Sieć wewnętrzna

Re: Sieć wewnętrzna

Postautor: Tanna Saarai dodano: 22 mar 2018, 17:48

Obrazek
Kanał: Zamknięty, sieci wewnętrznej
Sektor: 5
Planeta: Prakith
Współrzędne planetarne: F-13
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 22.03.18
Priorytet: wysoki

Kod: Zaznacz cały
Wszystkie myśliwce zostały wypompowane z paliwa, które teraz zasila nasz generator. Potrwa to jeszcze tylko pięć dni, gdy skończy się nam ono całkowicie. Zatem jeśli ktoś ma możliwość skontaktowania się z Panem Nokitem, w jakikolwiek sposób, niech zrobi to niezwłocznie i zamówi minimum 700 litrów paliwa do generatora. HDR poda rodzaj poprzednio używanego przez nas paliwa.
Moja holodata powoli już długo nie pociągnie, więc przełączyłam ją w tryb maksymalnego oszczędzania energii. Stąd zmuszona jestem korzystać jedynie z wiadomości tekstowych i nie mogę się tym zająć. Jeśli ktoś posiada mniej rozładowane urządzenie, bardzo proszę...
Transport od Pani Danadris niestety jeszcze nie dotarł i musimy liczyć się z tym, iż może nie dotrze prędko.

Skontaktował się również z nami Explorator. Zmierza nad Prakith. Otrzymają ode mnie nasze mapy, jeżeli już ich nie posiadają od Namona, a Yammosk wyliczy im najlepszą trasę nadprzestrzenną. A to z powodu, iż tunel wylotowy na Trasie Byss został w bliżej niesprecyzowany sposób zaatakowany; nie wiemy dokładnie co się stało, ale komunikat od Sojuszu był jasny - "Nie opuszczać Głębokiego Jądra"... Brzmi bardzo niepokojąco.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Tanna Saarai dodano: 23 mar 2018, 0:36

Obrazek
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 23.03.18

Otrzymaliśmy paliwo od Pani Danadris. Zostało już zatankowane do generatora. Namon otrzymał również 500 kredytów zwrotu zaliczki za kanister, w którym owe do nas dotarło. Zatem ponownie mamy zasilanie w bazie.

Zamówiłam również dodatkowo 476 litrów, które przeznaczymy na zatankowanie naszych opróżnionych myśliwców. Kosztowało nas to sporo... Powinno dotrzeć w ciągu doby od zatwierdzenia przelewu. Z góry proszę osobę odbierającą o zatankowanie naszych pojazdów do pełna. Ewentualną nadwyżkę można składować w magazynie w zabezpieczonym kanistrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Alora Valo dodano: 23 mar 2018, 20:24

Obrazek
Nadawca: Padawan Alora Valo

Data wydarzenia: 19.03.18
Priorytet: niski

Skontaktował się ze mną ostatnio kapral Maddurin, łącznościowiec ze sztabu na Dremulae. Przyniósł ze sobą niepokojące wieści - zaczęło się oblężenie Głębokiego Jądra. Stracili kontakt z dużą ilością jednostek na terenie Jądra. Łączność poza granice Jądra jest znacznie utrudniona, od dwóch tygodni nie udało się im skontaktować ze sztabem na Dac. Przypuszczają, że Mon Calamari może znajdować się aktualnie pod oblężeniem sił Yuuzhan Vong.

Przekazał jednak też kilka dobrych wiadomości. Siły Ord Trasi wysłały do nich informację o tym, że zmierzają do Głębokiego Jądra. Nie wiadomo jednak kiedy, ani czy w ogóle uda im się dotrzeć na czas. Wywiad również przekazał wiadomość, że "Księżyc jest w gotowości." Ostatecznie zaś dowiedziałam się, że Sojusz nawiązał współpracę z siłami Cristophsis co do "zagłuszacza Yammosków." Wspólnie, z pomocą naszych danych udało się im stworzyć i przetestować pierwsze urządzenie. Wykorzystane zostało w potyczce nad Cambrią i doprowadziło do oszałamiającego zwycięstwa sił Sojuszu. To wciąż jednak niewielka przewaga biorąc pod uwagę całość skali, ale dobrze, że z dnia na dzień wygląda na to, że nasze szanse rosną.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Nick gracza: Oem

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 23 mar 2018, 21:12

Obrazek
Nadawca: Padawan Namon-Dur Accar

Data wydarzenia: 23.03.18

W nocy placówkę odwiedził... ktoś. Prawdopodobnie łowca nagród. Ominął otaczające budynek pole minowe dzięki plecakowi rakietowemu, najwidoczniej doskonale wiedząc gdzie znajdują się miny i pułapki. Po otwarciu drzwi uparcie nalegał na wylegitymowanie się i nie reagował na zapowiedź wezwania operatorów WSK. By upewnić go, że nie jestem "upadłym Jedi zasługującym na włożenie blastera w usta" okazałem mu swój wojskowy identyfikator, karabin T-21, mundur majora Leeckena i pozyskaną dzięki uprzejmości WSK legitymację jakiegoś kadeta z lokalnej akademii wojskowej. Dopiero to wszystko wystarczyło. Nasz gość stwierdził, że nie skorzysta jednak ze swego supertajnego planu stworzonego na wypadek spotkania z Jedi i odleciał. Bez opieki agencji i WSK możemy spodziewać się kolejnych takich wizyt. Zapewne nie zawsze będą kończyły się tak pokojowo.
Obrazek
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 08 kwie 2018, 13:52

Obrazek
Współrzędne planetarne: F-15
Nadawca: Rycerz Jedi Fenderus
Data wydarzenia: 07.04.18

Eh... moja pierwsza wiadomość tutaj od kilku miesięcy... i niezbyt przyjemna...

Ashara Danadris i jej załoga nie żyją. Zostali zaatakowani przez ludzi... nie, przez pieprzone bydło Khsatsa Choki gdzieś w kosmosie. Dostaliśmy transmisję, którą zaczęła do nas nagrywać przed atakiem... Vongowie wykonali abordaż statku, ja, Mistrzyni Elia i Rycerz Ezequiel widzieliśmy na własne oczy jak ją bez litości rozpłatali "bo tak"... Nagrywała do nas wiadomość w sprawie paliwa chwilę przed tym atakiem.

Ktoś mi jeszcze chce mówić coś na temat tego, że nie zasługują na śmierć? Bydło, co napada na statek cywilny i morduje ludzi bez żadnego powodu i bez litości zabija wszystkich... nie obchodzi mnie jakie wierzenia im wcisnęli, jaką propagandę, nic tego nie może tłumaczyć i tyle. Mniejsza... to nie na transmisję...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Edgar Alexander dodano: 09 kwie 2018, 11:12

Obrazek
Nadawca: Padawan Edgar Alexander

Data wydarzenia: 08.04.18

Drobny komunikat od Inkwizytora Barta - testy medyczne na majorze Leecken'ie wskazują na ciężkie uszkodzenia neurologiczne, będące skutkiem ciężkich doświadczeń ostatnich miesięcy. Major jest niestabilny, stąd należy obchodzić się z nim ostrożnie - sam miałem małą konfrontację, w której ten próbował mnie przejechać wózkiem i o mało sam się nim nie zmiażdżył. Jest niewykluczone, że nie będzie mógł służyć w wojsku. Obecnie ostrożność i uwaga w kontaktach z nim to podstawa. O dalszym rozwoju jego stanu zdrowia będziemy zapewne informowani.
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 17 kwie 2018, 17:04

