Stan wojenny: Pałac królewski - Rycerz Jedi Elia Vile

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Stan wojenny: Pałac królewski - Rycerz Jedi Elia Vile

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Rycerz Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Środkowe Rubieże, system Japrael, sektor Japrael, planeta Onderon - pałac królewski w Iziz
{Przekaz z: -Brak danych- od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Nowy Zakon Jedi
Kod: 900-0
Sektor: 5
Świat: Prakith
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Rycerz Danadris i Padawan Tranquil najwyraźniej wykonali swoje zadanie. Co następuje dalej, jest już jasne dla wszystkich zaangażowanych w sprawę - pora uderzyć w ostatni cel.

Według agenta, sercem SOO i głównym ogniskiem terroru stał się pałac królewski, z którego usunięto zamordowanego króla i jego doradców - i to tam należy szukać klucza do zakończenia tej *okupacji*.

Teraz, kiedy komunikacja SOO została poddana ciężkiej próbie, a chaos potrwa bardzo długo, trzeba uderzyć gdy tylko Republika zgromadzi swoje siły - jednostki z niszczyciela Explorator zgodziły się wysłać niewielki zespół, złożony w dużej mierze z bezzałogowych pojazdów. Ma to pomóc w przełamaniu się przez blokadę dostatecznie, by wylądować na planecie. Żadna inna droga nie istniała już wcześniej - jedynie Rycerz Danadris mógł przebić się przez pełne kontrole swoimi zdolnościami.

Z czasów szpiegowania nas przez agenturę na Onderonie zachowały się drogi dostępu do stolicy kanałami, aż pod pałac - lecz to stare dane, niekoniecznie wciąż aktualne. Tak czy inaczej, niezależnie od drogi przejścia do pałacu, stolica będzie skrajnie broniona. Podejmę się samodzielnej walki z armią, kiedy Mistrzyni Vile ruszy zakończyć tę okupację.

Niewiele więcej jest powód mówić.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Przebić się przez obronę planetarną Onderonu na ląd.
- Zabezpieczyć miejsce lądowania pojazdu.
- Przedostać się do pałacu królewskiego w Iziz dowolną drogą.
- Zatrzymać dowództwo Służby Ochrony Onderonu i przejąć kontrolę.

Wskazówki:
- Droga, jaka zostanie wybrana do celu, będzie kluczowa - i musi zostać wybrana z wyprzedzeniem, aby zapewnić właściwą koordynację ewentualnego wsparcia.
- Agent Hakksar, według dawnego pseudonimu Trattson, oferował wysłanie elitarnych droidów bojowych jako dodatkowego wsparcia. Nie znamy szczegółów, lecz to wciąż siły, które mogą być przydatne w dowolny sposób - warte wykorzystania w razie problemów. Niczego więcej na Onderonie nie mamy.
- Czas na szturm będzie bardzo ograniczony - posiłki SOO i wojska w końcu przytłoczą miasto. Szybkość działania będzie kluczowa na każdym kroku.

Dostępny sprzęt:
- Dowolny pojazd z bazy Jedi.
- Dowolny sprzęt i urządzenia z bazy Jedi.
- Urządzenie komunikacyjne pozwalające nadać sygnał do droidów agenta Trattsona/Hakksara.

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Elia Vile

Pomocnicy:
- Padawan Tranquil
- Padawan Fenderus
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Rycerz Jedi Gluppor
- Adept Girouliar

Terminy Elii pozwalają na organizację najwcześniej 29.12 lub 30.12, a później dopiero od 04.01 - lecz temat wstawiam już teraz, aby umożliwić lepszą organizację. Potrzebuję co najmniej trzech pomocników, z inną ilością misja jest niemożliwa.
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek
Posty: 196
Rejestracja: 16 sty 2014, 20:12

Re: Stan wojenny: Pałac królewski - Rycerz Jedi Elia Vile

Post autor: Tranquil »

Do 7.01 prawdopodobnie będę mógł pomóc o każdej porze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
Posty: 1276
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Neil

Re: Stan wojenny: Pałac królewski - Rycerz Jedi Elia Vile

Post autor: Cradum Vanukar »

29.12 i 30.12, a następnie od 04.01 do 06.01 włącznie jestem w stanie bez problemu wygospodarować dowolną ilość czasu potrzebną na przeprowadzenie misji.
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Stan wojenny: Pałac królewski - Rycerz Jedi Elia Vile

Post autor: Ioghnis »

Mam wolne terminy 26.12, 28.12, a w Nowym Roku 30.12 - 01.01, 03.01, 05.12 i podobnie jak Neil, do 06.12 włącznie, oraz dwa dni następne (07 i 08). W te dni jestem wolny o każdej porze dnia, więc mogę pomóc.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2167
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Stan wojenny: Pałac królewski - Rycerz Jedi Elia Vile

Post autor: Ashtar Tey »

Od 4 stycznia praktycznie o każdej porze w ciągu tamtego tygodnia.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2635
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Stan wojenny: Pałac królewski - Rycerz Jedi Elia Vile

Post autor: Elia »

Mi 4 stycznia pasuje najbardziej, to dla mnie najwygodniejszy termin. Ogólnie - swoją dostępność opisałam pod misją Neila i Tranquila.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Stan wojenny: Pałac królewski - Rycerz Jedi Elia Vile

Post autor: Ioghnis »

Załatwiłem sobie wolne na ten dzień, więc jestem dostępny 4-tego.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Stan wojenny: Pałac królewski - Rycerz Jedi Elia Vile

Post autor: Bart »

W takim razie wygląda to, w świetle wszystkiego o czym pisałem, idealnie. Ruszamy 4.01, pomocnicy na 15:00, misja na 16:00. Gdyby pojawił się jeszcze ktoś chętny do pomocy, ale godziny nie do końca mu odpowiadały - pisać do mnie.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Stan wojenny: Pałac królewski - Rycerz Jedi Elia Vile

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.
Major Raf Tasenter pisze: Explorator poniósł ciężkie straty. Wszystkie myśliwce bezzałogowe zostały stracone, zginęło też 21 pilotów. W czasach pozornego pokoju był to dla nas bardzo dotkliwy i przykry cios. Przypomnę raz jeszcze, Jedi, że nasza pomoc była tajna i nie ma opuścić waszych kręgów.

Odebraliśmy wezwanie od jednego ze swoich agentów, którego znaliście pod trzema pseudonimami - Smith, Trattson, Hakksar. Powiadomił o zwycięstwie nad przywództwem SOO i odzyskaniu kontroli nad pałacem. Jestem zmiażdżony przez kompetencję tego mężczyzny. Nie miałem wiedzy, że przebywał na tej planecie przez cały ten czas. Jak ten człowiek tam przeżył? Interwencja pełnych sił Nowej Republiki stała się wreszcie zasadna z racji takiego stanu rzeczy. Dwa regularne krążowniki i trzy eskadry myśliwców dokonały poważnych uszkodzeń na orbicie i przyjęły kapitulację. W tej chwili nasze siły próbują opanować miasto Iziz.

Dystrykt handlowy przed pałacem jest zdewastowany. Kalkulacje rannych i martwych żołnierzy wrogiego reżimu są niemożliwe. Trudno też powiedzieć choć słowo o reakcjach rozbitego wojska i mieszkańców planety. Nie napotkano większego oporu - siły wroga nie posiadają nadzoru nad swoją komunikacją, a z przywództwa najwyraźniej nie pozostało nic. Przewozy potrwają kilkadziesiąt godzin - spalony plac jest usłany setką ciał i jeszcze większą ilością rannych.

Trudno badać nastroje polityczne, reakcje. Na planecie panuje kończący się terror... I mówię tylko o waszej bitwie.

Pozostaniemy w kontakcie.
Ilość PD:
[ (Trudny - 4000 PD) - (znaczne straty w bitwie nad orbitą - 1000 PD) ] * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (1) = 7500 PD
Rany uczestników:
- Rycerz Jedi Elia Vile - lekkie/średnie
Sprawozdania:
- Rycerz Jedi Elia Vile - całość
ODPOWIEDZ