Sieć wewnętrzna

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Elia dodano: 22 sie 2020, 0:21

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Yabol Opa
Współrzędne planetarne: M-9
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 20.08.20
Priorytet: średni

Kod: Zaznacz cały
Opuściłyśmy psycholand. Powrót trochę zajmie. Jest dobrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Fell Mohrgan dodano: 24 sie 2020, 0:16

Obrazek
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: D-6
Nadawca: Padawan Fell Mohrgan

Data wydarzenia: 23.08.20
Priorytet: wysoki

Wracam właśnie z wyprawy do Drand, gdzie poleciałem odebrać dezintegrator tego Chissa psychopatrioty. Trochę śmiesznych rozmów i zabawnych zderzeń z realiami Hakassi, których wam oszczędzę. Policja dalej jest w jednym wielkim piekle, wokół Jedi powstają coraz głupsze mity, policja zatrudnia coraz więcej fachowców i coraz więcej debili.

Przy tej okazji zabrałem z bazy trochę zbędnego szmelcu, jak broń bez modułu ogłuszającego, przynajmniej w tej kategorii w której coś już mamy. Jak jest tylko jeden ciężki karabin bez ogłuszacza to lepszy taki niż żaden. Odsprzedałem ten szajs bagieciarni, która skupuje róznego rodzaju broń-znajdźki. Nie wiem co potem robią z tymi gnatami, co mnie to.

W drodze dowalił mnie jeden najmita. Rysopis zgadza się z facetem, z którym starły się Padawanki Valo i Deron. Ledwo wyszedłem z tego szajsu z życiem. Zarobiłem niezły łomot i zarobiłbym jeszcze większy, gdybym próbował normalnej walki, ale szybko skupiłem się na zwiewaniu i trzymaniu od faceta jak najdalej. Miał połowę kopa tego YVH-1 z ruin, ale na YVH miałem rozplanowaną pułapkę, na tego kutafona nie. Zaciukałby mnie tam gdyby nie sporo pomyślunku i ryzykownych manewrów z mojej strony, które pozwoliły mi zwiać.

Odzywam się z hotelu na zadupiu nad jeziorem, który wynająłem na jedną nockę odleżeć, bo za bardzo mnie boli na jazdę. Wrócę do bazy nad ranem...
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Padawan

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 24 sie 2020, 22:57

Obrazek
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Khad Llyn'han

Data wydarzenia: 24.08.20

Wyruszyłem w podróż na Yabol Opa, po odebraniu połączenia od Mistyk Elii. Lecę po Mistrza Barta - nie wiem co z misją, nie wiem nic poza tym. Lecę odebrać Mistrza z planety i wracam. Zabrałem myśliwiec Lorda Kaana.
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Alora Valo dodano: 28 sie 2020, 12:43

Obrazek
Sektor: -
Planeta: Hakkasi
Nadawca: Uczeń Jedi Alora Valo

Data wydarzenia: 27.07.20
Priorytet: niski

Wieczorem przybyli do nas komornicy w sprawie długu Hope Novastar o wysokości ponad dwudziestu tysięcy kredytów. Tego samego dnia SDK uświadomiły mnie, że ona nie zniknęła. Wciąż tu mieszka. Zgodnie z prośbą przekazuję, że otrzymała list z wezwaniem do sądu na rozprawę, z racji drugiego miesiąca zalegania ze spłatą i brakiem jakiegokolwiek kontaktu.

Hope, masz tydzień, żeby to załatwić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Arelle Deron dodano: 03 wrz 2020, 9:25

Obrazek
Nadawca: Padawan Arelle Deron

Data wydarzenia: 01.09.20

[[Wiadomość szyfrowana, dostępna w bibliotece]]

Bis, Sith i paranoja, więc pozwoliłam sobie na dodatkowe zabezpieczenie.
Zadzwonił do nas współpracownik drużyny Bisa, który kiedyś miał za zadanie zabicie krabów, a później poinformował Mistrzynię o panice Klona po uwolnieniu Thona.
Był bardzo zdenerwowany. Mówił, że Bis przestał być aktywny, a jego współpracownicy twierdzą, że chociaż ktoś dopadł szefa, to jego mózg wciąż służy wspólnej sprawie.  Rodianin i Boltruinian przyznali, że biznes powoli staje znów na nogach, więc zbliża się czas zapłaty za usługi. Mają niedługo wezwać mężczyznę na spotkanie w celu uregulowania płatności.  Mistrzyni jako pierwsza zaproponowała naszą obecność na miejscu, a mężczyzna natychmiast podłapał temat. Chciał od razu dograć szczegóły i prosił byśmy go nie wystawili. Ma dać nam znać, kiedy tylko ustalą czas i miejsce spotkania.

Nie jest to w żadnym razie pewne, ale musimy liczyć się z tym, że ludzie Bisa wiedzą o jego kontaktach z nami. Poza tym, Sith ma wciąż troje (albo i czworo – o Grimie wciąż ani słychu) Nexu.

Druga sprawa również dotyczy tematów okołosithowych. Zaidowi przypomniało się nagle coś o wycieczce Sitha na Morcanth, planetę z wieloma księżycami w Nieznanych Rejonach, oraz o istotach ją zamieszkujących (rysunek poniżej). Mistrzyni chce zbadać ten trop.

Ukryte:
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Ashtar Tey dodano: 03 wrz 2020, 15:00

Obrazek
Nadawca: Rycerz Jedi Ashtar Tey

Data wydarzenia: 03.09.20

W-w-wczoraj doszło do kolejny atak Thon, tym ra-razem pod postać małe dziecko A-aqualish. Z począ-czątek jedynie pojawił się przede mną i Al-alora, by zbli-zbliżać się pod postać woda. Po za-zamknięciu go w garaż i otwarciu drzwi wy-wyjściowe przez dłuższa chwila było sp-spokój. N-neil powiedział je-jednak, że woda w toaleta jest zła i za-zaraz potem zaczęły wahania napięcia, bły-błyskanie świateł, wa-wariowanie drzwi. Wszystkie droid za-zaczęły krzyczeć przez ko-komunikator, że trzeba wyłączyć generator. Ra-razem z Alora i Zayne ze-zeszliśmy do podziemi by zo-zobaczyć, co dzieje.

Wo-wo-woda chłodzą-dząca generator by-była dziwna i zde-zdecydowanie pod wpływ Thon, choć nie do ko-końca wiadomo, co chciał zro-zrobić. Ja i Alora trzy-trzymali drzwi do reaktor, a Za-zayne podjął awaryjne wy-wyłączenie, co przy-przypłacić zmiażdżenie stopa, gdy u-u-uciekał przed Thon. Udało nam się wy-wy-wydostać z sali generator i po-podziemie przez awa-awaryjny szyb w winda prowadzący do garaż.

A-a-alora zajęła się opa-opatrzenie Zayne, a ja stałem na warta. Po kilku godziny wsz-wszystko ucichło i SDK zgłosił, że jezioro wró-wróciło do norma. W cały bu-budynek nie ma prąd i nic nie działa, trze-trzeba uruchomić z powrót reaktor, ale niech ktoś wcze-wcześniej sprawdzi, czy z nim wszy-wszystko w porządek i czy bezpieczne.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Khad Llyn'han dodano: 03 wrz 2020, 16:12

Obrazek
Nadawca: Padawan Khad Llyn'han

Data wydarzenia: 01.09.20

Pan Huru, Advozse, który u nas przebywał po atakach najemników Bisa, opuścił placówkę. Zostawił nam dyski z badaniami Tasira na temat krabów, może będzie na nich coś użytecznego. Proszę mi wybaczyć opóźnienie, ale po ostatnich dwóch dniach tęgiego łomotu mi wyleciało z głowy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Awatar użytkownika
Khad Llyn'han
Padawan

Nick gracza: Violet

Postautor: Arelle Deron dodano: 04 wrz 2020, 16:48

Obrazek

Data wydarzenia: 04.09.20

Jak pewnie zauważyliście, reaktor działa. Alora dostała się do kontrolek wycinając otwór w szybie i bez problemów włączyła urządzenie. SDK wróciły na patrole i do skanowania budynku po 34 godzinach przerwy.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Alora Valo dodano: 10 wrz 2020, 23:41

Obrazek
Sektor: -
Planeta: Hakkasi
Nadawca: Uczeń Jedi Alora Valo

Data wydarzenia: 11.09.20

Odradzam otwieranie wrót prowadzących do hangaru. Horda małych krabów próbuje dostać się do środka. Wniosłam jednego z nich, by przekonać się czego tu szukają. Mały krabik doprowadził mnie prosto do naszego kantynowego imperium. To mogą być ich młode, a pojednanie w kantynie może skończyć się niekontrolowanym, drastycznym rozrostem populacji na terenie placówki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Arelle Deron dodano: 10 wrz 2020, 23:55

Obrazek

Data wydarzenia: 10.09.20

Trzy krótkie informacje. Raz, byłam dziś w Birell zdeponować protezy po Violet i Rilli. Dostałam już informację zwrotną. Przelew będzie w przeciągu tygodnia. Dwa, również w Birell odebrałam też zamówione leki, które ułożyłam w szufladach w ambulatorium. I, najważniejsze, trzy -Grim jest już bezpieczny w szpitalu Sojuszu. Został porzucony na jakimś górniczym księżycu na Zewnętrznych Rubieżach. Jest w śpiączce w ciężkim stanie po zestrzeleniu, ale żyje i jest pod dobrą opieką, więc czekamy na pomyślne informacje ze szpitala i kontakt z Sithem w sprawie kolejnego szantażu.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Padawan

Postautor: Besha'laet'aune dodano: 18 wrz 2020, 17:23

Obrazek
Nadawca: Adept Besha'laet'aune

Data wydarzenia: 16.09.20

Szanowni uczniowie i mentorzy,

Do bazy przyszła przesyłka w postaci nowego akumulatora dla zdalniaka, zapewne MD-01 zgaduję. Złożyłem paczkę bezpiecznie w zbrojowni. Chętnie sam wymieniłbym akumulator, ale nie znam się w żadnym stopniu na rzeczach większych niż wymiana baterii w cyfronotesie. Osobę kompetentną proszę uniżenie o zainteresowanie, ponoć to tylko kilka minut pracy, która pomoże droidowi nadwyrężonemu przez miesiące patroli ruin.

Wasz uniżony Adept,
Besha'laet'aune
Awatar użytkownika
Besha'laet'aune
Adept

Postautor: Fell Mohrgan dodano: 20 wrz 2020, 16:59

Obrazek
Nadawca: Padawan Fell Mohrgan

Data wydarzenia: 29.08.20 | 20.09.20

Jakiś dłuższy czas temu zebrałem trzy materiały DNA do porównania.
1) Profil DNA zapisany w bazie przy przyjęciu Tanny na Adepta.
2) Losowe włosy panny Adasci z kwatery Mistrzyni Vile, gdzie ta spała.
3) Kawałek tkanki Tanny z celi.

Porozumiałem się z jedną ekipą badawczą z wojska Ord Trasi vel Hakassi, aby zbadali to dla nas, nie będę wnikał w detale, bo szkoda Waszego czasu. Chciałem sprawdzić po pierwsze związki Tanny z genetyką Arkanian, po drugie z samą linią genetyczną Adasci, a po trzecie, czy nie mutowali jej od czasu gdy od nas odleciała na ten psycholand.

Nie ma sensu bym robił przekład nagrania na nowe nagranie. Załączam kopię wiadomości zwrotnej z wynikami.

Chyba możemy już tylko wykonać detaliczne badania fizyczne samej Tanny jak się złapie okazję. Adasci. Czy jak mówić o... tym czymś.