Obrazek

Data wydarzenia: 10.04.18

--- WIADOMOŚĆ DOSTĘPNA JEDYNIE W TRYBIE OFFLINE, NA HOLODATY JEDI DOTARŁO WYŁĄCZNIE POWIADOMIENIE ---

Zachowajcie wielką ostrożność w kontaktach z agencją federalną. Dzięki uprzejmości członka grupy próbującej na własną rękę rozwiązać sprawę kultu i odkryć kłamstwa federalnych (o której już chyba opowiadałem) otrzymaliśmy z Thaxtonem dzienny grafik patroli agentów federalnych. Nasz... darczyńca zwrócił naszą uwagę na jeden z patroli, który miał udać się na całkowitą pustynię, totalne odludzie pozbawione dostępu do jakiejkolwiek cywilizacji w promieniu setek kilometrów. Byliśmy na miejscu przed czasem i mogliśmy obserwować, jak dwa śmigacze zbliżają się do jaskini, z której wyszedł jakiś mężczyzna. Byliśmy świadkami prawdopodobnie jakiejś wymiany, jeden z dwójki wyciągnął przedmiot z kieszeni i pokazywał go temu z jaskini. Nagraliśmy dźwięk i obraz, a gdy spotkanie dochodziło prawdopodobnie do końca, Thaxton zdołał wywołać niewielką burzę piaskową wokół trójki i wyrwać przedmiot z rąk mężczyzny. Uciekliśmy idealnie na czas - doganiał nas kultysta z charakterystycznym mieczem.

Odzyskanym przedmiotem okazał się nośnik danych, na których znajdowały się notatki operacyjne agenta, który przez jakiś czas mieszkał w naszej placówce i kilkanaście godzin nagrań z ukrytych w budynku kamer.

Przynajmniej część agentów może współpracować z kultem. Uważajcie.
Obrazek
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 19 kwie 2018, 22:35

Obrazek

Data wydarzenia: 19.04.18
Priorytet: średni

Odwiedzili nas dziś operatorzy WSK, przyprowadzając adepta Brealina i jakąś fioletową kobietę z dziwnymi lekku. Tak wkurwionych jeszcze ich nie spotkałem. Kobieta trafiła do jednego z kontenerów w magazynie. Operatorzy WSK wyszli bardzo szybko, obiecując że "wrócą nas opierdolić" później.
Obrazek
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 21 kwie 2018, 12:09

Obrazek
Planeta: Rake
Współrzędne planetarne: orbita
Nadawca: Uczeń Jedi Namon-Dur Accar

Data wydarzenia: 20.04.18
Priorytet: standardowy

Skontaktowałem się z WSK i poznałem detale w sprawie tajemniczych gości. Według relacji, Brealin wylądował w środku ubogiego portu w Skoth po długiej nieobecności, wykładając się w obecności człowieka w kostiumie żołnierza Redge'a. Pikanterii sytuacji dodaje, że był tam ze znanym już nam dobrze "Łopatą". Jeszcze dziwniejsze jest pojawienie się w środku tej sytuacji wrażliwej na Moc, anonimowej kobiety, tej Feeorinki. Ta krzyżówka katastrofalnych lub bardzo niespotykanych okoliczności jest dla WSK bardzo niepokojąca. Mamy rozkaz skonfrontować ich z najwyższą dokładnością, operatorzy nie zamierzają pozwolić nam na cień wątpliwości z uwagi na swoje poglądy w kwestii wrażliwych na Moc.
Obrazek
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Alora Valo dodano: 22 kwie 2018, 10:07

Obrazek

Data wydarzenia: 21.04.18

Adept Garrin Sul zaatakowany został przez jednego z amphistaffów. Gdyby nie obecność specjalisty Saehre mogłoby skończyć się to tragicznie. Teraz cieżko poraniony, ale wydaje mi się, że ustabilizowany leży w ambulatorium i dobrze by było, gdyby w najbliższym czasie ktoś bardziej wykwalifikowany na niego spojrzał...
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Postautor: Edgar Alexander dodano: 24 kwie 2018, 22:30

Obrazek
Nadawca: Padawan Edgar Alexander

Data wydarzenia: 22.04.18

Razem z komandosami WSK, ja, Namon-Dur i Alora przeanalizowaliśmy nagranie zdobyte przez wspomnianego ucznia Jedi, oraz rycerza Thaxtona - nagranie dwóch agentów federalnych dogadujących się z Kultem.

Panowie komandosi zidentyfikowali rangi dwóch kolaborantów. Na całe szczęście nie okazali się wysoką półką federalnych. Jeden był konstablem przodownikiem, a drugi sierżantem sztabowym. Doszliśmy jednak do wniosku, że na pewno w służbach musi być więcej zdrajców - Kult miał największe szanse dotrzeć do tej dwójki podsłuchując ich w miejscu pracy. To oznacza, że rzeczywiście wysokiej rangi federalny może się okazać zdrajcą - lub taki, który ma rzeczywisty dostęp do danych pochodzących z inwigilacji pracowników. Pewności jednak nie mamy.

