Domo dla ślimaka

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.

Domo dla ślimaka

Postautor: Shorurra dodano: 24 gru 2018, 18:24

Jakiś czas temu, w bazie miały miejsce pewne wydarzenia o ogromnej wadze, w których brał udział Voliander i Revin, gdzie wszystkiemu przypatrywał się Prorok. O tej wielce istotnej misji nie ma mowy w żadnych zapiskach i nie ma żadnych nagrań. Nadszedł jednak czas, by sprawa ujrzała światło dzienne.
 Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce...

 Mistrz Voliander oraz młody Adept, Revin, wspólnymi siłami uratowali ślimaka błądzęcego po korytarzach metalowej konstrukcji, jaką była baza Jedi na Prakith, gdzie gdyby nie ich zdecydowane i sprawne działanie, owe stworzenie niewątpliwie spotkałoby niefortunny koniec pod stopami znacznie większych od siebie istot.
 Jakkolwiek nietrzeźwe było ciało Voliandera, tak światły i trzeźwy był jego umysł, który dojrzał jak niezwykle istotne było zapewnienie temu stworzeniu bezpieczeństwa, albowiem Moc chciała, by znalazł się w tym konkretnym miejscu, w tym specyficznym momencie, by zostać odnalezionym przez tą dwójkę użytkowników mocy i odnaleźć miejsce dla siebie. I tak oto zapewniono temu stworzeniu tymczasowy dom, którym był, na daną chwilę, średnich rozmiarów słoik. Słoik ten, będąc teraz kwaterą mieszkalną tego niedużego stworzenia został zabrany do jedynych zielonych terenów w pobliżu, gdzie żyły obecnie Eopie.
 W ten oto sposób, to pozornie nieistotne, ledwo zauważalne stworzenie znalazło swoją drogę do centrum operacji Jedi, gdzie miało kontynuować swoją przygodę. Być może tego właśnie chciał, stać się częścią czegoś większego niż on sam. Czas pokaże, jak dalej potoczy się historia tego odważnego ślimaczka...

Jako że Revin nie będzie mieć już możliwości sprawdzić postępów tego stworzenia, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak dalej potoczyła się jego historia? Czy ktoś zadbał o tego ślimaka? Może Voliander? Nie wybaczyłbym sobie, gdyby coś mu się przydarzyło, gdyby - olaboga - został zjedzony przez Eopie lub przez kogoś zdeptany.
Shorurra
Były członek
 
Posty: 68
Rejestracja: 14 paź 2015, 16:50

Re: Domo dla ślimaka

Postautor: Tanna Saarai dodano: 24 gru 2018, 18:45

Pierwsze słyszę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi
 
Posty: 846
Rejestracja: 08 kwie 2010, 9:47
Nick gracza: Binol

Re: Domo dla ślimaka

Postautor: Shorurra dodano: 24 gru 2018, 19:04

Voliander pewnie się nie pochwalił. To by znaczyło, że czarno się ten scenariusz maluje.
Shorurra
Były członek
 
Posty: 68
Rejestracja: 14 paź 2015, 16:50

Re: Domo dla ślimaka

Postautor: Nana dodano: 25 gru 2018, 3:11

mniam
Awatar użytkownika
Nana
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:14

Re: Domo dla ślimaka

Postautor: Shorurra dodano: 25 gru 2018, 12:34

Nana pisze:mniam


Obrazek
Shorurra
Były członek
 
Posty: 68
Rejestracja: 14 paź 2015, 16:50


Wróć do Kantyna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość