjdzie z tego coś nowego. Wal do mnie na PW.

Spoko. Fenderus już powiedział, że to załatwi, więc nie ma problemu - ale dzięki za ofertę. Chyba powinienem to wcześniej napisać :D Na pewno się zgłoszę, jak będę potrzebował dodatkowego ubioru, czy specjalnego modelu ;)

Blizna jest do zrobienia. Inna sprawa, że w grze tej części modelu nie będzie prawie w ogóle widać. Kiedy Fender złoży wszystko, bez problemu dodam bliznę.

Jasne, dzięki. Wyślę ci w takim wypadku cały model później.

Dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Tanna Saarai dodano: 09 lis 2015, 21:19

Witam,
Mam praktycznie gotowy skin postaci. Potrzebuję jedynie dodać do niego płaszcz, typowy dla Jedi. Ergo, z innego modelu do mojego trzeba go dodać. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Angar Makkaru dodano: 09 lis 2015, 23:07

Nie ma problemu. Podeślij skin na PW a ja jutro ci go oddam.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Angar Makkaru
Adept

Nick gracza: Fr4nsis

Postautor: Falan dodano: 24 lut 2016, 23:05

Bry! Bardzo uprzejmie proszę o pomoc ze złożeniem skinu na wprowadzenie. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie. Mordka jak na avatarze, ubranie coś w okolicy tego (oczywiście wiem jak to jest ze skinami w jk3, chodzi o coś co wygląda podobnie, nie musi być *identyczne* :))
Obrazek
Nie tykałem się skinów od bóg wie kiedy.
Falan
Były członek

Postautor: Tanna Saarai dodano: 25 lut 2016, 8:53

Jakoś przypadkiem do tego siadłem i się robi... Znaczy, nie samo się robi... I właściwie to większość już zrobiłem... Będzie bardzo podobne ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Tamir dodano: 17 kwie 2016, 18:03

Po długiej chwili obecności na forum wypadałoby się odezwać.
Witam wszystkich użytkowników forum. :)

Czy ktoś z obecnych na forum póbował blenderować lub blenderuje modele glm?
Mam obecnie problem z wyeksportowaniem modelu z jedi outcast - chodzi o generała Acbara.
W zasadzie chciałem pożyczyć z tego modelu rączki do innego modelu Mon Calamari, mianowice:
Obrazek

Jeżeli ktoś ma jakieś wskazówki odnośnie edycji modeli z poprzedniej części jk, to byłbym wdzięczny za kilka porad dla nowicjusza, czy to w tym miejscu, czy jakąś inną drogą komunikacyjną. Ja tymczasem spróbuję przekopać dalej sieć w poszukiwaniu odpowiedzi na ten problem :D
Tamir

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 17 kwie 2016, 18:48

Ja tych rzeczy nie umiem robić, ale trochę się interesowałem jak to działa. Ogólnie to jak obsługujesz modele z Jedi Academy nic nie ma prawa się spieprzyć samo od tak.

Ale z modelami z Jedi Outcast jest dużo gorzej... bo widzisz, one działają na innym szkielecie. Tam jest inna ilość kości, tam są inne "łączenia" części ciała... Z nimi jest kupa problemów. Nie ma żadnego tutoriala na to jak to robić z tego co wiem, wiem, że by trzeba było... no po prostu szkielet zmieniać. Przestawiać połączenia, kości i tą całą resztę. Zdecydowanie lepiej Ci pójdzie poszukać elementów do wycinania i przeróbek w innych modelach na szkielecie Jedi Academy. Te z Jedi Outcast to jest coś strasznego... jakoś się je da zmieniać, ale chyba nikt u nas nie wie jak, no a od innego człowieka wiemy, że to jest trzy razy więcej roboty, niż przeszczepiać nawet 20 elementów na raz z różnych modeli na Jedi Academy. Szczerze mówiąc, to ja uważam, że trochę szkoda zachodu na coś takiego.

Jak chcesz różne inne wersje rękawów i budowy dłoni, jak są w tej typowej szacie Jedi (czyli jak tu http://szlakiem-jedi.pl/elia/rasy/cala.jpg) to ja mam tego dużo z różnych ras i mogę Ci poprzesyłać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Tamir dodano: 17 kwie 2016, 19:09

Hah! Czułem, że to w tę stronę idzie :D

Samymi dłońmi nie przejmuję się, ale chciałem zrobić coś zbliżonego wyglądem do tego:
Obrazek

Dlatego pomyślałem o metodzie Frankensteina :D
Główny problem to nie problem z eskportem, a importem modelu (przepraszam za błąd w poprzednim poście).
Tamir

Postautor: Alain Xeren dodano: 28 wrz 2016, 17:35

Cześć!

Potrzebowałbym pomocy jakiegoś grafika. Nie ma, pośpiechu, mogę dostać plik, na koniec października.

Czy znalazłaby się uprzejma osoba, która wejdzie do tekstury twarzy, w moim pliku skinu, alain.pk3, oraz wykona zmiany? : )

Aby ułatwić problem, wymienię wszystko.
1. Poprosiłbym o dodanie brzydkiego, oraz niezadbanego zarostu, na twarzy. Gęstszego, po stronie prawej.
2. Poprosiłbym o dodanie, przebarwień w 2-ch dowolnych, miejscach. Byłyby to przebarwienia, jak widoczne na ciele, po źle zagojonym siniaku.
3. Byłbym również wdzięczny, za niewielki szew, w okolicy czoła.

W pozostałych sprawach pomaga mi Angar. : )
Awatar użytkownika
Alain Xeren
Były członek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Kantyna