Wiele osób w służbach na pewno podziela sentymenty, które stanowiły element motywacji dwóch kolaborantów - niechęć do Jedi, uznanie zniszczenia nas wraz z Kultem za lepszy scenariusz. Federalni nie są przez to godni zaufania, nie mamy pojęcia, kto rzeczywiście może być wrogiem, a kto nie - i to w nieco inny sposób, niż dotychczas rozważaliśmy.

Panowie komandosi zapewnili, że godnym zaufania federalnym jest Mortimer Bolsius - podobno nie miałby nic do uzyskania współpracując z Kultem i ma żelazną lojalność względem Prakith, nie do pójścia w kolaborację z którymkolwiek wrogiem. Na ten moment większych gwarancji nie mamy. Zaproponowałem wykorzystanie zaufanego federalnego jako przynęty - skłonienie go, aby wiarygodnie i głośno zaczął wypowiadać się przeciw Jedi, w sposób umożliwiający zwrócenie na siebie uwagi Kultu. Być może udałoby nam się wtedy dotrzeć do źródła problemu. To jednak na razie tylko propozycja.

Najważniejsze jest jedno - nie ufać federalnym. Bardziej niż dotychczas.
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Padawan

Postautor: Brealin Ub dodano: 29 kwie 2018, 12:14

Obrazek
Nadawca: Adept Brealin Ub

Data wydarzenia: 19.04.18
Priorytet: Normalny

Zgodnie z sugestią Rycerza Fenderusa opowiem o tym, co wydarzyło się w Skoth. Sam szczerze powiedziawszy nie mam już ochoty  każdemu z osobna mówić o tym ze szczegółami.

Otóż ponad tydzień temu dotarłem w końcu na Prakith, a dokładniej do Skoth po prawie dwutygodniowej przeprawie przez Jądro. Zdążyłem się trochę pokręcić po porcie, odsapnąć po podróży. Wtedy właśnie kiedy rozglądałem się już po okolicy za wypożyczalnią śmigaczy tudzież taksówką, napotkałem w porcie naszą Feeorinkę rozmawiającą z jakimś mężczyzną o tym, gdzie mogłaby opatrzeć sobie ranną nogę. Całość sytuacji nieco mnie zaintrygowała, toteż chciałem spróbować pomóc, ale odciągnął mnie w końcu jakiś facet z kwiatami szukający swojej dziewczyny. Wtedy do Feeorinki doszedł znajomy mi Rodianin - Łopata. Poszli na obiad do kantyny, a ja postanowiłem ich śledzić. Sytuacja wydała mi się dziwna, chciałem też się dowiedzieć co kombinuje Łopata i ewentualnie go przesłuchać. W kantynie w końcu Rodianin mnie poznał. Kobieta cały czas szukała lekarza (jakoś była mało zainteresowana tym degeneratem), a ja w międzyczasie zacząłem rozmawiać z Łopatą i "przykleiłem" się do nich wypytując go o pewne szczegóły tego jak nas znalazł, jak wkopał mnie na Rodii, o zbirów Turgi i tak dalej. Łopata zaprowadził Feeorinkę do punktu medycznego, a ja zostałem z nim na zewnątrz kontynuując rozmowę. Podszedł do nas w międzyczasie jakiś Aqualish prosząc o jedzenie (którym się z nim podzieliłem) i wręczył mi w zamian bilet na mecz Maszyny Skoth (jakby ktoś był zainteresowany, proszę o kontakt).

To tyle jeśli chodzi o nudne szczegóły, teraz właściwa akcja. Ni stąd ni z owąd pojawił się za nami facet w przebraniu Redge'a, który coś gadał o lądowaniu Aurbere. Po roku w dżungli, czytaniu raportów o nim i tych wszystkich przejazdach tak się ucieszyłem na widok znajomej twarzy, że prawie rzuciłem mu się na szyję. Podbiegłem do niego i zacząłem paplać cokolwiek, czy dobrze się już czuje, jak to że wrócił do swojego *fizycznego ciała*... no i to było słowo klucz. Gość się wystraszył, zaczął uciekać krzycząc o Mrocznym Jedi, Łopata przystawił mi karabin do pleców i czekaliśmy na WSK. Trochę krzyczałem o tym, że mnie napadł bandyta, że to pomyłka i takie tam. Niewiele to dało poza tym, że jedna kobieta - bezpośredni świadek zdarzenia stwierdziła, że nie jestem za mroczny i to chyba jakaś bzdura. Podobnie zresztą mówiła Feeorinka, która się po prostu wystraszyła i przybliżyła do tej drugiej kobiety. Zaraz potem wpadło WSK, założyło wszystkim neuroobręcze, Łopacie wręczyli worek kredytów gratulując "bohaterowi" i bardzo się zdziwili Mocowładną Feeorinką, przede wszystkim jej obecnością. No i potem w tempie ekspresowym trafiliśmy do bazy.

To by było na tyle i mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystko dostatecznie dogłębnie i dokładnie. Całość tej sytuacji to po prostu jakiś bzdurny, mało fortunny zbieg okoliczności, przynajmniej z mojej perspektywy. Zobaczymy co jeszcze powie Feeorinka kiedy będzie na siłach.

PS: Proszę mnie już nie męczyć tłumaczeniem głupoty tego co zrobiłem/powiedziałem. Jestem już uświadomiony i wyjaśnię tą sprawę najlepiej jak umiem.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Alora Valo dodano: 29 kwie 2018, 14:04

Obrazek

Data wydarzenia: 27.04.18

Zapewne większość już zdążyła zauważyć dziwne zachowania eopie i amphistaffów. Ten problem jednak sięga daleko ponad naszą bazę. Zjawisko występuje globalnie na Prakith, oraz najwidoczniej w całej galaktyce. To samo dzieje się na Dremulae i innych planetach. Przypuszczamy, że ma to związek ze zmianami w Mocy, umieraniem Mocy, czy jakkolwiek można to nazwać. Czas się kończy, jak powiedział Lord Kaan. Zmiany z dnia postępują i możliwe, że objawem tego jest właśnie zachowanie zwierząt w całej galaktyce, których proste, prymitywne, nieprzyzwyczajone do zmian umysły zacznynają wychwytywać niepokojące sygnały od Mocy i interpretować je jako zagrożenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 29 kwie 2018, 20:14

Obrazek
Współrzędne planetarne: B-6
Nadawca: Rycerz Jedi Fenderus
Data wydarzenia: 28.04.18

Gadałem wczoraj z WSK w sprawie Brealina i postanowiłem zająć się swego rodzaju śledztwem, to przez rozmowy z ludźmi w porcie, to przez gadki z ochroną, z szefostwem, szukaniem świadków... Długo opowiadać, chyba całą noc latałem po Skoth. Sporo mi na tym zeszło i kiedy indziej opowiem o miejskich nastrojach w sprawie Jedi, ogólnie nie miałem zbyt dużego problemu, bo dla was każdy Aqualish jest ledwo rozróżnialny. Zbierając wszystko do kupy...
- Dotarłem do firmy, która przewoziła Brealina i innych pasażerów z Cosii na Prakith z paroma postojami i w kwestii lotu Brealina na Prakith nie widziałem nic podejrzanego.
- Statek, firma, inni pasażerowie, wszystko czyste, cała kwestia trasy Adepta jest czysta.
- Ten cały Łopata przyjechał do portu przed Brealinem, bramą wschodnią, razem z tą całą kobietą. Brealin był już wtedy w porcie, ale jeszcze załoga promu nie skończyła weryfikacji pasażerów i tak dalej i nie wysiadł.
- Łopata był w tym porcie też jakoś pół roku wcześniej, po prostu będąc w barze.
- Ludzie z lokalnego punktu medycznego widzieli tą kobietę i widzieli, że przed drzwiami kręcił się jeszcze Brealin i Łopata i gadali ze sobą.
- Gość przebrany za Redga jechał na jakiś wielki bal przebierańców, który był tego dnia w Skoth. Humorystyczna ciekawostka, trzecie miejsce zgarnął gość przebrany za Bar'a'kę... Typ na pewno nie jest w żaden sposób podejrzany, bo poza nim na 179 osób na balu aż 6 przebierało się za Redga i 3 za Aurbera.
- W barze nie dowiedziałem się niczego.
- Cała akcja potoczyła się po tym jak Brealin nawijał jakieś gadki brzmiące jak jediowe i przebieraniec zwiał wzywając wszystkie możliwe służby, tak jak kilka ludzi do których wrzeszczał o "Mrocznych Jedi" profilaktycznie zaczęło to robić. Jak to z atakami terrorystycznymi, nawet ten port... legendarny jako najgorszy i najbardziej menelski gwiezdny port na planecie... miał wszystko obstukane, więc w 5 minut była cała super-procedura odpalona.

*

To by było na tyle na ten temat. Druga rzecz, przy okazji lotu do Skoth przypomniałem sobie beznadziejność jego stanu, więc ogarnąłem kupno nowych części do Sentinela... Sentinel potrzebuje totalnego remontu. To co diagnozowała w nim Mistrzyni, to od ostatniego czasu stało się jeszcze gorsze i wiele rzeczy musiałem montować od nowa. Idąc dokładnie po liście Mistrzyni...
- Amortyzatory i lądowniki wymagały całkowitej wymiany od nowa, co już zrobiłem. Cały dół Sentinela poszedł do montażu na nowo, musiałem lądować odpłatnie w specjalnym hangarze w którym prom wisiał w powietrzu i mogłem to zrobić.
- Wszystkie pojemniki na gazy do emisji w powietrze Sentinela, czyli tlen, azot i tak dalej... wymieniona nie tylko zawartość, ale całe zbiorniki też, bo były już zużyte i musiałem je poslać na śmietnik. Nie umiem ogarnąć wymiany filtrów i dezynfekcji przewodów, bo to wymaga demontażu ścian, rozłączania jakiś strasznie pokomplikowanych rzeczy i po prostu to nie mój poziom już, bo trzeba grzebać w konstrukcji.
- Czujniki zewnętrzne były trupami, nie do naprawy, musiałem zająć się montażem nowych, co było koszmarem.
- 1 silnik jonowy poszedł całkowicie na śmietnik, drugi przeszedł ogromny remont, musiałem wymienić w nim 1/3 komponentów.

I z nowości...
- Zamontowałem nowe krzesło na miejsce tego, co poszło do Y-Winga w miejsce krzesła straconego przez Namona.
- Zasilanie dział laserowych zaczął szlag trafiać, ale to znowu zbyt skomplikowane i nie wiem, jak to ruszyć.
- Rozpieprzona rampa naprawiona, to mi się udało za to bardzo dobrze, chodzi jak nowiutka.

Koszmar... padłem spać na statku, rąk nie czuję. Ktoś lepszy ode mnie musi dokończyć te prace i tak, to dopiero start...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Alora Valo dodano: 03 maja 2018, 21:00

Obrazek

Data wydarzenia: 02.05.18
Priorytet: średni

Skontaktowałam się wczoraj z WSK odnośnie ostatniego ataku najemników. Na szczęście sytuacja nie wygląda tak źle, jak możnaby przypuszczać. Media na Prakith dzień po pełne były doniesień osób, które były świadkiem tego wydarzenia. Wrzały wręcz od najróżniejszych pytań i niepokojów. Reakcja władz Prakith była jednak równie szybka. Charyzmatyczny rzecznik Sił Obrony Prakith wystąpił w stacji Prak-360 tego samego dnia. Zapewnił społeczeństwo w bardzo dobrym przemówieniu, że wojsko ma wszystko pod kontrolą, że była to potyczka dwóch niezależnych sił na całkowitym odludziu i nie niosła ona żadnego niebezpieczeństwa dla populacji Prakith.

Dodatkowo mamy nowe informacje na temat więźnia. Znajduje się on na niszczycielu klasy Venator, jest stabilny i gotów na przesłuchanie. Istnieje jednak pewna przeszkoda - porozumiewa się jedynie w języku huttyjskim, zaś na pokładzie brak siłom Cristophsis tłumacza. Tak więc w przesłuchaniu będzie musiał wziąć udział Edgar, albo Adept Brealin Ub, który niedawno do nas powrócił.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Padawan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Informacje