Persona non grata

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Persona non grata

Postautor: Kaiser dodano: 09 kwie 2014, 20:28

Zdecydowałem się złożyć podanie za kilka miesięcy. Będę w lepszej sytuacji życiowej i nastroju, teraz nie mam ochoty.

Chciałbym wiedzieć, czy są niezalecane do gry postacie. Nie chodzi mi o postacie schematyczne i nudne, z powielanymi wątkami, chodzi mi o charaktery tych postaci i ich cele. Rozumiem, że gracie Jedi i postać nie może być "zła".

Czy jest coś jeszcze?
Kaiser

Re: Persona non grata

Postautor: Siad Avidhal dodano: 09 kwie 2014, 20:52

Osobiście uważam, że samemu również można dużo pograć, jeżeli ma się koncept. Nie ma tutaj żadnych jakichś uszczuplających granic względem charakteru - po prostu aby była wciągająca w dialogi i... żywa. Może być w pewien sposób zła z obycia, a dobra z charakteru - może wręcz przeciwna. Najlepsze są postacie, które się rozwijają i nie tkwią w jednym, martwym punkcie (He). A GM jest od wzbogacania zabawy, a nie od jej stałego prowadzenia. Co do pytania gościa - to o ile dobrze je zrozumiałem, to odpowiedź znajdziesz tutaj: porady-rp-jk3-f139/kreacja-postaci-i-idea-rp-t1638.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Re: Persona non grata

Postautor: Kaiser dodano: 09 kwie 2014, 20:58

Dziękuję za wyjaśnienia, można zamknąć temat.
Kaiser

Wróć do Kantyna