Dwa lata Szlakiem Jedi

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Re: Dwa lata Szlakiem Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 22 gru 2016, 0:27

Czuję, że to co Fenderus napisał zupełnie mnie nie dotyczy, ale mimo wszystko mogę napisać, że się wzruszyłem.
Jest to tak szczere i prawdziwe, że chwyta za serce.
Ciesze się, że jestem w Szlakach.
Dziękuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Siad Avidhal dodano: 23 gru 2016, 22:17

Generalnie rzecz biorąc to długo się zastanawiałem co tu mógłbym napisać, układałem w głowie jak mógłbym wyrazić moje pozytywne emocje związane z wszystkim, co zostało tu zapisane. I generalnie zdecydowałem się skrócić planowany wylew do jednego zdania w fenderomowie XD

Fender kurwa stary uwielbiam Cię chłopie XD

Dużo nie muszę tłumaczyć. Odkąd tu przyszedłeś wpasowałeś się w Szlaki po prostu i-de-al-nie. Dlatego też zresztą bardzo szybko można było Cię określić kimś na zasadzie... Założyciela. (Wiesz o czym mówię XD) Zresztą sam o to wnioskowałem i zdania w życiu bym nie zmienił. Wniosłeś do tej organizacji tyle rzeczy nawet podświadomych dla nas, różnych aspektów patrzenia zarówno na samą grę, jak i na takie... proste, codzienne rzeczy, że mała głowa. Mam nadzieję, że za kolejne trzy lata będziemy mogli w tym samym temacie napisać posty pochodne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Elia dodano: 24 gru 2016, 11:44

Nie wyobrażam sobie Szlaczków bez Fendera. I nie wyobrażam sobie życia bez Szlaczków. Jesteś fantastyczną częścią naszej małej rodzinki. Dzięki, że zostałeś z nami przez te lata. Wniosłeś tu coś, czego wszyscy potrzebowaliśmy i uczysz nas bycia bardziej ludzkimi i otwartymi. Naprawdę zmieniłam się na lepsze dzięki Tobie, ale wiem, że jeszcze sporo "kuracji" przede mną :) Jesteś super!

Fender kurwa stary uwielbiam Cię chłopie XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Poprzednia

Wróć do Kantyna