Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Odprawy ze wszystkimi niezbędnymi danymi dotyczącymi wprowadzeń postaci rekrutów.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2635
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Post autor: Elia »

Dane dotyczące wprowadzenia:
Termin rozpoczęcia: 20.08.13 (wtorek), godz. 20:00
Miejsce: Światy Środka, sektor Coruscant, układ Coruscant, planeta Coruscant
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Stało się. Wyszedłeś z domu po spaleniu, jak sądzisz, wszystkich mostów. Jesteś samodzielny, możesz wreszcie o sobie decydować, robić cokolwiek sobie zamarzysz. Ta jasna myśl pcha cię po tłocznych ulicach Coruscant, coraz dalej od miejsca, w którym mieszkałeś przez te wszystkie lata.

Na pierwsze ukłucie głodu zachodzisz do przydrożnej knajpki z gatunku tych, które lubisz. Ku twojemu rozczarowaniu okazuje się pusta - liczyłeś na nieco rozrywki dla uczczenia swojego nowego życia. Kiedy wykładasz na ladę żetony kredytowe, jedną trzecią tego, co masz przy sobie, uderza cię inna myśl: jesteś samodzielny - ale jesteś sam.

Euforia mija nagle, zastąpiona serią natarczywych myśli. Gdzie masz się udać? Co będziesz jadł? Stać cię na kolejne trzy, może cztery posiłki - sześć, jeśli będziesz oszczędny - ale co dalej? W myślach przebiegasz nabyte przez siebie umiejętności. Możesz bić się za pieniądze, ale kto ci za to zapłaci? Chyba umiałbyś coś sprzedać, jeśli się postarasz. No i zawsze nieźle prowadziłeś.

Spędzasz w lokalu ten wieczór. Nikt nie wygania cię, kiedy ostatecznie przysypiasz w rogu, przytłoczony nadmiarem wrażeń. Budzisz się rano - obolały, znów głodny. Marzysz o prysznicu, ale nie wiesz, gdzie mógłbyś się umyć. Kupujesz tanią bułkę i wychodzisz, podczas gdy kelnerka posyła ci niepewne spojrzenie, zdziwiona, że w ogóle tam byłeś.

Czas zrobić coś ze swoim życiem.

Cele:
- znaleźć tymczasowe zatrudnienie i zakwaterowanie,
- zaplanować dalsze życie.

Uczestnicy:
- Lee Vi'Yars

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Bart
- Padawan Kelan
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Rycerz Jedi Gluppor
- Adept Falan

Wyświetl adnotację OOC
Wprowadzenie nadzoruje Rycerz Jedi Bart.


Proszę kandydata o potwierdzenie obecności w tym temacie. Następnie proszę o posty chętnych do pomocy - potrzebuję minimum 3 osób.
Obrazek
Lee
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2013, 19:30
Lokalizacja: Wrocław

Re: Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Post autor: Lee »

Potwierdzam, będę.
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 27 gru 2010, 19:47

Re: Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Post autor: Namon-Dur Accar »

Pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
Posty: 1276
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Neil

Re: Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Post autor: Cradum Vanukar »

Ja także.
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Revel
Były członek
Posty: 102
Rejestracja: 14 maja 2013, 16:12

Re: Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Post autor: Revel »

Pomogę! :D
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2167
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Post autor: Ashtar Tey »

Do pomocy.
Awatar użytkownika
Falan
Były członek
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2013, 20:14

Re: Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Post autor: Falan »

Chętnie pomogę :)
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2635
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Post autor: Elia »

W związku z tak dużym zainteresowaniem pomocą - którego zupełnie się nie spodziewałam - nie będę w stanie zagwarantować ciągłości ról dla wszystkich pomocników. Każdy z Was jest jednak mile widziany i w co najmniej dwóch punktach będzie naprawdę potrzebny : )
Obrazek
Awatar użytkownika
Revel
Były członek
Posty: 102
Rejestracja: 14 maja 2013, 16:12

Re: Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Post autor: Revel »

Przepraszam, ale jutro jednak nie będę o tej porze dostępny. Więc na moją pomoc liczyć, niestety, nie można.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2635
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Na własny rachunek - Lee Vi'Yars

Post autor: Elia »

Wrażliwy na Moc pozostał na Coruscant.
Uczeń Jedi Elia Vile pisze:
Kilka dni temu ruszyłam na Coruscant, by skontaktować się z mieszkającą tam społecznością Jedi w celu zdobycia informacji na temat antycznej technologii oraz pozyskania pełnego oprogramowania dla droidów treningowych. W międzyczasie natknęłam się na taksówkarza nazwiskiem Vi'Yars, który padł ofiarą złodziei statków. Razem z Rycerz Rawlings udało nam się odzyskać zgubę - wcześniej jednak mężczyzna doświadczył czegoś, co można uznać za wizję. Badania, które zleciłam przeprowadzić, wskazały na ponadprzeciętne stężenie midichlorianów w jego krwi. Vi'Yars został poinformowany o tym odkryciu, lecz nie wykazał większego zainteresowania. Pozostał na Coruscant, by kontynuować karierę taksówkarza.
       Uczestnicy:

Organizator: Uczeń Jedi Elia Vile (pod nadzorem Rycerza Jedi Barta)
Kandydat: Lee Vi'Yars
Pomocnicy: Rycerz Jedi Bart - Padawan Kelan - Rycerz Jedi Neil Danadris - Rycerz Jedi Gluppor - Adept Falan
Obrazek
ODPOWIEDZ