Konkurs bannerowy

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Konkurs bannerowy

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 23 wrz 2016, 20:33

Forum Centrum-RP.eu, z którym nawiązałem małą współpracę reklamową chce umieścić w sidebarze banner reklamowy Szlakiem Jedi. Ma mieć wymiary 250x75px, czyli... straszliwie mało. Dlatego też ogłaszam konkurs bannerowy, którego zwycięzca wygra ogromną satysfakcję z publikacji swej pracy i świadomość, że to właśnie on przyczynił się do zwiększenia zainteresowania szlaczkowym forum. Udział wziąć może każdy, członkowie społeczności, kandydaci, wszyscy posiadający na forum konto. Prace oceniane będą przez ekspertów w dziedzinach wszelakich, czyli Barta, Fenderusa i mnie.

Jednocześnie pragnę przedstawić moją pracę konkursową, niech będzie dla Was drogowskazem... jak tego nie robić, bo raczej niczego tu nie wygram. Powodzenia!

Obrazek

Ukryte:
Obrazek
Namon-Dur Accar
Były członek

Re: Konkurs bannerowy

Postautor: Ayri Amira Tavik dodano: 23 wrz 2016, 23:18

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oryginały też na dropie: DROPBOX

Przykład jakby wyglądały na stronie...
Ukryte:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayri Amira Tavik
Adept

Nick gracza: Key

Postautor: Ayri Amira Tavik dodano: 24 wrz 2016, 22:28

Myślę że jest całkiem niezły, tylko litery mogłeś dać bardziej białe, troszkę mało widoczne są ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayri Amira Tavik
Adept

Postautor: Elia dodano: 25 wrz 2016, 12:57

To i ja dorzucę moją propozycję. W wersji z szarym i niebieskim (niebieska jest imo nieco ciekawsza):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Ayri Amira Tavik dodano: 25 wrz 2016, 13:17

No no, cud miód Elia ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayri Amira Tavik
Adept

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 30 wrz 2016, 20:33

Jednogłośną decyzją szanownego jury w składzie: Bart, Fenderus, Kelan zwyciężczynią konkursu została Elia! Prosimy więc o wersję pracy w pożądanym przez Centrum RP rozmiarze, czyli 250x75px. Większe prace przedstawione w temacie również bardzo się przydadzą, choćby jako sygnatury profili Szlakiem Jedi na innych forach tematycznych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem, a jeśli zorganizujemy kolejny... to może tym razem z nagrodami. Czy coś.
Obrazek
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Elia dodano: 03 paź 2016, 14:10

Houston, mamy problem. Zmiana rozmiarów jest trudniejsza, niż sądziłam i dosyć drastycznie wpłynie na wygląd bannera. Mój błąd, że nie doczytałam wytycznych w pierwszym poście. Banner trafił już na forum, jak widzę, i mogę dopasować go na tyle, na ile się da, do tych 75px wysokości - choć zdecydowanie lepiej mu będzie w obecnym rozmiarze. Jeśli Centrum RP nie ma nic przeciwko, może mógłby taki zostać? Jeśli nie, będę kombinować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 03 paź 2016, 14:22

Nie powinno to stanowić problemu, nawet w tej wielkości jest moim zdaniem bardziej czytelny niż sąsiadujący banner.
Obrazek
Namon-Dur Accar
Były członek

Wróć do Kantyna