Obrazek
Kanał: Prywatny

Data nadania: 20.09.32ABY
Nadawca: Tilla Mauryn - sekretariat Zespół ds. Inżynierii Genetycznej z wojska Ord Trasi
Odbiorca: Fell Mohrgan

L. dz. 63721231/46Ord Trasi 18.09.32ABY
Dot. Zlecenie prywatne

Raport wyniku badań genetycznych obiektu HS/2317-669

Osoba zlecająca: Pan Fell Mohrgan
Miejsce wykonania badań: Zespół ds. Inżynierii Genetycznej z wojska Ord Trasi
Rodzaj badań: Ustalenie pokrewieństwa biologicznego, lub powstałych możliwych zmian w genomie od czasu ostatniego pobrania materiału genetycznego.

Metoda badawcza:
Do przeprowadzenia badania układów STR pobrano próby materiału genetycznego z probówki zawierającej roztwór uzyskany w wyniku przetworzenia otrzymanego owłosienia osadzonego w naskórku skóry głowy pacjentki. W celu amplifikacji fragmentów DNA zastosowano kit rządowej produkcji „TrasiPlex TezauSystem”. Do frakcjonowania układów STR zastosowano metodę elektroforezy kapilarnej z wykorzystaniem sekwenatora HTO Genetics 450010 na podstawie porównania z drabinką alleliczną. Badanie zostało przeprowadzone w pełnej zgodzie z przyjętymi przez laboratorium procedurami. W kolejnych etapach badania zastosowano środki jednorazowego użytku, odpowiednie odczynniki, oraz sprzęt odpowiednio zabezpieczony przed kontaminacją obcym DNA. Przy etapie izolacji DNA i prowadzeniu reakcji PCR uzyskało kontrolę z wynikiem prawidłowym.

Interpretacja wyniku testu DNA:
Po porównaniu markerów genetycznych z bieżąco pobranych wymazów, oraz próbek dostarczonych przez osobę zlecającą, zarchiwizowanych samodzielnie przez podmiot prywatny, we wszystkich analizowanych markerach stwierdzono zgodność pomiędzy profilem DNA uzyskanym z dostarczonych archiwalnych próbek, a profilem DNA uzyskanym na podstawie przetworzenia włosów naskórka skóry głowy pacjentki. Prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z tą samą istotą humanoidalną po porównaniu zgodności próbek, wynosi powyżej 99.999%, w związku z czym tożsamość osoby badanej została niemalże niezaprzeczalnie potwierdzona.

Dalsza analiza pobranych próbek wykazała, że pacjentka nie jest typowym przedstawicielem swojej rasy. Baza porównawcza materiału genetycznego przedstawicieli Arkanian przechowywanego w siedzibie Zespółu ds. Inżynierii Genetycznej z wojska Ord Trasi, nie jest wystarczająca, aby móc wysuwać jakiekolwiek śmielsze wnioski, jednakże analiza konfrontatywna potwierdziła obecność wielu genów typowych dla gatunku arkaniańskiego – co mogłoby wskazywać, że jedno z rodziców było przedstawicielem owej kultury, co czyniłoby obiekt HS/2317-669 swoistą, niespotykaną hybrydą biorąc pod uwagę fakt jak rzadko mieszkańcy Arkanii wybierają na swych partnerów kogoś spoza ścisłego kręgu własnej cywilizacji.

Finalne badanie porównawcze wyników prezentowanych na podstawie markerów genetycznych HS/2317-669, a osobną próbą uzyskaną z włosa osadzonego w naskórku skóry głowy (należącego do domniemanie spokrewnionej osoby z pacjentką), dostarczoną przez prywatnego zleceniodawcę, wskazuje na bardzo niejasne i możliwe nieprawidłowe wyniki, które wymagają weryfikacji. Wszelakie wątpliwości, oraz możliwe błędy w postawionej hipotezie mają źródło w braku zdolności wyznaczenia norm genetycznych dla populacji przedstawicieli gatunku Arkanian, ze względu na niedostateczną ilość próbek obecnych w bazie porównawczej Zespółu ds. Inżynierii Genetycznej z wojska Ord Trasi, jak zostało już wymienione wyżej.

Interpretacja wyników jest więc okraszona dużym prawdopodobieństwem wystąpienia błędu pomiaru. Mając te kwestie na uwadze, ustalono co następuje. Profile genetyczne obu pacjentek są bardzo zbliżone, nie dają jednak pewności co do stwierdzenia precyzyjnego stopnia pokrewieństwa. Równie prawdopodobny jest zbieg okoliczności, że obie jednostki pochodzą z niewielkiej populacji rozwijanej i kultywowanej na tym samym obszarze planety Arkanii. Możliwym jest też fakt, że genom zaprezentowany z markerów hybrydy HS/2317-669 został sztucznie zmodyfikowany, aby przypominać strukturę DNA swego „siostrzanego” odpowiednika z jakiegoś powodu. Po przeanalizowaniu bieżących wyników, oraz uzyskanych danych, żadna z hipotez nie jest możliwa do jednoznacznego i przeświadczonego wykluczenia.

Opracowanie:
Aynze Ergeev
Autoryzacja:
Jalyk Zaweb

Wyświetl adnotację OOC
autor tekstu nr. 2 - Zayne
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Padawan

Postautor: Edgar Alexander dodano: 27 wrz 2020, 14:54

Obrazek
Nadawca: Uczeń Jedi Edgar Alexander

Data wydarzenia: 27.09.20

Kilka nowości - wczorajszego wieczoru spotkałem się z agentem z Dremulae i jego eskortą. Przyjechali z informacjami dotyczącymi fabryki na Kessel, która może być źródłem YVH Sitha. Streszczę rozmowę w kilku punktach:
1. Kessel znajduje się pod jurysdykcją dowództwa ze Środkowych Rubieży, a dokładnie z centrali czwartej. O sytuacji Kessel nie wiedzą w sumie nic, planeta jest opuszczona. Wiadomo jednakże, że przed jej opuszczeniem wszelakie vongowe siły zostały doszczętnie wybite. Samych danych o fabryce nie ma, była wykonana przez pracowników Carlissiana.
2. Żołnierze stamtąd nie cierpią Jedi po kiepskich doświadczeniach, stąd współpraca z nimi musi być dobrze przygotowana i przemyślana.
3. Wśród żołnierzy rozeszły się opowieści o bitwie na Kessel z udziałem rycerza Gluppora i Fenderusa. To jedyna renoma, jaką u nich możemy mieć. O sytuacji w Jądrze i na Onderonie nie mają pojęcia.
4. Zasugerowałem wysłanie rycerza Avidhala jako najlepszy materiał na tego typu kontakt. Będzie potrzebować co najmniej jednego towarzysza, najlepiej w jego gestii będzie określić, kogo chce ze sobą zabrać - Alorę, czy innego rycerza. Doświadczenie z wojskiem, wysokie zdolności bojowe, renoma na kilku systemach czynią go najłatwiejszego do zareklamowania i najbardziej efektywnego do takiej akcji.
5. Nie wiemy z czym możemy się mierzyć. Sith może mieć tam YVH i Umbaran, ale po Alpherides nie jest niemożliwe, że będą korzystali z dovin basala albo innych vongowych tworów, może nawet z wojowników samych w sobie. Stąd wojsko musi przygotować się do wojny totalnej i prawdziwego oblężenia, aby odzyskać fabrykę.
6. Pełne zniszczenie fabryki nie jest preferowane, ze względu na obecność wielu wartościowych materiałów, danych i techniki. Odpada jednak frontalny szturm armii, wojsko się na to nie posunie. Musimy przejąć większość operacji na własne barki.
7. Zaproponowałem działanie infiltracyjne z użyciem generatorów pola maskującego. Do tego przydatny byłby droid Kaana, ale obecnie nie działa, wymaga naprawy.
8. Sith i jego ekipa pewnie wysadzą bazę w razie porażki, ale wykazali się gotowi brać zakładników dotychczas. Daje nam to pewne okno na obezwładnienie ich bez ryzyka wybuchu bomby nuklearnej w środku walki.
9. Pan oficer mówił o konieczności zapewnienia przynajmniej eskadry bombowców do zajęcia się dovin basalem, promu medycznego do ewakuacji Jedi i oddziału komandosów jako eskorty. Będzie bardzo ciężko namówić do tego tamtejsze dowództwo, stąd musimy mieć naprawdę dobry plan.
10. Zaproponowałem przesłanie agenturze danych o środkach jakie Sith może posiadać, biorąc pod uwagę pożyczone przez sobowtóra pieniądze, skradzioną przez nich bactę oraz zakupione statki. Na ich podstawie można przygotować podstawowe ramy dotyczące tego ile YVH mogli wyprodukować, a z tym z jakimi środkami możemy się mierzyć na Kessel.
11. Przepływ informacji między szczeblami wojska będzie trwać. Mamy za pewne przynajmniej kilka tygodni od wysłania wiadomości na przygotowanie planu operacji.

Nie mamy tu komfortu działania na własnym terenie, to będzie wejście w paszczę rancora. Trzeba nam wykopać wszystkie informacje dotyczące tej fabryki z raportów by stworzyć jakiś sensowny jej model. Z czego się składa, jakie mogą być jej słabe punkty, jak można się do niej dostać, jak zamierzamy ją przejąć gdy się już tam dostaniemy. Wszystko musi być spięte jeszcze bardziej, niż podczas wymiany na Kalist, bo Sith na pewno się nas tam spodziewa od długiego czasu.

Dostałem 2 tygodnie na odpowiedzenie panu agentowi co do droida Kaana. Podjąłem się napraw maszyny, ale te uszkodzenia są gigantyczne i raczej samemu im nie podołam, aczkolwiek robię, co mogę. Będę informował na bieżąco o postępie wysiłków.

Przy okazji tej dyskusji podniosłem temat Umbary. To drugie z potencjalnych źródeł wsparcia dla Sitha. Któreś z nas musi polecieć tam i odkryć, co i kiedy on tam rzeczywiście zrobił. Być może z odpowiednimi dowodami na jego kolaborację z Vongami i potencjalnie na nieszczerość jego współpracy z Umbaranami uda nam się wbić szpilę w ich sojusz. Chętnie bym tam się wybrał.... ale pewnie będę rozpoznawalny, a do tego nie jestem najlepszym negocjatorem. Przydałby się tam ktoś naprawdę uzdolniony pod względem negocjatorskim. Chętnych proszę o kontakt, z chęcią wyjaśnię jakiekolwiek wątpliwości.

Inna rzecz o jakiej pomyślałem - imię Sitha pojawiło się w naszych zapiskach już kilkukrotnie... Nie ma nic złego w używaniu go w codziennych interakcjach, ale chciałbym zasugerować, żeby nie korzystać z niego w kontaktach z nim i jego sojusznikami - także gangsterką. Ani on, ani Edgar-bis nie chcieli ujawnić nam swoich imion i tak jak to może być czysta potrzeba anonimowości, być może jego imię pozwoli nam w jakiś sposób dowiedzieć się czegoś o nim w przyszłości, od jakiejś trzeciej strony. Lepiej tego nie ujawniać, szczególnie, że im mniej myśli że wiemy, tym lepiej dla nas.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Edgar Alexander dodano: 28 wrz 2020, 9:44

Obrazek
Nadawca: Uczeń Jedi Edgar Alexander

Data wydarzenia: 28.09.20

Do bazy przyleciał przedstawiciel biura gubernatora. ISK - stacja, którą próbowały zinfiltrować Alora i Arelle - wypuściło reportaż dotyczący wydarzeń na Kalist. Okazało się, że myśliwce TIE/ad które eskortowały rycerzy i Khada na Kalist pochodziły ze stoczni Ord Trasi i posiadały pewne wyjątkowe dla tych stoczni sygnatury i elementy konstrukcji. Na ich podstawie rozpoznano myśliwce jako należące do floty Ord Trasi, a zatem do obecnego Hakassi. Rząd natychmiast rozpoczął przygotowywanie jakiejś odpowiedzi prasowej. Jest jednak dodatkowy problem, bo ISK zapowiedziało ujawnienie nowego reportażu zawierającego nowe informacje. Reportaż ISK nie zawierał zbyt wielu rzetelnych dowodów obecności Jedi poza kiepskimi ujęciami z nagrań, więc jest prawdopodobne, że ten nowy będzie dotyczyć właśnie nas. Zaproponowałem, że z pomocą rządu wydamy oświadczenie, w którym opowiemy o niebezpiecznej grupie podszywającej się pod Jedi. Możemy podciągnąć pod grupę Edgara-bis i Sitha kradzież naszego sprzętu (nieokreślone, ale można podciągnąć pod to miecz świetlny) oraz próbę infiltrowania organizacji rządowych i niektórych zamożnych organizacji prywatnych (udokumentowane prawnie po podszywaniu się pode mnie na Odik i w bankach w różnych systemach). Nie jest to idealna ochrona, ale pozwoli zbić oskarżenia względem nas, a do tego nie jest bezpośrednio powiązane ze sprawą. Cokolwiek jednak zrobimy, trzeba to zrobić szybko aby uprzedzić ISK.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 01 paź 2020, 20:10

Obrazek
Nadawca: Rycerz Jedi Zosh Slorkan

Data wydarzenia: 01.10.20

Do wszystkich mistrzów i uczniów, garść ogłoszeń.

Po pierwsze zająłem się sugerowanym przez Mistrzynię Elię Vile załatwieniem sprawy utraconej skrzyni z neuranium, kontaktując się z WSK. Nie obyło się bez serii wyzwisk i pośmiewiska z nas, ale też bez agresji i problemów. Stosunek WSK można podsumować jako: coś zgubiliście, to za to płaćcie i cieszcie się, że to nie był unikat, ale unikatu i tak byśmy takim (...) nie wynajęli. Zapraszam do wpłacenia na konto WSK 137 545 kredytów, tyle jesteśmy winni za stratę kontenera.

Po drugie zająłem się z Padawanem Denarskiem wykończeniem napraw droida naszego mistycznego dawnego "przewodnika", jak to ładnie ktoś nazywa. Niestety większość elementów jest utracona i nie do naprawy:
- Moduł kamuflujący tej jednostki był raczej bardzo podstawowy i prosty, a jednocześnie paskudnie spersonalizowany i skomplikowany w budowie. Tanie elementy, ale montaż nie z tej ziemi, niestety widać tutaj rękę Gwiezdnej Kuźni, dla której kwestia detaliczności i precyzji nie miała znaczenia, a koszt materiałów już tak. Nie da się naprawić, nie da się zbudować nowego. Cała konstrukcja jest ekstremalnie ciasna i zminiaturyzowana, każdy element ekstremalnie dopasowany... a powody czemu są w pracy Rycerza Siada Avidhala złożonej z analiz Mistrzyni Elii Vile, zapraszam do zapoznania.
- Duża część sensorów jest trwale zniszczona i nie do wymiany z powodu tej samej zasady. Mimo to, ogólnie droid widzi i słyszy, ale jego możliwości są ograniczone.
- Pancerz stracił swoje niesamowite właściwości z powodu utraty jego wielkich płatów i zrośnięcia się w wypaczony sposób, ale droid wciąż jest niesamowicie odporny, a do tego większość części nadal ma kilka wersji zastępczych utkanych w tą niesamowitą, dziwaczną sieć. Swoją drogą, autor stworzył coś genialnego w niesamowitym połączeniu prymitywizmu z wyrafinowaniem...
- Jak wyżej: próby dodawania jakichkolwiek elementów od siebie, zastępowania spersonalizowanego sensora jakimś własnym i próby "dopasowania" można z góry uznać za działanie skończonego biedaka umysłowego. Wykluczone i nie do zrobienia.
- Wszystko inne zostało naprawione. Zachowanie droida w żaden sposób się nie zmienia, ale to raczej dla nikogo nie jest żadne zaskoczenie. Chyba każdy się dawno domyślił że wygadywanie głupot to kwestia uszkodzenia oprogramowania.

Po trzecie przygotowałem mapy mogące służyć do dotarcia na tajemniczy świat Marcanth z opowieści tego nieszczęsnego Aqualisha. Za bezpieczeństwo dróg nie mogę ręczyć, za jakość drogi tym bardziej.

Pozdrawiam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Informacje